"Симеоновска" диета, за секси дупета! - 8

  • 21 647
  • 292
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 218
                                                                                 Застанахте пред огледалото и о, ужас!?
                                                                                  Понапълнели сте .... Позакръглили сте ханша и талията ...


Време е да се стегнем  Flutter   Има ли гладни ???

                                         
Диетолог Огнян Симеонов                                            
ул. Райко Жинзифов 20 бл.11 вх.4
0899937677
понеделник - петък:9 - 17 часа

или на скайп - dietolog


Тема №2     Тема №5
Тема №3     Тема №6
Тема №4     Тема №7


Време е за отслабване  Flutter
По този повод, на 10.03. 2008г.  Симеоновските дупета обявявиха турнир по отслабване за купата на ИЛВГО или " Идва лято и е време за голямото отслабване ".



Правила на турнира:
1.Право на участие има всека една Симеоновка, която има да сваля няколко кг. 
Участието е безплатно и се играе за наградният фонд описан по-долу.
2.Състезателки които нямат излишни кг, нямат право на участие в турнира.
3.Турнира започва на 10.03. 2008 г и продължава до 31.03.2008 г . Победителите ще бъдат определени от  ОРГАНИЗАТОРИТЕ НА ТУРНИРА, вашите гласове, както и от жури с предсеател La Bomba.
4.Дисциплините са 2 - най-много свалени килограми и най-много свалени сантиметри от обиколките : дупе, бедър и талия.
5.Във всяка дисциплина класиралите се на първите 3 места състезателки ще получат почетни медали и виртуални награди.
6. Наградният фонд е както следва:


В категория най-много свалени кг ще има 3 награди:     
1-во място       
2-ро място                                                                                                                                                                                


  3-то място                                                                                                    
В категория най-много свалени см от  обиколки: 
1 .категория дупе – 1-во,2-ро и 3-то място  - както следва 500, 200 и 100
2. категория талия – 1-во, 2-ро и 3-то място ......
3. категория бедър – 1-во,2-ро и 3-то място .....




Мерките към 10.03. 2008г на участничките са:             




                                                                                                                                             От тези дебели котешки екземпляри   
                                                                 
                                                                                                                                                   

да се превърнем в тези сладки котенца:

Последна редакция: чт, 13 мар 2008, 14:52 от Djindjari

# 1
  • Мнения: 819
Яяяяяя.Нова тема ли виждам, състезания нещо.....Запис бърз.Джинджооооо сто часа я готви тая тема.Ако и с манджите тъй се стараешееее.... Joy hahaha Joy
Хайде успехи на всички.Да видим кой ще гризне еврото, за което Джинджаки ще се продава.... Joy

# 2
  • Мнения: 572
желая ви мн минусчета Simple Smile
само да ви кажа, че на мен никво друго мляко не ми е вкусно и си карам пак на Герма и Култура, ама не приемам никакви мазнини.

# 3
  • Мнения: 3 118
Ей, суперско оформленийце  Mr. Green
Ми, нема начин как да не се запишем с - половин килце  Crazy

# 4
  • Мнения: 699
Djindjari Много ме изненада с новата тема и оформлението, харесва ми.
Аз не мога да се похваля с минусче днес, кантара нали е механичен и отчита най-малко 1/2 кг. Имам минус в см., но той е от вчера.
Сега  ви пожелавам на всички много минуси днес.
Хубав ден.

# 5
  • Мнения: 649
djindj поздравления за темата.
Ама да ти кажа Оги много ми се хареса с тия сини гащета  Wink

Аз по тия дни все съм на някакви срещи, заведения и прочие. И карам на естествени лиги и салатки.
Момичета ужас е да излизаш на заведение и да се ограничаваш с хапването. Направо се чувствам кат манастирски котарак по време на пости.
А в събота ще имаме и гости и от сега съм се завайкала какво ще правя и как не трябва да се подам на изкушението. Днес се мерих при мен няма минусчета.
Аз май най-бавно от всички смъквам каквото и където и да е било.

# 6
  • София
  • Мнения: 2 958
Вчера имах мнооооооого прегрешения. Просто така се случи. След като си получих резултатите се сдухах яко и на детето резултатите не са добре. Та се прибрах по-рано от работа и минах през маазина. Купих си меденки, киткат, и два зрънчовци. Изядох всичко и след това излязох и изяхо 2 дробчета по селски, няколко цацки и няколко пържени картофа гарнирани с 3 бири. Хич не се чувствам гузна. Много добре се чувствам днес. Продължавам на режима. Днес цял ден ще съм на кисело мляко, може и утре. Не ми стигаха резултатите, ами и комшиите от долу ми вдигнаха кръвното и щях да избия зъбите на тъпата крава. Започна да ми кълне детето и просто откачих. Още ме е яд, че не и шибнах един. Скандала се разигра на двора и се сещате какъв сеир настана. После и мъжът ми ме ядоса яко. Заспах в 4:30 и в 7 трябваше да стана за работа.
Оф, изплаках си мъката  Laughing Ни мъ бийте за прегрешенията, просто трябваше да го направя за да поуспокоя.

# 7
  • Мнения: 422
Добро утро!
Джинджи супер е новата тема, много си се постарала. Браво!!! smile3501

Вчера и аз имах прегрешение  Embarassed, но се поправям днес.

Не се тегля, както знаете, но този пусти кантар много скача и при най-малкото прегрешение - що така   newsm78 някой има ли обяснение?

За яйцата по панагюски незнам защо не се получиха - аз преди никога не съм правила, може би затова.

Виждам обсъждате млякото, а аз май съм пропуснала - само Верея ли може??? На мен Оги ми каза, че и Култура е добро. Ако не може свиркайте, за да не го ям.

Хайде приятен и диетичен ден от мен!!!
 newsm51

# 8
  • Мнения: 649
джудж дано ти и детенцето да се оправите и всичко да бъде наред.
За другите гадчета не си го слагай, нема сми. #2gunfire

# 9
  • Мнения: 3 118
Джудж, прегръщам те силно!
Напълно те разбирам, има такива дни, на мен ми е такъв днешния. А тфа мизерно време допълнително ме дразни  Wear Umbrella

Вчера открих оголване на единия от предните ми зъбчета, а се гордея със здравите си зъби... Преди има няма 3-4 месеца бях на профилактичен преглед при зъбар и всичко беше ок. Вманиачавам се на тема чисти зъби понякога, то са конци, води, ел. четки...Чудя се дали не е нещо от режима, защото вече два месеца съм на него. Пък си купих витамини преди десетина дни едва... Направо се вбесявам. Сетих се за джинджърката дет имаше проблем с косата и съвсем се сдухах. А отлагах да си взема други витамини заради тъпите алфавит. Някой намери ли ги въобще от друго място освен поръчка от сайта?
Момичета, зимайте витамини и минерали, шот положението може да стане страшно!
Може да ядем разнообразна храна, обаче като е ограничено количеството и се приемат недостатъчно важни вещества... cry

Джудж, , пожелавам искрено сичко да се оправи!

# 10
  • Мнения: 153
Джудж не се ядосвай, бъди силна  Hug

Джинджи много е хубава темичката Simple Smile

Криси на мен ми каза Верея, Герма и Култура. Само, че в културата се появили повече растителни мазнини. Онзи ден купих и Герма и там също има 3.5 растителни мазнини  Rolling Eyes Та всъщност какво ядем, нискомаслено или мазно мляко? Не мога да си обясня. В 2% Бор Чвор нищо не пише за растителните мазнини, та няма и как да сравня. Някой ако има идея да казва. 

И този пуст кантар ме ядосва. За тази седмица, в събота свалих 400гр. и вчера още толкова. Утре започвам трета седмица на режима и за тази само 800гр. Стува ми се, че с прегрешения или без положението е едно и също. Как става номера след ядене на торта да смъквам, пък вчера уж режимна и не съм смъкнала нищо  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 11
  • София
  • Мнения: 161
Здравейте момичета, да се запиша и аз  Simple Smile Джиндж темичката е супер   bouquet

# 12
  • Мнения: 128
Djindjari поздравления за оформлението!  smile3501 Какво става бе хора - и на мен вчера ми беше баси скапания ден! Една мацка ми тресна колата на паркинга пред офиса и въобще не разбра, мигаше на парцали и почти се разрева - дожаля ми - не я наказах! В неделя си загубих портфейла с документи вътре - тичам и се разправям вчера цял ден с вадене на нови, като капак - събрание на входа искат по 4 бона на апартамент за саниране, накрая се мъкнах и на кръчма и прекарах отвратително! Обаче след леки прегрешения в менюто, днес съм с - 200 гр - сигурно е от ядовете  newsm12

# 13
  • Мнения: 153
събрание на входа искат по 4 бона на апартамент за саниране

къде живееш? Това ми се вижда невероятно много  #Crazy пък може и да греша.... хмм

На мен от вчера ми е много изнервено нещо в работата, и днес продължавам да се пеня за глупости #Cussing out

# 14
  • Мнения: 699
джуджанка и аз съм същата, под напрежение само сладко ми се яде, а ако съм вбесена постоянно тъпча нещо, обаче се научих преди няколко години да не правя така. Измислям някакъв начин за релакс, мисля си само за хубави неща и нещата се пооправиха, а след като забременях спрях окончателно да се ядосвам за каквото и да било, ако ме е ядосал някой спирам да говоря и ми минава бързо. Мисли позитивно и всичко ще е наред, от години съм установила, че така е по-лесно. Обикновено се хващам да чистя или отивам на пазар, може да купя 1 хляб, но се мотая и не мисля за нещата които са ме притеснили или ядосали.
Ей момичета нали сме на турнир какво е това ядене, какво е това чудо, я се вземете здраво в ръце. Само аз ли съм режимна. Не така ще ви бия всички. fight fight fight fight

Общи условия

Активация на акаунт