За чопленето на семки

  • 6 111
  • 109
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: X
с безсрамните,обаче теорията на Лабрадор ми се стори интересна Joy

# 106
  • Мнения: 2 018
единственото хубаво след като си люпил семки е, че след повечко чоплене усните стават по-меки .... най-вече на тези дето си пазят маникюра. След това удоволствието е и по-голямо ....  Twisted Evil

За кого удоволствието е по-голямо - на оня с изприщените устни ли  Whistling

# 107
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 499
Заради темата ходих в дъжда до магазина за семки.
Отивам в ДиС-а,па дано ми се заизтупва през балкона. http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=275413.0

# 108
  • Мнения: 21
Иланг-иланг, добре ще бъде за вашето самочувствие да прескачате моите теми. Следващата ще бъде посветена на киселите краставички. Предполагам, че не Ви допадат толкова, но пък ако все пак решите да отскочите до магазина за такива - не забравяйте първо да хигиенизирате жилището си.

# 109
  • Мнения: 1 303
Много ми е неприятно да наблюядавам,веднага изниква образа на цигани седнали на пейка,чоплят семки и всичко под тях затънало в люспи.Мръсотия и цигания.Аз ям белени сенки-и за зъбите е по-полезно иначе стават назъбени Mr. Green
Погледнато статистически като че ли повечето отговорили в темата нямат нищо против чопленето на семки и то на обществено място-не е чудно.Това е закоравял навик в Бг и затова на доста хора им е чудно,че това може да е невъзпитано.Говоря само за общественото място,вкъщи всеки си прави каквото иска(лично на мен като малка баща ми ми беше забранил да ям семки и вкъщи Sunglasses)

Последна редакция: пт, 14 мар 2008, 02:17 от Vessselka

Общи условия

Активация на акаунт