Я, се гримирайте ТУК

  • 4 857
  • 55
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 391
ох, и аз чакам цял ден и нищо не се е заредило...
все дава че зарежда, а аз верно пукнах от яд...

нищо, утре сутрин пускам да се зарежда и да видим до вечерта кво ще става... ама така или иначе утре си се боядисвам и мир да има....

в сайта на космополитан има програмка, която си свалих и там може да си пробваш пък прически...
та там установих, че ми отива точно такъв цвят, какъвто нося обикновено и точно такива прически, каквито си правя - то естествения подбор май е най-сполучлив... с годините си намираш стила...
и все пак , така ми се иска да се видя в Лореал......

Абе, мами, тези които сте успяли - дайте да ви видим преди и след!  Flutter

# 46
  • София
  • Мнения: 5 289
Е дай я тази програмка де,аз неможах да си отвора тоя на Лореал,поне на Космополитан да се изпробвам.

# 47
  • Мнения: 766
А някой да знае подобен сайт ама за прически?
Тъсих ама нещо не мойах да наметрия Embarassed
http://beauty.ivillage.com/makeovers/mom/0,,8q75,00.html?arrival … pba=adid=13800619
Сайта е страхотен!!! не се отлепих от РС 2 часа докато го разглеждах и си правех експерименти!!!!!!!!!
Много много ти благодаря  newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

# 48
  • Мнения: 9 089
Страшен сайт, зарибих се ужасно Embarassed И наистина прави чудеса  Crazy

# 49
  • Мнения: 7 430
Ох, и аз чакам да се качи снимката и да видим....
Регистрирах се на другия сайт, но нещо не се харесвам Confused

# 50
Аз си качих снимката и ми се съобщи ,че е изпратена успешно и да изчакам около 24 часа,обаче сега незнам как да я поставя там ,където мога да пробвам да се гримирам,да сменям прическите... newsm78

# 51
  • Бургас
  • Мнения: 5 917
Аз си качих снимката и ми се съобщи ,че е изпратена успешно и да изчакам около 24 часа,обаче сега незнам как да я поставя там ,където мога да пробвам да се гримирам,да сменям прическите... newsm78
я се лог-ни на ново да видиш дали няма да може да ти зареди снимката (прически няма да можеш да пробваш в сайта на Лореал, но пък може да се погримиркаш малко и да си мениш цвета на косата)

# 52
Вече няколко пъти се логвах,ама не става Sad

# 53
  • Мнения: 1 391
само аз ли не мога да си кача снимките  Sad
вече втори ден се пробвам, по цял ден ги зарежда и нищо... направо вече не знам...
ама съм упорита и ша са мъча до дупка! току виж излезна накрая хубавелка!  Mr. Green

# 54
# 55
  • Мнения: 249
вижте какво прави грима Grinning Grinning Grinning

http://www.fishki.net/comment.php?id=1648


П.П. Ако някой има още такива снимки - дайте Wink

Общи условия

Активация на акаунт