Преса за коса

  • 1 669
  • 28
  •   1
Отговори
  • Мнения: 295
От вчера имам преса .Косата ми е къдрава искам да си я изправям вкъщи сама .Момичета преди да почнете да я изправяте с пресата нанасяли се нещо на косата да я предпазва от изгаряне . Чува ла сям че някой слагат пяна .Дай те ми съвет как да се изправя. newsm78

# 1
  • Мнения: 1 224
Аз пяна не слагам , имам предпазващ кел на Кюн , който слагам преди да си правя нещо с преса  Peace

# 2
ако слагаш пяна изгаря много   Naughty но пък ще ти държи повече време права. за да не изгаря чак толкова много(не може без хич Sad ) може да си вземеш кристали които както за против цъфтеж е предпазват от всички не благоприятни за косата неща(слънце,вятър,преси,сешоари и т.н.) Peaceаз лично не слагам нищо като е изправям само като се изкъпя кристали и това е.

# 3
  • София
  • Мнения: 5 706
Ако слагаш пяна наистина тя изгаря много косата вземи си специален крем,кристали илинещо от сорта с които да мажеш за да нямаш проблеми Peace
Аз косата не си я изправям сама и не знам какво да препоръчам но на Кюн наистина са добри продктите Peace

# 4
И аз си взех преса вчера.Незнам как ще се оправя да се изправя сама, щото съм с две леви ... ама ще се мъча докато стане.  Simple Smile
А иначе утре съм при мойта фризьорка да ми препоръча продукт който да  слагам преди да се изправям.

# 5
  • Мнения: 1 312
Аз лично слагам само кристали. Peace

# 6
  • Мнения: 295
Успях да си я изправя сама сложих само кристали .Като за пръв път се справих добре.

# 7
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 500
Аз,също ползвам продуктите на Кюн и след това изправям Peace
Непосредствено преди изправянето слагам кристали,пяна не Naughty

# 8
  • Мнения: 355
Има специални продукти точно за преса - предпазват от изгаряне и фиксират, аз използвам на Алфапарф, ето това http://www.alfaparf.com/website/C_vediArticolo.jsp?cd=NS7&pos=120

# 9
  • Мнения: 177
Аз ползвам крем на Л'ореал за изправяне- предпазва и спомага оформянето. Лично аз съм много доволна. Струва към 8 лв, има го по  аптеките, в розово-цикламена опаковка на цвят. Отделно слагам само в краищата кристали.
В началото и аз не можех да се справям с пресата, но с всеки следващ път е резултатът е все по-добър.

# 10
  • София
  • Мнения: 7 765
Аз ползвам защитен термоспрей и крем за изправяне с преса на CHIPeace



# 11
  • Мнения: 676
На Вела Профешънъл има един термозащитен спрей  аз съм най-доволна от него.

# 12
  • София
  • Мнения: 7 765
Между другото заглавието подвежда, реших че става въпрос за преса за коса, а то е за продукт за преса.  Whistling Naughty

# 13
  • Мнения: 1 312
Между другото заглавието подвежда, реших че става въпрос за преса за коса, а то е за продукт за преса.  Whistling Naughty
Peace

# 14
  • Мнения: 199
по колко пъти си изправяте косата на седмица?аз си мия косата много често и трябва да я изправям през ден, а знам че не е добре това  newsm45

Общи условия

Активация на акаунт