Контролно за ентусиазирани фотошопки

  • 6 204
  • 97
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 2 159
Честито на победиителите Hug
Triste  Peace
Аз съм на 3-то място в "Рисуване на живописна картина със собствена четка" Mr. Green

# 91
  • Мнения: 2 336
Честито на всички победителки   bouquet  bouquet  bouquet

# 92
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
Честито на всички. Имаше невероятни изпълнения и мисля, че всяка от нас се справи блестящо....

# 93
  • София
  • Мнения: 7 242
Triste, браво! Да пишеш по-често при нас  Grinning За мен работата ти беше най-добрата, но не вярвах да спечелиш, т.к. смятах, че повечето от гласуващите ще дадат гласа си за нещо "по-ефектно" /пеперудки, цветенца, блясъци разни  Mr. Green, на които аз заложих  Embarassed/. Радвам се, че си била оценана по достойнство  Grinning
И пак честито на всички и браво на Никки - скри ни шапката на това контролно  Laughing

# 94
  • София
  • Мнения: 1 941
Честито на всички победители! bouquet Лекси, благодаря и за поканата и за хубавите думи. Ще се присъединя. Това ми беше първият колаж, който съм правила и много се радвам, че се получи добре.

# 95
  • Мнения: 167
Честито на всички победители и не само на тях. Страхотни неща сте направили. То човек да не отсъства за по дълъг период от време.Сега пак имам толкова да наваксвам, че чак нямам желания.
val_stef  бях сигурна, че това с шишенцата е твое произведение страхотно е!
Още веднъж честито на всички!!!  bouquet

# 96
  • Мнения: 2 035
moni-boni, , благодаря ти и айде завръщай се и ти вече, стига скитосва  Laughing Hug
Много съм любопитна да разбера по какво си ме излови, че съм аз? Mr. Green

Triste , много си е хубаво   bouquet

# 97
  • Мнения: 167
Ми на миналото контролно ме беше впечатлила с картичката си за осми март. После пък разбрах, че и картината с ангела в ръжта или нещо подобно беше  твоя. Не се сещам сега дали когато имаше задача за оцветяване само на част от снимка имаше едно момиче по плажа с рокля на точки дали пак не беше твоя. Но исках да кажа, че винаги са много нежни и с едни такива "топли" цветове. На дали ще мога да ти го обясня, ама  като я видях и за теб се сетих. Радвам се че съм познала. И още веднъж браво, на мен лично много ми хареса идеята.
Другите също са страхотни да не се обиди някои  Mr. Green

А Лекси забравих и теб специално да те поздравя за поканата за детско парти. Дано все така да не можеш да правиш нищо  Joy

val_stef  все исках да те питам за тая картичка за 8-ми март този като воал ти ли го прави или го имаш готов елемент

Общи условия

Активация на акаунт