Гнойна ангина без АБ

  • 92 074
  • 182
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 49
Страшно много ти благодаря.А,може ли да се използва при хрема и запушен нос,имали маска за дишане през носа?Благодаря.

# 181
Да,разбира се ,че може да се използва и при хрема като за целта може да се използва физиологичен разтвор или колоидно сребро.Инхалаторът има следните накрайници:маска за възрастни,маска за деца,накрайник за нос и накрайник за уста.

# 182
Здравейте! Понякога са ми от голяма полза тия форуми , но за първи тъп пиша. Значи дъщеря ми е на 3 и половина години. Преди една седмица спряхме АБ Оспамокс, беше ни изписан от педито понеже имаха съмнения за скарлатина и в действителност тя вдигна температура, гърлото и беше огнено червено и езика малинов -това по неините думи. Направихме гърлен секрет положителен с една бройка стрептококи. Започнахме лечението С АБ и така го пихме седем дни. По време на лечението пуснахме и втори гърлен секрет , понеже настоявах и на баткото да направя(нали е контактен с малката) - вторите резултати и на двамата отрицателни. Спряхме лечението- "може и да не е било скарлатина " бяха думите и . След седмица т.е. от снощи детето е пак с температура над 38, днес в болницата се оказа че имаме ангина. Направо ми се плаче. Назначиха лечение с терцеф , мусколно един път на ден, сирот за кашлшца и проспан.
Въпроса ми е .............С какво и как да и подсиля имунната система. Много се притеснявам, защото когато се разболеят децата се затваряме в един омагьосан кръг и ттрудно излизаме от него. Според нашите лекари витамините са достатъчни. До сега не сме боледували от ангина , а това което прочетох в интернет доста ме притеснява. Благодаря предварително..........

Общи условия

Активация на акаунт