Благотворителен Великденски базар Пазарджик

  • 15 836
  • 177
  •   1
Отговори
  • Пазарджик
  • Мнения: 712
Мили момичета,

ДБМ Пазарджик организира Великденски благотворителен базар на 18 и 19 април !!!

Нуждаем се от вашите сръчни ръце и добри сърца  Hug !!!

Знам че в този подфорум се подвизават невероятни таланти, т. нар. "хобити". Много от вас ни помогнаха за Коледния базар, за което още веднъж благодарим  Heart Eyes !

Сега отново разчитаме на вашата помощ   bouquet

# 1
  • Мнения: 2 214
Решени сме да направим базар, и да помогнем на децата, за съжаление в Пазарджик мами които могат нещо да правят са много малко.
Както винаги разчитаме на цяла България.
Аз въобще не съм от тези със сръчни ръце, но все пак ще ви покажа какво правя.
                                     

# 2
  • Мнения: 1 163
бройте ме и мен Simple Smile

# 3
  • Мнения: 743
Здравейте  Hug
И аз не съм от най-сръчните, но ще се опитам да помогна с каквото мога. Още събирам идеи, сега се записвам без нищо, но се опасявам, че после ще ми е трудно да ви открия  Embarassed

Поздрави   bouquet Hug

# 4
  • Мнения: 1 938
Цоп! И аз тук!
Малко съм вързана в ръцете...но поне да погледам красоти.

# 5
  • Мнения: 941
Бройте ме и мен..снимки, когато са готови напълно  Peace

# 6
  • Мнения: 1 072
Аз съм събрала доста стъклени бутилки, които искам да украся с плетива и ленти. Избистрям концепцията още.  Wink

# 7
  • Мнения: 1 163

Ами не знам какво означава "картички квилинг".  Embarassed

ЕЙ СЕГА ЩЕ ПОКАЖА

# 8
  • Мнения: 1 938
    Уааааау! Много е красива!  vivi75, smile3501

    Летящата краваHug!

# 9
  • Мнения: 1 163
Нели,мерси.Да ли ще вървят за базара?

# 10
  • Мнения: 1 938
Нели,мерси.Да ли ще вървят за базара?
   
    Според мен е добре да направиш с великденски мотиви - яйчице, пиленце...(Нямам представа дали може  Embarassed).
 Hug Hug Hug

# 11
  • Мнения: 71
Здравей,БелаДона!Приветствам горещо идеята благотворителния базар.Аз ще се включа с картички изпълнени в техника изонит.Много са атрактивни!Мисля ,че се харесат.На какъв адрес да изпратя нещата?
                                                            С поздрав Венеция!

# 12
  • Пазарджик
  • Мнения: 712
Здравей venetcia,
Много се радвам, че си решила да ни помогнеш  Hug . Ще ти изпратя адреса ми на лични. Иначе тази техника за първи път я чувам - мисля че ще бъде интересно на всички да пуснеш снимки, ако имаш възможност де  Heart Eyes .
vivi75 , страшни ти са картичките - какво търпение имаш само  ooooh!
Благодаря за включването и на vst_80 - всички още помним ангелчетата ти - даже не стигнаха за всички желаещи  Hug .
Валари, виждам че четеш - хайде включвай се и ти  Heart Eyes.
Летяща   Hug - аз някога увивах бутилки с прежда, ставаха като черги  Simple Smile .

venetcia - кутията със съобщенията ти е пълна и не мога да ти пратя нищо на лични - изчисти я!!!  Peace

Последна редакция: вт, 18 мар 2008, 10:40 от Belladona

# 13
  • Пазарджик-Панагюрище
  • Мнения: 225
Бройте ме и мен,вече съм направила няколко неща.Днес продължавам да творя. Сега си гледам изтеглените списания, за да се запася с още идеи.Ще снимам и довечера ще покажа снимки,за да си дадете мнението, дали стават работите ми.

# 14
  • Мнения: 71
Виви,благодаря!Успех!!!  bouquet

# 15
  • Мнения: 71
Winter,кошничката ти е чудесна!Как я правиш? newsm78

# 16
  • Пазарджик-Панагюрище
  • Мнения: 225
Ето какво измайсторих вчера и днес.Казвайте дали става за базара,че много не съм наясно какво се харчи.Аз нали за първи път се включвам. Thinking

# 17
  • Пазарджик-Панагюрище
  • Мнения: 225
Голям съм шемет,забравих да си кача снимките. От тук нататък:http://www.snimka.bg/album.php?album_id=228987&photo=1

# 18
  • Пазарджик
  • Мнения: 712
Valary, разкошни ти са поставките - направо ме разби  Heart Eyes . Сега разбирам, че можеш и да плетеш  ooooh! . Какво ползва като основа за кошниците ?

Искам само да отбелже, че и други момичета, които ми писаха на лични, но не са се обадили в темата искат да помогнат - eliss и jabata_dil , за което искам да им благодаря  smile3501

# 19
  • Пазарджик-Панагюрище
  • Мнения: 225
Valary, разкошни ти са поставките - направо ме разби  Heart Eyes . Сега разбирам, че можеш и да плетеш  ooooh! . Какво ползва като основа за кошниците ?

Искам само да отбелже, че и други момичета, които ми писаха на лични, но не са се обадили в темата искат да помогнат - eliss и jabata_dil , за което искам да им благодаря  smile3501
Хе-хе, да плета знам още от втори клас и то доста добре,но не съм се вкючвала във форума на плетачките.
Основата са пластмасови чашки от кафе,кофички от кисело мляко,а сега се запасих и с кръгли кутийки от салати. А правоъгълната кошничка е кутийка от плодово мляко. Изрязвам,боядисвам и лакирам. Whistling

# 20
  • Пазарджик-Панагюрище
  • Мнения: 225
Valary, разкошни ти са поставките - направо ме разби  Heart Eyes . Сега разбирам, че можеш и да плетеш  ooooh! . Какво ползва като основа за кошниците ?

Искам само да отбелже, че и други момичета, които ми писаха на лични, но не са се обадили в темата искат да помогнат - eliss и jabata_dil , за което искам да им благодаря  smile3501
Хе-хе, да плета знам още от втори клас и то доста добре,но не съм се вкючвала във форума на плетачките.
Основата са пластмасови чашки от кафе,кофички от кисело мляко,а сега се запасих и с кръгли кутийки от салати. А правоъгълната кошничка е кутийка от плодово мляко. Изрязвам,боядисвам и лакирам. Whistling

# 21
  • Пазарджик-Панагюрище
  • Мнения: 225
Извинявам се, момичета.Даде ми някаква грешка и пуснах отговора 2 пъти Praynig

# 22
  • Пазарджик
  • Мнения: 712
Извинявам се, момичета.Даде ми някаква грешка и пуснах отговора 2 пъти Praynig

Няма нищо - случва се  Hug . Аз пък за десети път пиша отговора  #Cussing out

Ето прекрасните картички на venetcia :
http://ivanasway.multiply.com/photos/album/7

# 23
  • Пазарджик-Панагюрище
  • Мнения: 225
Извинявам се, момичета.Даде ми някаква грешка и пуснах отговора 2 пъти Praynig

Няма нищо - случва се  Hug . Аз пък за десети път пиша отговора  #Cussing out

Ето прекрасните картички на venetcia :
http://ivanasway.multiply.com/photos/album/7
Уау,страхотни са. PeaceТова с ламени конци ли е правено?

# 24
  • Мнения: 1 163
МНОГО красоти сте сътворили момичета,браво на вас!

# 25
  • Мнения: 941
Ето някои нови неща от мен:


а тази идея с преждата около бутилката е откраднах от Беладона  Wink



а това пък е идея, която Winter ми е каза, само , че незнам оттук накъде  newsm78  . Беладона, дали тази купа от вестници може да се доукраси с декупаж? Страх ме е да я дам на мъжо да я пръсне с боя, да не вземе да се размекне...иначе сега си е идеално гладка и корава...Та Ванче, ще ти свършат ли работа такива купи?



Забравих да спомена, че отгоре могат още да се изрезват...

До края на седмицата, очаквай нова партида продухани яйца от мен  Peace

Последна редакция: ср, 19 мар 2008, 14:15 от mother-of-pearl

# 26
  • Пазарджик
  • Мнения: 712
mother-of-pearl   smile3501
Едните яйца са ти със захар, нали? А първото с какво е newsm78 ?
Тези вторите са много красиви и живописни  Peace .
Бутилката също е много оригинална, но и оцвети капачката  Simple Smile . Може да декорираш допълнително с цвете или нещо друго в тези цветове  Peace . А на какво е облегната самата бутилка? Пак е нещо интересно ! За купата - може да се доукраси с декупаж, но пак ще ми трябва бяла  Tired .
Ще чакам яйцата - майстор си  Peace

# 27
  • Мнения: 941
И първото яйце е със захар, но го поръсих още докато е пресно боядисано, докато другите бяха сухи, минах ги повторно с лепило и тогава захарта... На черното захарта седи като полуразтопена  Peace

Бурканчето, дето е облегано шишето е със цветни кокосови сръготини  Wink
А за купатя няма как да е бяла, защото е от вестници...нищо ще се пробвам да видя как ще стане мъжо да я пръсне с една сребриста боя, на по-тънка струя, та да не се размекне, въпреки, че от лепилото седи като гипсова направо...

# 28
  • Мнения: 2 214
Winter,кошничката ти е чудесна!Как я правиш? newsm78
Като правя следващата ще снимам. Peace
Гери купата няма да се размекне.
Да кача и тук някой нови работи.


Последна редакция: ср, 19 мар 2008, 23:40 от winter

# 29
  • Пазарджик
  • Мнения: 712
Я да побутна  Whistling

# 30
  • Мнения: 662
Някой може ли да ми разкаже подробничко за купите от вестници,че нещо май съм пропуснала Praynig
А ако може и за яйчицата със захар стъпка по стъпка Hug

# 31
  • Пазарджик
  • Мнения: 712
А ти с твоите 171 яйца и хиляди бутилки, няма ли да ни пуснеш нещо?  Mr. Green

# 32
  • Мнения: 662
А ти с твоите 171 яйца и хиляди бутилки, няма ли да ни пуснеш нещо?  Mr. Green
Те вече са повече Mr. Green
Но имам чувството,че никой от декупажната/освен аз и ти/ не прави за София и Пазарджик,всичко е за Бургас.
Кво искаш да ти пусна снимки или да ти пращам готови неща newsm78

# 33
  • Пазарджик
  • Мнения: 712
Аз снимки на яйцата гледах - прекрасни са. Шишетата ги виждах в недовършен вид, но предполагам и завършени са чудесни  Peace .
Всичко което решиш и колкото решиш ще ни е от полза и ще ти бъдем много благодарни  Hug  Hug  Hug

Ако искаш мога да ти пратя аз салфетки  Laughing ?
С бонус : безплатен съвет от mother-of-pearl за купите и яйцата. И естествено почерпка като ни дойдеш на гости  Hug

Последна редакция: чт, 20 мар 2008, 15:56 от Belladona

# 34
  • Мнения: 1 938
Лелеее, gudzy, страхотни неща си направила!
Де да можех и аз... Cry
Това златното яйчице как го направи?  Blush

# 35
  • Мнения: 941
Някой може ли да ми разкаже подробничко за купите от вестници,че нещо май съм пропуснала Praynig
А ако може и за яйчицата със захар стъпка по стъпка Hug

За яйцата - боядисах ги с темперните бои на детето  Mr. Green , като ги разреждам с малко лепило - може С200. Аз ползвам едно друго, с което се работи в една фабрика за играчки, тук в града ни, но и С200 става. Ако ти е много гъсто, разреждаш с вода. Боядисвам ги с четка. След това веднага ги поръсвам със захар. Оставам ги да изсъхнат поне една нощ и след това ги лакирам, със спрей-лак за коли  Laughing  . Така ги запечатва, ако се лакират с четка, ще падне захарта... Peace Ако лакираш вендага - захарта се разтопява....

За купата от вестници - надувам балон и ползвам кофичка от кисело мляко като статив  Simple Smile
Режа и късам вестници на различни по големина парчета. след това с въпросното лепило (С200) мажа парчето вестник и лепя. Така поне 4-5 пласта. Най-накрая намазвам отгоре всичко с лепило, та да се запечати.  Оставям една нощ балона с залепените вестници. На другия ден -пукаш балона - купата си стои, като гипсова, изрезвам отгоре, за да я подравня (тази на снимката не е изрязвана). Сега през почивните дни ще дам да я пръснат с боя - и после ще показвам снимка. Може и с ДЕКУПАЖ да се украси  Peace

# 36
  • Мнения: 2 214
Слагам тук някои идеи.
http://saratov-modding.narod.ru/cd_podnos.htm
това много ми харесва и ако намеря коркова тапа може да направя, след което може да се украси с декупаж или друго.
Оле дойде ми идея, Ванче твоите хора от дома на културните дейци, би ли могли да ни помогнат с тапите?
Ако на някой му се занимава с това.
http://www.cafeart.pl/20060131164/misz-masz/dekoracje/Koszyk_z_p … owej_wikliny.html

# 37
  • Мнения: 662
Лелеее, gudzy, страхотни неща си направила!
Де да можех и аз... Cry
Това златното яйчице как го направи?  Blush
Ако за мойто златно става въпрос е направено с пистолет с топъл силикон и отгоре с златен бронз от железарията Peaceама ти къде го видя newsm78
Беладонче,имам предчувствие,че този път по-малко хора правят за София,а ще е на две места и затова се напъвам.А за салфетки аз имам 300-400 вида и не съм го закъсала много Blush,ама чесно казано все не ми стигат.
mother-of-pearl ,много благодаря за разясненията,а тая купа не е ли нестабилна newsm78

# 38
  • Мнения: 71
Имам изплетени от вестници различни подложки,купички,бонбониери и бронзирани със златен бронз.Ако мислите , че са продаваеми ще ви ги изпратя.
Лек ден на всички!
Честита първа пролет  bouquet!

# 39
  • Пазарджик
  • Мнения: 712
Ако за мойто златно става въпрос е направено с пистолет с топъл силикон и отгоре с златен бронз от железарията Peaceама ти къде го видя newsm78
За твоето става въпрос - аз и пратих албума да ти види красотите  Mr. Green . Ти да не вземе да се откажеш, ей  Naughty  - даже и малко да ни пратиш, пак ще ни помогнеш много Hug  Hug  Hug .
Winter , първата идея много ми хареса. Ще питам за тапи от клуба, дано да се съгласят  Tired .
Venetcia, ти не спиш ли бре? Днес ще работим по твоя въпрос за конците  Peace . Иначе за плетените неща - може би ако се украсят, ще станат красиви поставки за яйца  Thinking .

Вчера получих бели пластмасови яйца и пръчки, както и изрязани цветенца от jabata_dil - пратила ги е чак от Германия, а днес получих и картички от нея - ето ги тук:
http://ivanasway.multiply.com/photos/album/8
Благодарим ти много за помощта  Hug  Hug  Hug

Последна редакция: пт, 21 мар 2008, 09:59 от Belladona

# 40
  • Мнения: 941
Цитат
mother-of-pearl ,много благодаря за разясненията,а тая купа не е ли нестабилна

тцъ - стабилна си е...като гипсова е....сега като я подравних отгоре (изрезах с ножица, стърчащите неща) и си заприлича  баш на истинска....ще я снимам като вече е боядисана  Peace

# 41
  • Пазарджик-Панагюрище
  • Мнения: 225
Уйнтер, разясни как правиш кожничките? Много ми харесаха.Давайте идеи за други неща. В другия форум Великденски чудеса споменаха за пластмасови яйца в Кауфлан, в Пазарджик не са ли ги пуснали в левчетата? Аз реших да продухвам яйца и две три ги спуках от духане и се отказах. Joy
А ето и нова кожничка от мен:http://www.snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=5423584
 Цветята са една нова техника с пружини,мъниста и конци.Изтеглих си книгата от форума Намерих
Сега съм приготвила саксийки от кофички за салати и ще ги напълня с такива цветя.

# 42
  • Пазарджик-Панагюрище
  • Мнения: 225
Ето адреса в бързинята забравих да си изляза от акаунта:http://www.snimka.bg/album.php?album_id=228987&photo=18

# 43
  • Пазарджик-Панагюрище
  • Мнения: 225

[/quote]:
Цитат
За яйцата - боядисах ги с темперните бои на детето  Mr. Green , като ги разреждам с малко лепило - може С200. Аз ползвам едно друго, с което се работи в една фабрика за играчки, тук в града ни, но и С200 става. Ако ти е много гъсто, разреждаш с вода. Боядисвам ги с четка. След това веднага ги поръсвам със захар. Оставам ги да изсъхнат поне една нощ и след това ги лакирам, със спрей-лак за коли  Laughing  . Така ги запечатва, ако се лакират с четка, ще падне захарта... Peace Ако лакираш вендага - захарта се разтопява....

:
Как застопоряваш яйцата на клечката,за да са стабилни,лепиш ли с нещо?

# 44
  • Мнения: 1 163
Ето това и мен ме вълнува, Simple Smile

# 45
  • Мнения: 1 938
Браво, момичета! Страхотни неща сте измайсторили!  Hug
gudzy, благодаря за поясненията!   bouquet

# 46
  • Мнения: 941
Цитат
Как застопоряваш яйцата на клечката,за да са стабилни,лепиш ли с нещо?

Ъхъм, намазвам шишчето с лепило, като отдолу повечко намажа и след като съм нахлузила яйцето - до 15 мин. вече е стабилно залепено - имам идея - мога да продухвам до 10 яйца на седмица (защото мъжо взе да се оплаква, че вече кудкудяка от тях  Mr. Green ) и мога да ви ги давам вий да ги украсявате  Peace

# 47
  • Пазарджик-Панагюрище
  • Мнения: 225
Цитат
Как застопоряваш яйцата на клечката,за да са стабилни,лепиш ли с нещо?

Ъхъм, намазвам шишчето с лепило, като отдолу повечко намажа и след като съм нахлузила яйцето - до 15 мин. вече е стабилно залепено - имам идея - мога да продухвам до 10 яйца на седмица (защото мъжо взе да се оплаква, че вече кудкудяка от тях  Mr. Green ) и мога да ви ги давам вий да ги украсявате  Peace
Да се похваля и аз, вчера продухах 2 яйца. Сутринта продухах още 5 и сега ще ги рисувам. Благодаря на Белладонна, че ми даде пластмасови яйца,аз ще и ги върна нарисувани за базара. Hug

# 48
  • Мнения: 1 938

Ако за мойто златно става въпрос е направено с пистолет с топъл силикон и отгоре с златен бронз от железарията Peaceама ти къде го видя newsm78

"Всичко виждам, всичко знам -
аз магьосник съм голям!"  Grinning
 Hug

# 49
  • Мнения: 2 214
Уйнтер, разясни как правиш кожничките? Много ми харесаха.Давайте идеи за други неща. В другия форум Великденски чудеса споменаха за пластмасови яйца в Кауфлан, в Пазарджик не са ли ги пуснали в левчетата? Аз реших да продухвам яйца и две три ги спуках от духане и се отказах. Joy
А ето и нова кожничка от мен:http://www.snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=5423584
 Цветята са една нова техника с пружини,мъниста и конци.Изтеглих си книгата от форума Намерих
Сега съм приготвила саксийки от кофички за салати и ще ги напълня с такива цветя.
Тази ли имаш предвид?
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=210564

# 50
  • Мнения: 71
Малко караконджул падам,пък и си имам отговорна задача.Очаквам с нетърпение конците.Ей така между другото,за разтоварване направих едни съвсем малки картички с яйчица,пиленца,цветенца
като тези които поставят на букетите в цветарските магазини,вътре пише христос воскресе.Идеята ми е да се поставят на по-големите  предмети.Ако одобрявате пишете за да продължа. Беладонче утре по скайпа ще ти пратя мостри.
                          Лека вечер на всички!                     

# 51
  • Мнения: 941
Имам изплетени от вестници различни подложки,купички,бонбониери и бронзирани със златен бронз.Ако мислите , че са продаваеми ще ви ги изпратя.

Мисля даже, че ще са хит  Peace  Аз се пробвах преди време, но е много трудоемко .... за мен поне  Blush

# 52
  • Мнения: 2 577
Такива правих миналата година, обаче бяха сварени...
Гнус ме е да продухвам, дайте ми яйца, ще направя.

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=121830

всички ги направих за 2 часа, проблема е и да ми кажете как да ги боядисам...

# 53
  • Мнения: 941
Такива правих миналата година, обаче бяха сварени...
Гнус ме е да продухвам, дайте ми яйца, ще направя.

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=121830

всички ги направих за 2 часа, проблема е и да ми кажете как да ги боядисам...

На клечка ли ги искаш...или не? 

А боядисването - с боички - водни, темперни...ако  искаш и лепило ще ти дам да им лепиш мъниста отгоре  Peace

# 54
  • Мнения: 2 577
ами ако можеш на клечка - още по-добре. Колкото ми дадеш - ще направя.
Ама с тези боички става ли плътен цвят? newsm78

# 55
  • Пазарджик
  • Мнения: 712
Ама с тези боички става ли плътен цвят? newsm78

С темперни бои ще ти стане по-плътен цветът от акварела. Аз ги дорисувам с акрилни. Някои ги рисуват с лак за нокти  Peace . Ако искаш ще ти дам пак онези боички, които ми даде - може да стане интересно с тях. Сега не ги ползвам, защото не са на водна основа и миришат силно  Tired

# 56
  • Мнения: 941
Aз темперните бои си ги смесвам с лепилото - единствения недостатък е че не стават лъскави. Даже и когато ги пръскам с лака - ама сигурно щото моя лак е за коли, безцветен, но не прави блясък  newsm78
За това ги правя със захар след това  Simple Smile
Като имам готови яйца на пръчка ще ти ги дам Елфина  Peace

# 57
# 58
  • Мнения: 1 163
Белладона,браво на теб много е красино

# 59
  • Мнения: 941
Това са нещата които сътворих днес  Blush
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=163706&photo=43

п.с. имам вече готови продухани яйца на клечки - желаещи?

# 60
  • Мнения: 1 163
Много са красиви  bouquet

# 61
  • Мнения: 1 938
Браво, момичета!  Hug Hug Hug  bouquet  bouquet  bouquet

# 62
  • Мнения: 2 577
mother-of-pearl, нали написа, че на мен ще ги даваш? newsm78

# 63
  • Пазарджик
  • Мнения: 712
Нека да са за Яна  - аз имам още, нали от Германия получих едни пластмасови.
Гери, какво стана с бутилката - ще стане ли нещо  newsm78

# 64
  • Мнения: 413
Браво на вас!Големи красоти! Hug

Mother-of-pearl, айцето със звездичките е много свежо! Peace

# 65
  • Мнения: 2 577
еее, то има време, ще  духа и за мен - тези нека са за Ванчето.
ще чакам следващите

# 66
  • Мнения: 941
Беладона има вече 15 яйца от мен  Heart Eyes - Елфина утре ще ти ги оставя в кабинката при Театъра  Peace

Ванче, ако не утре, другиден ще имаш бутилката  Peace

# 67
  • Мнения: 2 214
Гери супер са станали ботилките. Peace
 Peace
Ванче какво стана с тапите?
Утре ако успея ще отида в примаверата да питам.

# 68
# 69
  • София
  • Мнения: 1 511
Ето това правя аз, да не си помислите, че бездействам. Mr. Green


Без думи!!!

 smile3505

Просто невероятно!!! Много ми харесват!!! Ама много!!!
  bouquet

# 70
  • Мнения: 941
Прекрасни неща Ембер  Hug 
Станали са невероятни   bouquet

Искам да те попитам, откъде си взела шнолите "тик-так", защото имам от бабите покрай мен оплетени цветчета, но нямам шноли, в Евроленда няма  Thinking  А тези, които съм срещала са около 0.60лв. и ми се виждат скъпи  newsm78

# 71
  • Мнения: 413
Mother-of-pearl, от Димитровград ги взех, 10 бр - 1 лев.
Ама пусто взех само една опаковка, мислех, че и тук ще има... Confused
Мислим обаче пак да отидем и ако има ще взема повече, да има за и твоите цветя. Simple Smile

# 72
  • Мнения: 941
Ембер и 50 бройки да ми вземеш - ще ми дойдат добре  Peace
После ще ти дам и парички за тях   bouquet

# 73
  • Мнения: 447
Ето тези неща ще дойдат при вас  Hug Казвайте с какво още мога да ви помогна. Виждам, че сте наблегнали на яйцата, а аз съм сръчна и с шевната машина. Материали има, предложения приемам всякакви Mr. Green

# 74
  • Пазарджик
  • Мнения: 712
Ember , Гери  smile3501 .
Jujavka , както вече ти казах - страхотни са ти нещата  newsm10 и благодарим, че си решила да ни помогнеш  Hug Hug Hug
Иначе за идеи и предложения сигурно знаеш тази тема:  http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=252634.0 .
Лили за тапите - снощи ми обещаха да проверят и днес ще разбера дали са събрали нещо  Peace

Аз да кажа, че получих още картички от jabata_dil  newsm51 .

Тук добавих и новите картички на Венеция   love001 :
http://ivanasway.multiply.com/photos/album/7

В събота като се видях с valary ми даде готовите кошнички - по-красиви са от колкото изглеждат на снимката  smile3525

Ето и моите новодовършени неща /от тук до края/:
http://ivanasway.multiply.com/photos/album/5#21

Лек ден и спорна ръчна работа на всички  thumbsup

П.С. Jujavka , сега ти разгледах сайта - рамките ти за снимки са супер оригинални и идейни Peace

Последна редакция: чт, 27 мар 2008, 09:04 от de'Belladona

# 75
  • Мнения: 941
jujavka УААААААУУУУУ - страхотни са  Hug

Беладона - бутилката, която ти е боядисана от мъжо се отлепи боята  ooooh!  , защото била автобоя... Thinking  Това поне беше заключението на бояджията  Thinking
Имам от ремонта у нас останала бяла боя, ще пробвам с нея да я боядиша - дано този път стане  Peace

# 76
  • Пазарджик
  • Мнения: 712
Гери, не се притеснявай - тези дни ще хвана някой вкъщи да ми боядише или ще излезна на терасата. В краен случай ще наблегна на друг тип изделия  Mr. Green .

Да кажа:
Получих от nMihailova материали, които да използваме при изработката на нещата: 3 плика макарони с различна форма - мидички, спирали, панделки. От тях мисля че могат да станат чудесни обемни цветя. Изрязала ни е също цветя от един вид почистваща кърпа, които като са изсъхнали, са станали твърди. Отделно ни е пратила две гъби - ако искаме да си изрежем нещо друго /листа напр./.
Та да казва бързо кой какво му е нужно и иска  Mr. Green

# 77
  • Мнения: 447
Здравейте. Темата с идеите съм я видяла, но въпроса ми по- скоро беше Вие като пряки участници в базара да кажете какво се търси повече. Покривки, възглавници, салфетки за сервиране newsm78 Мога да ушия и като престилките на Съни, стига да кажете, че това ще е продаваемо newsm78

# 78
  • Мнения: 2 577
получих яйцата, харесаха ми и на Ембер красотите, та ще пробвам и такива.  bouquet

# 79
  • Пазарджик
  • Мнения: 712
Здравейте. Темата с идеите съм я видяла, но въпроса ми по- скоро беше Вие като пряки участници в базара да кажете какво се търси повече. Покривки, възглавници, салфетки за сервиране newsm78 Мога да ушия и като престилките на Съни, стига да кажете, че това ще е продаваемо newsm78

Еми престилките на Съни са много хубави и до колкото съм чела отзиви доста се харесват  Thinking . Тук също има една готина идея за престилка : http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=271038.260 , но бая сложна ми се вижда.
Тук има кокошчици: http://picasaweb.google.com/eglislm/TheRoosters и http://picasaweb.google.com/eglislm/PaOLency , които също могат да се ушият, но също не са лесни.
Иначе на предишния базар вървяха по-малките и по-евтини неща. Не се купувах много плетивата, а също бижута ни останаха доста. Нека и другите момичета да си дадат мнението.
Можеш да на правиш неща, които не те затрудняват - например като рамките, никога не съм виждала преди такива  Peace

# 80
  • Мнения: 413
А къде са тези рамки да ги видим? Simple Smile

# 81
# 82
  • Мнения: 413
Наистина са хубави, много оригинални! Peace
А на ръка ли са шити?
И това какъв плат е?

# 83
  • Мнения: 447
Да, на ръка са шити. Плата е домакински гъби, както и по твърд плат, като деним например. Правих тези рамки за коледния базар, но нямам отзиви за тях. Не зная дали са се харесали и дали са се продавали. Затова съм в чуденка относно тях, но ако ви харесват ще правя от тях.   Peace

# 84
  • Мнения: 2 214
jujavka  много ми харесаха рамките.
Ето и от мен последните неща.


Последна редакция: чт, 27 мар 2008, 22:29 от winter

# 85
  • Мнения: 447
Салфетки за сервиране   newsm78

# 86
  • Пазарджик
  • Мнения: 712
И салфетките са много оригинални  Peace
Това рисувано ли е?

# 87
  • Мнения: 1 938
jujavka, браво!   bouquet

# 88
ето ме и мен аз сьщо искам да се включа но все още нямам никакви идеи и за прьв пьт ми е така че моля за помощ давайте идеи и предложения виви я ми предложи нещичко

# 89
мили мами пишете какво наистина се тьрси та да знаем вьрху какво да вложим усилия и мерак

# 90
  • Мнения: 1 938
Ето ти идеи:
http://www.kidsweb.de/ostern/ostern.html
Запрятай ръкавите и почвай!  Laughing
 Hug Hug Hug

# 91
  • Мнения: 941
Това го пробвах още в началото. 3 броя балони изхабих, ама явно много рано пукам балоните или пък преждата ми е била по дебела, незнам  newsm78  ама не ми се получи, а имаха форма даже на яйца, а не на топки, но като спуках балоните и преждата се сви, въпреки че седеше като колосана от лепилото  newsm78

http://www.kidsweb.de/ostern/strippen_eier/riesenostereier_basteln.html

# 92
  • Мнения: 743
mother-of-pearl аз правих такива мартеници



Използвах С 200 разредено с малко вода. Оставях ги да изсъхнат много хубаво /2-3 дни/ и нямаше проблеми, ставаха си твърди. Един път бях разредила лепилото с повечко вода та ми станаха така меки и ги мазах отгоре с чисто лепило. Ако искате мога да купя прежда и да ви направя. Само ме притеснява как ще ви ги пратя  Thinking, че все пак са крехки и лесно могат да се развалят  Sad

# 93
  • Мнения: 941
mother-of-pearl аз правих такива мартеници



Използвах С 200 разредено с малко вода. Оставях ги да изсъхнат много хубаво /2-3 дни/ и нямаше проблеми, ставаха си твърди. Един път бях разредила лепилото с повечко вода та ми станаха така меки и ги мазах отгоре с чисто лепило. Ако искате мога да купя прежда и да ви направя. Само ме притеснява как ще ви ги пратя  Thinking, че все пак са крехки и лесно могат да се развалят  Sad

ееее, значи аз не ги чакам достатъчно, защото на другия ден пукам балона  Thinking  Ще се пробвам пак да видя дали ще стане...

# 94
  • Мнения: 129
здравейте,  Grinning много ми се иска да подпомогна и аз базара  Peace
в момента правя кошнички и си боядисвам издухани яйца
ето такива неща http://www.snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=5483284
дано ми се получи линка  Embarassed
как да се свържа с вас, момичета

# 95
  • Мнения: 1 163
mika mu na titi,не се отваря снимка Sad

# 96
  • Мнения: 129
mika mu na titi,не се отваря снимка Sad

уф  Rolling Eyes нещо явно не мога да прикача добре линка  newsm78
интересно е, че на мене ми се отваря  Rolling Eyes

# 97
  • Мнения: 1 072

в момента правя кошнички и си боядисвам издухани яйца
ето такива неща http://www.snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=5483284


http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=5483284

Браво, много са хубави.  Grinning
Даваш линк към снимката през профила си в снимка.бг. Така го виждаш само ти.

# 98
  • Мнения: 129

в момента правя кошнички и си боядисвам издухани яйца
ето такива неща http://www.snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=5483284


http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=5483284

Браво, много са хубави.  Grinning
Даваш линк към снимката през профила си в снимка.бг. Така го виждаш само ти.



сега се виждат, нали  Rolling Eyes

# 99
  • Мнения: 1 938
Да.  Peace
Много са сладки.  Heart Eyes
Летяща,   bouquet!

# 100
  • Мнения: 941
maika mu na titi , страхотни неща...аз се пробвах само с едно яйце с мъниста и ми се взе акъла....а ти   #Crazy  браво   bouquet

И кошничките са много сладки     bouquet



# 101
  • Мнения: 447
Да не си помислите, че съм ви забравила Mr. Green Готова съм с 5 комплекта салфетки. Ето:      И да питам, имам ли още време, или вече да Ви пращам нещата. Ще ми се да ушия и няколко престилки Blush

# 102
  • Пазарджик
  • Мнения: 712
jujavka браво  smile3501

И да питам, имам ли още време, или вече да Ви пращам нещата. Ще ми се да ушия и няколко престилки Blush

Уший, уший  smile3521 , ще те изчакаме още малко newsm51

# 103
  • Мнения: 447
 Mr. Green Слагам децата да спят и се заемам  newsm44 smile3508 needle първата е готова :

Последна редакция: ср, 02 апр 2008, 15:36 от jujavka

# 104
  • Мнения: 941
искам да споделя, че имах възможност на ЖИВО да видя красотите сътворени от Valary и останах без думи - наистина златни ръце има това момиче... Hug
Валя благодаря ти за желанието да ни помогнеш за базара, надявам, се че това няма да ни е последната среща   bouquet

# 105
  • Пазарджик
  • Мнения: 712
наистина златни ръце има това момиче...

 newsm10

jujavka , голям си бързак  Peace - невероятна е  Hug !!!

# 106
  • Мнения: 1 938
jujavka, maika mu na titi, Valary , страхотни сте!   bouquet
Продължавайте със същия ентусиазъм! Направо онемях от касотите, които сте сътворили!  bouquet Hug  bouquet

# 107
  • Мнения: 2 214
На Летящата добре дошла!
Аз два дена не влизах в нета и съм пропуснала доста неща newsm78
Аз съм се запритеснявала че няма да има какво да продаваме, та вие сте златни бе момичета Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Искам да помоля всички които правят нещата за Пазарджик на 15 април добре всичко да е в Пазарджик.
Разбрах се с мъже ми те имат договор със Спиди и ще ни е по евтино ако го правим през тях.
Затова на лесния начин за изпращане пиша тук.
Пазарджик 4400
ул Гаврил Кръстевич 4
фирма ЪнриълСофт
Петър Иванов Кондев (това е мъже ми)
Само като пращате, пишете ми на лични.

# 108
  • Пазарджик-Панагюрище
  • Мнения: 225
Ванче и Герганче, изчервих се пред компа.Благодаря, че мислите така smile3525 smile3525 smile3525
Майка му на Тити, да не забрави да ми прати координати!

# 109
  • Мнения: 447
Момичета да питам- Фибите трябва ли да ги опаковам по някакъв начин? Имам останали фиби и ластици  (без цветчета) да ви ги пратя ли и тях? На кой е по- удобно да пращам нещата - на Беладона или на winter ?

# 110
  • Пазарджик
  • Мнения: 712
На кой е по- удобно да пращам нещата - на Беладона или на winter ?

Няма значение - все на едно място отиват  Hug

Иначе за опаковането и за фибите и ластиците - момичетата да кажат.  Peace

# 111
  • Мнения: 2 214
Момичета да питам- Фибите трябва ли да ги опаковам по някакъв начин? Имам останали фиби и ластици  (без цветчета) да ви ги пратя ли и тях? На кой е по- удобно да пращам нещата - на Беладона или на winter ?
Фиби можеш да пратиш Гери има цветчета ще ги украсим. Ако имаш желание, време и с какво да ги опаковаш, защо не, но ако не ги опаковаш не е проблем.
 
На кой е по- удобно да пращам нещата - на Беладона или на winter ?

Леките неща на Венчето, тежките на мен, тя не трябва да вдига тежки работи Laughing

# 112
  • Мнения: 447
 Peace Тъй значи. Всичко пращам на winter, защото кашонът, не е от най леките.... Фибите са ми бедни откъм идея за опаковка newsm78 Но пък до довечера може и да измисля нещо.....

# 113
  • Мнения: 2 214
Peace Тъй значи. Всичко пращам на winter, защото кашонът, не е от най леките.... Фибите са ми бедни откъм идея за опаковка newsm78 Но пък до довечера може и да измисля нещо.....
Щом пратиш пиши Peace

# 114
  • Пазарджик
  • Мнения: 712
Хайде нещо и от мен - от тук до края :
http://ivanasway.multiply.com/photos/album/5#30

# 115
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Каузата за базара наистина е много хубава и искрено се надявам да има успех. Аз днес опаковах готовите неща, вижте как изглеждат:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=214760&photo=4
Ще гледам до 15-ти да направя поне още толкова.

# 116
  • Мнения: 1 938
mili.m, Ване  Heart Eyessmile3501 smile3501 smile3501 !!!

# 117
  • Мнения: 1 938
Ако си спомняте, една майка на дете от моя клас направи страхотни картички за Коледния базар. Сега същата майка ни е направила и великденски картички.  smile3501 smile3501 smile3501
Ето ги - от тук до края:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=91611&photo=432

ПП. Не съм снимала всички.

# 118
  • Мнения: 743
Здравейте  Hug
Извинявайте, че не се включих до сега, но ми се струпа много работа, а за капак и малката сега ми е болна  Sad та не ми остава много време за творене  Sad А бях намислила доста неща, но здраве да е  Rolling Eyes

Ето готовите ми неща - имам и още малко, но ми падна батерията на апарата, ще ги снимам по-късно  Embarassed

http://picasaweb.google.bg/vstlis/2008?authkey=b1RT-pULTTg

Ще се постарая да направя още неща и да ги пратя в петък или събота. Надявам се да стигнат навреме  Rolling Eyes

# 119
  • Пазарджик
  • Мнения: 712
Свещниците на  mili.m и картичките на vst_80 са просто прекрасни  Hug . Ваня, тези последните са от клечки за сладолед, нали ? И аз все събирам за едни оградки, сума ти Ескимо изядох, но още не съм направила нищо  Confused
Нелка , наистина картичките са много красиви  Hug !!!

Благодарим още веднъж за помощта, момичета  Hug

И да подсетя, че наближава крайния срок - 15.
Тежките неща - на winter , другите на мен /пишете на лични/  Laughing .

# 120
  • Мнения: 743
de'Belladona надявам се да ви харесват нещата, въпреки че са толкова малко  Embarassed Просто не успях да се справя  Embarassed Ама твърдо съм решила да се реванширам за Коледа  Wink Нали съм обещала и ангелчета  Laughing
А това са такива подобни на клечки за сладолед, но аз си ги купих в пакетче така боядисани. По принцип в другите страни ги продават като craft sticks и имат различни размери и дебелини. Тук учудващо успях да ги открия в Джъмбо, не бяха и никак скъпи. Ако искаш мога да ти взема и да ти пратя с нещата, ако не ти е късно /поне с това да помогна като не можах с друго/. Купих и едни такива, които са май за вгнездяване
http://picasaweb.google.bg/vstlis/2008/photo?authkey=b1RT-pULTTg … 87248499212893090 - виждала съм снимки с направени къщички и кутийки. Ама аз нали съм си вързана в ръцете, та не можах да ги оползотворя  Embarassed Ако ти вършат работа ще ти ги пратя  Peace

# 121
  • Пазарджик-Панагюрище
  • Мнения: 225
Момичета страхотни сте, прекрасни неща сте направили всички.. Дано се продадат  и да помогнем на дечицата. Аз в събота ще донеса нещата от Майка му на Тити. Страхотни кошнички и яйца е направила.

# 122
  • Мнения: 129
Момичета страхотни сте, прекрасни неща сте направили всички.. Дано се продадат  и да помогнем на дечицата. Аз в събота ще донеса нещата от Майка му на Тити. Страхотни кошнички и яйца е направила.
ей мерси  Peace ся ще взема и да се изчервя  Embarassed ама се старая де, даже и една моя приятелка съм привлякла за идеята  Peace и тя ще направи кошнички и яйца  Grinning ще ги прибавя към моите неща и valary ще ги донесе в събота  Peace

# 123
  • Пазарджик
  • Мнения: 712
Ваня, не се притеснявай  Hug

Ама твърдо съм решила да се реванширам за Коледа  Wink Нали съм обещала и ангелчета  Laughing
Е как - ангелчетата така се продаваха. Колко познати питаха за тях след като бяха свършили.

Иначе за клечките - ако имаш възможност и не са скъпи, може да пуснеш малко. Ако не смогна за този, ще останат за коледния. Но само ако не са скъпи и не те притеснявам  Naughty

/поне с това да помогна като не можах с друго/.
И такива думи да не чувам  Naughty
 Hug

# 124
  • Мнения: 743
de'Belladona   Hug Hug Hug
Днес ще мина да взема от клечките - не се притеснявай, не бяха скъпи  Peace

# 125
  • Пазарджик
  • Мнения: 712
Ваня  Heart Eyes , благодаря още веднъж, че отделяш внимание и на нас и ни помагаш толкова  Hug

И да ви кажа - днес получих бродираните картички от eliss . Момичето е от Бургас, твори и за техния базар, но е отделила и за нашия. Картичките са просто невероятни - такъв труд, огромно старание   bouquet. Утре ще снимам и ще ги покажа  Peace

# 126
  • Мнения: 2 214
Мъжа каза че получил колет в офиса, само че нямах възможност да отида да го взема, утре ще взема и ще снимам всичко.
Също ще ви покажа картичките гоблениет и другите неща на vivi75, днес ги взех.

# 127
  • Мнения: 743
Момичета, в другата тема някой беше питал за тези силиконовите лепенки за стъкло. Ако искате мога да ви направя и да ви пратя и от тях - имам материали, само кажете дали ще ви свършат работа  Thinking

 Hug

# 128
  • Пазарджик
  • Мнения: 712
Момичета, в другата тема някой беше питал за тези силиконовите лепенки за стъкло. Ако искате мога да ви направя и да ви пратя и от тях - имам материали, само кажете дали ще ви свършат работа  Thinking

Аз хич не се сещам какви са? Ама ако стават за базара и имаш възможност - може. Колкото повече, толкова повече  Laughing
Бързо оздравяване на дъщеричката  Praynig !

Ето ги картичките на eliss :
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=236118
Тя даже си ги е опаковала  Peace

# 129
  • Мнения: 129
привет на всички  Grinning ето такива неща сме подготвили с една приятелка за базара  Peace
това са моите плетени кошнички с рисувани яйца
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=232139&photo=9
ето така сме ги опаковали
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=232139&photo=11
тези фешън кошнички  Grinning  ги прави приятелката ми
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=232139&photo=13
а това са рисувани яйца в поставки от цветна хартия
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=232139&photo=16
всичко сме опаковали  Peace днес ще ги дам на valary, която утре ще занесе нещата в пазарджик  Peace

# 130
  • Пазарджик
  • Мнения: 712
maika mu na titi  smile3501  newsm10  smile3525
Много са красиви !!!
Благодарим за помощта  Hug

П.С. Днес получих и два колета от Венеция  Hug . Има доста неща - картички, декупаж, поставки, кошнички. Не успях да разгледам подробно, но ще снимам и ще показвам  Peace .

Искам още веднъж да и благодаря за помощта
   bouquet   bouquet   bouquet !!!
Венеция, нещата хич не са малко и са прекрасни  Heart Eyes

Последна редакция: пт, 11 апр 2008, 13:39 от de'Belladona

# 131
  • Мнения: 941
Маалиииии, к'ви красоти правите момичета.... Hug
Покланям ви се   bouquet
Да разчитаме, ли че ако имате възможност ще посетите базара - поне част от вас, де.... Praynig

Браво и от мен - взехте ми акъла....

# 132
# 133
  • Пазарджик
  • Мнения: 712
Ти си неуморна smile3501

Докато разглеждах, ми изникнаха няколко въпросчета  Mr. Green :
Туй чудо за квилинга специална джаджа ли е някаква, като машинка?
Фигурките от какво си ги правила /от някакви кръгчета  newsm78 /?
А кошничките от какво са?
Пеперудките с тези бои, които каза ли са?

Браво на теб !!!   bouquet

# 134
  • Мнения: 743
de'Belladona   Laughing Hug

Това за квилинга не е машинка, прилича на шило, само че е пластмасово и е цепнато на две в долния си край, за навиването на лентичките. Аз понеже съм от бавно схатливите, та си купих един детски комплект за квилинг та да се уча  hahaha и вътре беше тази джаджа.

Фигурките /сигурно питаш за магнитчетата  Thinking/ пак са от един детски комплект /много съм зле, нали  Embarassed/ Всъщност са някакви пластмасови маниста, които се подреждат на една поставка като мозайка и след това се минават отгоре с ютията - така се слепват и остават в желаната форма.

Кошничките са хартиени чашки с различни големини и ширини, подобни на тези от KFC и Макдоналдс - облепих ги с креп хартия и готово. За съжаление в тази форма са само 4-5, останалите са високи като чаши и незнам дали ще ви свършат работа - не стават за кошнички. Затова не съм ги направила, така си стоят. Може би могат да се използват за моливници или пък ваза за сухи цветя, но незнам дали ще е продаваемо  Thinking
А пеперудките ги изрязах от пластмасова бутилка и ги оцветих с тези боички за стъкло  Peace

Дано да съм успяла да ти отговоря като хората, че нещо не мога да си събера мислите  Rolling Eyes

# 135
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Момичета, ето го моя принос:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=214760&photo=5

В събота и неделя съм доста заета със служебни и лични ангажименти, та едва ли ще успея да направя още. Но до тук бройката е 40.

# 136
  • Мнения: 2 214
Момичета, когато се случи така че трябваше аз да реша дали ще правим базар или не, толкова се притеснявах, толкова ме беше страх. Sick
Ако мога всички ще ви нагушкам Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes, толкова се радвам че ще има какво да продаваме, остана само да си организираме нещата добре. Peace

# 137
  • Мнения: 743
Здравейте  Hug
 Аз се включвам с едно огромно извинение - вчера не успях да ви пратя нещата, но пък така ми се отвори време и успях да направя още няколко неща  Laughing Утре ги пускам със Спиди с някаква експресна поръчка, та да могат да стигнат във вторник до вас.
Ето и снимчици
http://picasaweb.google.bg/vstlis/2008/photo?authkey=b1RT-pULTTg … 88343258038918290

Мислите ли, че тези поставчици ще ви свършат работа - имах картон, който се чудех как да оползотворя, но сега пък се чудя дали не са прекалено обикновени и дали има смисъл да ви ги пращам
http://picasaweb.google.bg/vstlis/2008/photo?authkey=b1RT-pULTTg … 88689191380135378

 Hug

# 138
  • Мнения: 1 163
ЛЕЛЕ,МОМИЧЕТА КАКВИ КРАСОТИ СТЕ НАПРАВИЛИ,БРАВО НА ВАС

# 139
  • Пазарджик
  • Мнения: 712
mili.m , vst_80 , просто нямам думи за нещата, които сте направили   bouquet   bouquet   bouquet

# 140
  • Мнения: 413
Момичета, ето такива поставки за яйца правя:

http://images25.snimka.bg/005598766.jpg
http://images25.snimka.bg/005598769.jpg
http://images25.snimka.bg/005598860.jpg
http://images25.snimka.bg/005598875.jpg
http://images25.snimka.bg/005598878.jpg
http://images25.snimka.bg/005598916.jpg

и имам въпрос - трябва ли да ги опаковам и ако да как?
Мисля, че е по-добре да са така, но и вие да кажете.

Много красоти сте направили!Да не изпродадете всичко още сутринта, да оставите нещо и за мен! Grinning

# 141
  • Мнения: 743
Ember останаха ми очите - невероятни са просто. Искам и аз такива  Crossing Arms

# 142
  • Мнения: 413
Аз пък искам от твоите лепенки за стъкла и от магнитчетата! Crossing Arms Simple Smile
Аз лесно - ще си купя.
Ама ти?Освен да ти пратя... newsm78  Simple Smile

# 143
  • Пазарджик
  • Мнения: 712
Ember , поставките ти са невероятно оригинални и красиви  newsm10 !!! Браво  smile3501

# 144
  • Мнения: 71
Ember,привет,страхотни поставчици,ако не е тайна основата от какво е направена?

# 145
  • Мнения: 413
Поставката е от дърво.
Моя мъж беше така добър да ми нареже от непотребни дъски. Grinning

# 146
  • Пазарджик
  • Мнения: 712
В събота се видяхме с Валари , даде ми нещата от maika mu na titi  , а също и картички, изработени от нея - ето ги:
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=5610681
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=5610683
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=5610685
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=5610687
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=5610689
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=5610699    bouquet

А от тук до края са нещата от Венеция :
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=236118&photo=12
Венеция ,  голямо благодаря още веднъж smile3501  smile3525 !!!

Днес получих и един голям кашон - покрепата от Русе  newsm51  newsm44!!!
Благодарим на DjastaPrasta, Дидката и всички русенски момичета  newsm10   love001 !!! Изпратили са ни много неща - яйца, декупаж, плетени чудесии - не можах да ги разгледам всичките, но ще снимам и показвам !!!

# 147
  • Мнения: 941
какви красоти само сте направили момичета  #Crazy
Започвам да се чудя, моите нещица, които приличат на самодейност в час по трудово, дали въобще да ги показвам  Blush
Прекрасни неща - а и имах възможността някои да ги видя "на живо"
Браво   bouquet

п.с. само ми се губят едни яйца от VIVI75 - видях гоблените, ама яйцата неможах  newsm78

# 148
  • Мнения: 1 163
яйцата -не станаха за пред хора Embarassed
останаха само гоблените и картичките квилинг...

# 149
  • Пазарджик
  • Мнения: 712
Снимах нещата от Русе - от тук до края:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=236118&photo=37

И специалната ми картичка / да се похваля  Embarassed  Mr. Green  Heart Eyes / :
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=5617830

# 150
  • Мнения: 1 523
Радвам се,че са пристигнали навреме Русенските неща.Дано продадете всичко и се получи много успешен Великденски базар!!!  bouquet  bouquet  bouquet

# 151
  • Мнения: 941
Нещата от Русе са  #Crazy  произведение на изкуството   Heart Eyes

Беладона...умишлено ли пелената е в розово  Wink

# 152
  • Пазарджик
  • Мнения: 712
Беладона...умишлено ли пелената е в розово  Wink

 newsm12

Днес получих също квилинг-яйца и др. неща от Снусмумрик - ще ги снимам и ще ги кача  Peace

Радвам се,че са пристигнали навреме Русенските неща.Дано продадете всичко и се получи много успешен Великденски базар!!!  bouquet  bouquet  bouquet

 newsm51

Последна редакция: ср, 16 апр 2008, 15:35 от de'Belladona

# 153
  • Мнения: 2 577
http://pazardzhik.multiply.com/photos/album/19#46

това успях да привърша едва преди половин час, извинявам се за закъснението Embarassed
Не са много красиви , особено половинките/ като сравнявам с уникатите на Ембер Embarassed/, но дано стават за продаване, направих ги с голямо желание. Оставих ги в кафето на Борянка.
Успех!

Последна редакция: чт, 17 апр 2008, 10:25 от Елфина

# 154
  • Мнения: 941
Трябва да ви кажа, че тази вечер опаковахме всичко, което сте изпратили момичета - бяхме като деца пред чувала на Дядо Коледа - кое от кое по красиво...вече си "заплюх" няколко неща... Снимах повечето ( всъщност тези, които не бях виждала снимани тук) - по-късно ще кача и снимки.
Наистина прекрасни неща...не смея да рискувам да благодаря на всяка от вас поименно, за да не пропусна някоя, но ви се прекланям  bouquet и прегръщам всичките Hug

Последна редакция: чт, 17 апр 2008, 01:15 от mother-of-pearl

# 155
  • Мнения: 71
Момичета,от сърце и душа ви желая успешен  базар,дано всичко продадете!!!!! newsm10 newsm10 newsm10

# 156
  • Пазарджик
  • Мнения: 712
Нещатата на Илиянка /Снусмумрик/:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=236118&photo=53 - до края.

Аз не виждам нещата на Яна  newsm78 .

Момичета,от сърце и душа ви желая успешен  базар,дано всичко продадете!!!!! newsm10 newsm10 newsm10

 Hug  Hug  Hug

Вчера разгледах произведенията на jujavka и vst_80 на живо - разкошни са   bouquet . Даже си заплюх една зелена престилчица на jujavka , но не знаех, че са детски всичките и като си я сложих, ми седеше като лигавниче  Mr. Green . Ваня , благодаря много за пръчиците  Heart Eyes

Последна редакция: чт, 17 апр 2008, 09:12 от de'Belladona

# 157
  • Мнения: 2 577
преместени са в друг албум Laughing
 http://pazardzhik.multiply.com/photos/album/19#46

невероятни красоти!!!!Златни ръце имате!

# 158
  • Пазарджик
  • Мнения: 712

Нещо не ми се отваря  Thinking .

Получих колета от Габрово   bouquet .  Благодаря на splitka и момичетата  Hug !!!
Нямах време да разгледам - довечера ще снимам и качвам в албума  Peace !

# 159
  • Мнения: 941
Ванче, в общия албим са на Елфина - всяка снимка (почти) е надписана, от кой е...

# 160
  • Мнения: 413
Цял ден гледам красоти!Браво момичета! Grinning
Няма да изброявам поименно, да не пропусна някой, но не мога да се стърпя да не кажа:

Mother-of-pearl, благодаря и на теб от името на всички момичета! Hug
Само ти раздаваш благодарности, себе си пропускаш, а свърши много не леки задачи. Peace
Справедливост трябва да има! Mr. Green

# 161
  • Русе
  • Мнения: 1 193
Момичета,от все сърце Ви желая мнооого успешен базар!!!  bouquet

# 162
  • Мнения: 1 163
Момичета,успех утре!Ще ви посетя по някое време Peace

# 163
  • Мнения: 1 938
Момичета,от все сърце Ви желая мнооого успешен базар!!!  bouquet
Момичета,успех утре!Ще ви посетя по някое време Peace
Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 164
  • Мнения: 743
Милички много късмет и успех и от мен  Hug Бързичко да продадете всичко и да съберете мнооооого парички  Peace

# 165
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Милички много късмет и успех и от мен  Hug Бързичко да продадете всичко и да съберете мнооооого парички  Peace
Присъединявам се към пожеланието. Надявам се да имете много голям успех, да продадете всичко Praynig
Очакваме добри новини Hug

# 166
  • Мнения: 1 523
Момичета,от все сърце Ви желая мнооого успешен базар!!!  bouquet
И аз!!!  bouquet

# 167
  • Мнения: 941
Момичета благодарим за пожеланията, подкрепата и помоща ви  Hug

# 168
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 041
Айде значи-НА ДОБЪР ЧАС!Всичко да си продадете и за още да питат!  bouquet
Стискайте палци и за нас в Бургас,че ще се "базарим" за първи път!
п.п.
Изказвам специални си лични благодарности на беладона Hug за търпението  и съветите! Heart Eyes

# 169
  • Мнения: 941
Момичета първия ден от базара мина..ПЪРФЕКТ!  Peace
През целия ден имаше постоянно хора..мястото, което бяхме избрали се оказа много удачно..
Не мога да кажа от кое се търсеше повече, защото от всичко се купуваше по МНОГО
По късно ще кача и снимки..
Лека вечер от мен...скапана съм...


п.с. Бургас - да знаете че Пазарджик е с вас  Peace
Успех на сефтето   bouquet

# 170
  • Мнения: 941
искам да ви се похваля с моите дръвчета, които никой НЕ можа да види и още първия ден свършиха (общо бяха 8 на брой) и които Беладона украси...
 Heart Eyes
http://pazardzhik.multiply.com/photos/photo/21/60
http://pazardzhik.multiply.com/photos/photo/21/19

А ето и днешния ден в хронологичен вид  Heart Eyes
http://pazardzhik.multiply.com/photos/album/21

Без вас нямаше да се справим момичета - БЛАГОДАРЯ ВИ  Hug Heart Eyes  bouquet

# 171
  • Мнения: 743
Браво, момичета, много се радвам  Hug До сега се любувах на снимчиците ви  Heart Eyes Дано утре да е още по-успешен ден от днес  Peace Стискам палци  Hug

# 172
  • Пазарджик
  • Мнения: 712
И аз искам да благодаря още веднъж, на всички момичета, които ни помогнаха  Hug  Hug  Hug

Изказвам специални си лични благодарности на беладона Hug за търпението  и съветите! Heart Eyes

 Heart Eyes

# 173
  • Мнения: 71
Здравейте!Надявам се вече да сте си отпочинали!Да сте направили равносметката!И да сте преценили какво най-много се търсеше,харесваше и какво не се продаваше.Моля за мнението на участвалите в двата базарни дена.Мисля ,че трябва да знаем какво е непродаваемо,за да знаем за следващия базар къде насочим усилията си.

# 174
  • Мнения: 941
Бях първия ден, целия на базара, а втория от 15ч. така, че ще споделя моето скромно мнение - купуваше се от всичко, и ако и втория ден имахме от нещата, които се продадоха първия - оборота щеше да е дубъл. Факт е, че нещата посвършиха още първия ден, НО всички събрани пари са САМО от продажби - имаше само около 100лв., които бяха чисто дарение (пуснати в кутия) - за разлика от Коледния, когато около 25% от парите бяха от дарение...
И кошнички се продаваха, и яйца на пръчка и яйца на връзка, и яйца в плетена кошничка, и везани картички, и гоблени, и квилинга и изонит (ако се пише правилно), и бродирани платнени салфетки, и престилките (страх ме е да не пропусна нещо) - Факт е, че имаха предпочитание към пластмасови яйца, а не продухани , заради поверието, че яйцето, което подаряваш, трябва да е пълно (с жълтък и белтък), но това не попречи да продадем 99% от нещата.
Най-бързо свършиха плетените кошници от парцали на WINTER, така, че за другия път тя да се подготви да ни дава online уроци  Heart Eyes  (снимки на кошниците има на втора страница на тази тема)

# 175
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 041
Привет пак от Бургас и морето! Hug
Да знаете,че от сега се записвам за уроците на WINTER!Да не ме забравите(инъче ще трябва и за нас да плетете Laughing)!Надявам се ,да ме пуснете на промоционални цени Joy Joy
  bouquet за всички всеотдайни момичета !!!

# 176
  • Мнения: 71
Ехо,къде сте?Скучно и тъжно е без вас. Weary  [smilie=smile3518.gif newsm45

# 177
  • Мнения: 1 938
Не плачи!   bouquet
Заповядай в пазарджишката тема:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=283412.0
 Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт