Златна гривна

  • 1 089
  • 11
  •   1
Отговори
  • Испания
  • Мнения: 60
Дами, някоя от вас носила ли е подобна гривна  http://www.uvel.bg/R3/index800.html   моята се скъса и трябва нова сега..... и съм се спряла на модел подобен на този, но ме интересува дали е възможно да се счупи , в смисъл , че има плетки които лесно се късат чупят и т.н. а това не е плетка, а по твърдо като модел Rolling Eyes и дали според вас ще е удобна за ежедневно носене  newsm78
Сега чак забелязах, че линка не се отваря точно където трябва и незнам защо така, но става въпрос за ГРИВНИ, след това на 2 стр. най отдолу последната гривна в дясно
много се извинявам , че така обяснявам, но не мога да кача снимка незная как става Sad

Последна редакция: вт, 11 мар 2008, 22:42 от Yanito

# 1
  • Мнения: 541
На сайта излиза началната страница и не се разбира за кой модел питаш

# 2
  • София
  • Мнения: 1 889
  Хубава е гривната - куха, но са я оставили отворена отвътре, което е добре. Не мисля, че ще имаш проблем.  Peace

# 3
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Хубава е гривната, но може да се изкриви. Имах подобна и направих глупостта да спя с нея. Така и не се изправи. Може би ако се спреш на такава гривна е добре да вземеш по-масивна за да е по-здрава.

# 4
  • Мнения: 2 498
Едната от гривните, които нося постоянно, без да свалям е такава ...но разликата е , че моята е по-широка...в смисъл по-масивна, като първата от тази същата втора страница....не е мръднала въобще....

# 5
  • Мнения: 1 259
Мерси за сайта! Поне 2 часа има за ровене там!
Гривната е готина!

# 6
  • Испания
  • Мнения: 60
 Hug Благодаря за бързите отговори и мнения момичета   bouquet ще ги имам впредвид

# 7
  • Пазарджик
  • Мнения: 10
Казваш подобна, по същия начин ли изглежда от вътре? Това е кух модел гривна, чак да се счупи няма, но се деформира ако се носи ежедневно и се спи с нея.  Иначе са що годе издръжливи.
Ако искаш максимално здрава гривна най - добрия избор е тип синджир.
В конкретния сайт няма хубави такива модели. Иначе повечето турски фирми предлагат много голямо разнообразие.
Дано съм била полезна.  Heart Eyes

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Казваш подобна, по същия начин ли изглежда от вътре? Това е кух модел гривна, чак да се счупи няма, но се деформира ако се носи ежедневно и се спи с нея.  Иначе са що годе издръжливи.
Ако искаш максимално здрава гривна най - добрия избор е тип синджир.

bowuuПравилно!

# 9
  • Испания
  • Мнения: 60
Казваш подобна, по същия начин ли изглежда от вътре? Това е кух модел гривна, чак да се счупи няма, но се деформира ако се носи ежедневно и се спи с нея.  Иначе са що годе издръжливи.
Ако искаш максимално здрава гривна най - добрия избор е тип синджир.
В конкретния сайт няма хубави такива модели. Иначе повечето турски фирми предлагат много голямо разнообразие.
Дано съм била полезна.  Heart Eyes

да , зная! Но аз вече имах няколко такива тип синджири и искам нещо по-различно за това се спрях на това  newsm78 ще си помисля още и ще видим -благодаря за съвета  bouquet

# 10
  • Мнения: 1 316
Еееей, колко време рових в сайта... Flutter Мисля, че доста неща си харесах Mr. Green

# 11
  • Мнения: 27 524
Това е кух модел гривна, чак да се счупи няма, но се деформира ако се носи ежедневно и се спи с нея.  Иначе са що годе издръжливи.
Ако искаш максимално здрава гривна най - добрия избор е тип синджир.
В конкретния сайт няма хубави такива модели. Иначе повечето турски фирми предлагат много голямо разнообразие.

Това е и моето мнение  Peace

Общи условия

Активация на акаунт