Лунна диета-първа четвърт - 11.56ч. - понеделник, 16 май

  • 3 716
  • 80
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 8 460
Как сте?Държите ли се?Остават само 20 часа. #Crazy

# 31
  • Мнения: 496
Аз съм още на линия - само водичка и чай  Simple Smile. Хайде, стискам палци на всички. Пак ще пиша, ако се появи изкушение.

# 32
  • Sofiа
  • Мнения: 3 241
о и аз държа форнта все още. До сега съм пила 2 чаши вода и половин чашка сок.
Мислители, че малко съм пила?

# 33
  • Мнения: 496
Val,
Мисля, че е малко  Sad, ако чашите са с вместимост 250 мл.
Нали е препоръчително да се пие 1,5 - 2 л на ден? Ако не осигуриш достатъчно вода, тялото ти няма да може ефективно да изведе токсините и да се пречисти. Чела съм, че дори да намалиш храната, ако не пиеш нужното количество вода, по-бавно сваляш килограми.

# 34
  • Sofiа
  • Мнения: 3 241
И аз така знам, ама денс нито ми се яде, нито ми се пие - ей сега пийнах насила един чай.
Ноп ще наваксам довечера - като ми се прияде ще се наливам с вода и фреш  Wink

# 35
  • Мнения: 496
И аз фрешовете ги пазя за вечерта, когато огладнея. Докато мога карам само на вода и чай.  Wink
Успех и ще се чуем пак по трасето  Grinning

# 36
  • Мнения: 8 460
Браво на всички гладни! Grinning

# 37
  • Мнения: 3 611
Цитат на: Valery
Алооооу, мадамата -убиец, ти нали беше на НВД, като гледам какво си хапвала си си направо на ВВД  Mr. Green То и аз се поглезих малко и занемарих НВД-то ,та се радвам сега, че не съм само аз  Stuck Out Tongue


хахахаха  Embarassed
Приключих с НВДто още с темата zа Ацетоновия дъх. От тогава уж ограничаване на калорийки, уж опит zа раzделно и накрая май едно голямо Нищо почнах.  ooooh!
Обаче съм върла фенка на Лунната.  Heart Eyes

# 38
  • Мнения: 1 320
Този път и аз съм от гладуващите, то аз по принцип и не ям нито на закуска нито на обед , та сега ще спистя една вечеря ..... нищо ново Grinning .

# 39
  • Мнения: 5 713
И аз държа фронта. Досега бях само на вода, след малко ще пия сок. Оба4е си имам подкрепление- мъжа ми, двамата се хванахме да гладуваме. Току-що той направи 2л фреш от ябълка, морков, портокал и 4ервено цвекло.

# 40
  • Мнения: 496
vessi,
Не пълнееш ли?
Аз ако пропусна обяда няколко дни, тялото ми се отпуска. Или си втълпявам, че е така  Sad. Дори да се опитвам да се храня по-малко на вечеря, сякаш целия апетит удвоен и утроен се възвръща.

# 41
  • Мнения: 3 611
Момичета, аz прегреших.  Embarassed
Иzядох един посолен домат.  Sad

# 42
  • Мнения: 3 861
Ей, момичета, как сте?
Аз държа фронта. Устоях на всички изкушения... Бях на работа и тези гадове точно днес заредили машината с какви ли не вкусотии-любими при това. По едно време ми стана леко лошо и аха да гръмна една паста с крем брюле и се овладях Blush  Blush  Blush . Взех си едно чайче и сега съм супер горда със себе си!
 Flutter  #Milti  Blush Пила съм малко вода, но съм изпила три чая ама двойни чаши. Дали това количество на течности е достатъчно??? Thinking Ще видим утре кантара какво ще каже. Ако пак стане тъпотията от миналия път  #Cussing out повече лунна диета няма да правя  Crossing Arms

# 43
  • Мнения: 671
Бях твърдо ЗА и аз днес да съм на лунна диета и какво стана Embarassed  Embarassed  Embarassed  Embarassed бяхме на пицария Embarassed  Embarassed  Embarassed  #Splat  #Splat е обаче от утре край с голямото плюскане че от Великден не съм спряля и Praynig следващата лунна да я издаяня и аз People Angel

# 44
  • Мнения: 208
Eho,momi4eta,kak ste?Az sa6to do sega uspqh da izdarja na vsi4ki izku6eniq.Gore glavata,pove4eto mina,po-malko ostana.Ama,mislq da si lqgam,4e tezi 10-11 4asa sa si vse o6te seriozno prepqtstvie. Whistling  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт