Hair Color Remover

  • 25 547
  • 82
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 47
Yee   попринцип естествения ми цвят е много светло кестеняв почти рус. Removera свали боята само на 2-3 пръста от корените - там където косата е третирана значително по-малко, но надолу си е черничка въпреки кафявата боя.Този remover нещо  не помогна много за хващането на новия цвят  Crossing Arms Много ме е яд  Rolling Eyes Дано следващия опит е по-успешен.

# 46
  • Мнения: 276
VoN ами да ти кажа на упътването пише след изплакването на римувъра да се нанесе смес от   оксидант със шампоан и вода и да се разтърка хубаво  около 3 минути мисля беше  newsm78 и аз го спазих!  За сега не мисля да боядисам и ще изчакам да мине време пък дали да повторя за да махам червеното ще мисля.

# 47
  • Варна
  • Мнения: 428
mairi: Лоша работа. Дано сдругия път резултата да е по-добър.

Надя73: Може следващия път да се изпере червеното?

Мен ме притеснява remover-a да не ми извади на яве червеното (сега съм доста тъмно кестеняво,преди 2-3 години бях няколко години с червена коса).

# 48
  • Мнения: 170
В началото на годината си свалих боята с римувър - Color off на Wella.Разбира се направих го във фризьорски салон и косата ми изобщо не се изтощи от него.Забравих да кажа,че бях с червена коса и много исках да сменя цвета с нещо по-светло.Лошото е че не избрах подходящ за тена на лицето ми кестеняв цвят,не можах да се приема и направих грешка - отново се боядисах червена,дори стана по-тъмночервено от преди. #Cussing out
Вчера ходих отново при моята фризьорка да обсъждаме ново "изпиране" на цвета, но тя ми каза че било скоро и щяла да пробва баня с блондор (според нея не било толкова агресивно).Затова сега съм в размисли,преди няколко месеца ме убеждаваше че римувъра бил толкова безвреден,а сега обратното.Не знам какво да мисля вече, но гадния червен цвят ще го махам пък каквото стане.

# 49
  • Мнения: 4 710
След нанасянето на remover-а върху червеното, до какъв цвят ти се свали?

# 50
  • Мнения: 170
КАРЧЕВА, ти скоро не беше ли блонди? И черното ти отива, но с русата коса изглеждаше страхотно. Това е мое мнение разбира се.

# 51
  • Мнения: 170
Станах почти руса,по-точно нещо рижо се получи но след нанасяне на боята си стана кестеняво. След това като падаше боята, пак го докарваше към тъмно русо, но този цвят не ми отива - тена на лицето ми е жълтеникав и ми отиват по-силни цветове. Сигурно това ме изнерви и посегнах отново към червената боя, а ако си бях избрала подходящ цвят сега нямаше да минавам отново през всичко.
Този римувър наистина сваля боята и не уврежда косата като блондора (по мое непрофесионално мнение),но тънкостта явно е в избора след това на подходящия цвят.В последствие четох, че трябвало да се боядисва косата с цветове със сиви нюанси за да се убива червеното което избива,ама нейсе.
 

# 52
  • София
  • Мнения: 5 289
КАРЧЕВА, ти скоро не беше ли блонди? И черното ти отива, но с русата коса изглеждаше страхотно. Това е мое мнение разбира се.
О не бъркаш се,по едно време слагах снимки с фотошоп,та тогава бях с руса коса Laughing,иначе при обезцветяването бях се докарала до топло кафяво  с лек примес на червеникакво Crazy,ще потърся снимки по късно да ти покажа.

# 53
  • София
  • Мнения: 38 395
Аз това с оксиданта и шампоана не съм го правила и всичко си беше ок.
Само се измих един път със шампоан, после си сложих маска и това е.

# 54
  • Мнения: 170
О не бъркаш се,по едно време слагах снимки с фотошоп,та тогава бях с руса коса ,иначе при обезцветяването бях се докарала до топло кафяво  с лек примес на червеникакво ,ще потърся снимки по късно да ти покажа.


 newsm78 Да,спомних си.Това обаче не променя мнението ми,че със светла коса изглеждаш страхотно.
Да не се изложа пак с къса памет,ама кафявото не го ли беше постигнала след употреба на римувър?

# 55
  • Мнения: 170
Питам, защото се чудя дали да не настоявам на фризьорката за обезцветяване с римувър или да приема предложението й за "баня с блондор".Не знам точно какво представлява тази процедура, но думата блондор много ме притеснява.А пък твърдението й, че това е по-безвредно за косата от римувъра съвсем ме същиса.

# 56
  • София
  • Мнения: 5 289
Не са ми слагали римувър,обезцветяваха ме,парвиха ми кичури,под кичурите боя 2 цвята и матиране,всичко само с продукти на Лореал.Първият път доста добре стана,но втрия,щм ми падна матта,ми изрижавяха корените и стана некво червеникакв,не издържах да се гледам в този си вид и пак черно. Confused

# 57
  • Мнения: 2 195
Най-добре на фризьор  Naughty
Една приятелка тук си прави, казват му "миене на цвета" , иска да маха черна боя. Има ефект от първия път, но се прави постепенно, за да се щади косата.

# 58
  • Мнения: 166
Хайде и аз да се изкажа Simple Smile Преди 2 месеца и аз реших,че трябва да стана светло кестенява от черна и след много питане и търсене си взех римувър на BES от един фризьорски салон.Да , свали ми два-три тона и то равномерно,което ме учуди , но не останах очарована,защото очакванията ми бяха други Confused,може би ако бях повторила щеше да се получи,но..........както и да е!
Сега съм с цвят пепелно русо,получен след обезцветяване при фризьор и с четири пръста по-къса коса,което не е много фрапиращо.Добре се справи момичето!

# 59
  • Мнения: 170
Аз понеже пак съм в "размисли и страсти" по предстоящото обезцветяване, пак да попитам на някоя от вас не са ли и правили такава баня с блондор,да каже какво се случва newsm78
Иначе момичета,римувъра наистина сваля боята, обаче е много важно след това да се избере подходящия цвят. И много ясно,че боя наслоявана с години на косата ще избива доста време,ама кой да има това търпение.
Аз хем исках промяна,хем не бях готова за нея и хоп - червено пак.

Общи условия

Активация на акаунт