Лунна диета - 14.03(12.45) - 15.03(14.15)

  • 3 056
  • 83
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 950
Добре дошли в новата тема!

                             
ЛУННАТА ДИЕТА ЗАПОЧВА НА:

14.03 - 12:45ч.

И СВЪРШВА НА:

15.03 - 14:15ч


Фазата на луната е Растяща Луна - първа четвърт


 Следва да се взема под внимание, че влиянието на новолунието се проявява приблизително едно денонощие преди точната фаза и в продължение на денонощие след нея, а влиянието на първата и последната четвърт – приблизително 12 часа преди точната фаза и в продължение на 12 часа след нея.


Обща информация за лунната диета:
Според учените лунната диета влияе не само върху приливите и отливите, но и върху различни процеси в човешкото тяло. И това е  така поради факта, че голяма част от организма ни е съставен от вода. Затова много диетолози препоръчват регулация на теглото, според фазите на луната.

 Диетата трябва да се започне в момента, в който Луната навлезе в една от четирите си фази и да завърши след едно денонощие, но половин час по-късно. В този период трябва да се пият само прясно изцедени сокове от плодове и зеленчуци, чай с мед, минерална вода. Поемането на повече течности оказва многостранно и благотворно влияние върху тонуса, самочувствието и здравето ни: стимулира бъбречната дейност, изчиства организма и укрепва имунната система. Наред с това най-много до месец, може да се свалят от 1 до 3 килограма, без никакъв риск за здравето.

Няма да има ефект от лунната диета, както добре знаете и от всяка друга, ако веднага след като минат 24-те часа и половина се натъпчете с калории. Най-добре е да се спазват класическите съвети – нетлъсти меса, повече зеленчуци и плодове. Да се предпочитат задушени, варени и печени храни, пред пържени.

Алкохолът при диетите е направо забранен, ако не можете да се сдържите или има някакъв повод най-добре е чаша бяло вино.

Ако сте напълно начинаещи в спазването на лунната диета, то може да започнете първо само с някоя от фазите на луната /т. е. да сте само на течности само веднъж месечно/, а по-късно да включите и останалите.

Когато организмът ви влезе в крак със здравословния начин на живот ще забележите, че не ви се яде толкова зверски.

Ако комбинирате диетата с танци, фитнес, плуване, туризъм или дори с най-обикновен джогинг още от сега започвайте да мислите за нови дрехи през лятото.

Примерно меню за лунна диета
Тридневната течна диета е съобразена с лунните фази и се прави само веднуж в месеца. Позволява да се свалят 3-4 килограма. Тази диета е от личен опит и я правя 1 път в месеца преди лунната фаза - подготовка за самия ден на лунната диета, к’ се явява 4 ден.

Първи ден
При събуждане изпийте чаша вода и сок от половин портокал,
Закуска – чаша кисело мляко и 1 ябълка,
10 часа – сок от един портокал и един лимон,
Обяд – чаша зеленчуков сок,
Следобедна закуска – чаша билков чай с лъжичка мед,
Вечеря – чаша цитрусов сок по избор,
преди лягане – чаша билков чай с лъжичка мед.

Втори ден
При събуждане изпийте чаша вода и сок от половин портокал,
Закуска – чаша билковчай с лъжичка мед,
10 часа – сок от един портокал и един лимон,
Обяд – чаша зеленчуков сок,
Следобедна закуска – чаша билков чай с лъжичка мед,
Вечеря – смачкана на пюре ябълка,
преди лягане – чаша диуретичен чай с лъжичка мед.

Трети ден
При събуждане изпийте чаша билков чай с лъжичка мед,
Закуска – чаша кисело мляко и разбит на пюре банан,
10 часа – чаша сок от грейпфрут,
Обяд – чаша зеленчуков сок и сок от два портокала,
Следобедна закуска – чаша билков чай с лъжичка мед,
Вечеря – чаша билков чай,
преди лягане – чаша билковчай с лъжичка мед.

За да запазите свалените килограми, след като приложите лунната диета, добре е да направите захранването постепенно с леко меню. За препоръчване е да се готви на пара.
Яжте основно плодове и зеленчуци, като наблягате на моркови, зеле тиквички, целина, зелена салата, домати, краставици. За овкусяване на салатите използвайте зехтин и ябълков оцет, без готварска сол.
Храната трябва да се приготвя така, че да запази вкусовите си качества без добавяне на много подправки.

Не забравяйте през всичките тези три дни да пиете колкото се може повече вода - минерална или изворна и прясно изцедени сокове.

За кафето, ако можете поне опитайте без него през тези три дни.
За разнонобразие пийте различни видове билкове чай, студен ментов чай и прясно изцедена цитронада, а зщо не и чаша топла вода с парченце лимон и лъжичка мед.


Успех на всички ! Нека лунуването ни бъде успешно ,
а резултатите ни такива:




Благодарности на kiticat и Smile! , от чиито теми използвах картинките за оформление на тази тема, както и на TheNMaster за предишната тема!

 newsm51

Към старата тема: Лунна диета - 7.03 (19:14 ч.) - 8.03 ( 19:44 ч.)

Последна редакция: чт, 13 мар 2008, 14:43 от lideto70

# 1
  • София
  • Мнения: 385
Записвам се при "лунатичките"!
Успех на всички! newsm10

# 2
  • Popovo, Bulgaria
  • Мнения: 559
ще се опитам да започна от тази вечер

# 3
  • Мнения: 51
И аз съм с вас Simple Smile

# 4
  • Мнения: 5 001
Лиде  Hug  Hug  Hug  Hug  Hug  Hug  Hug   Hug
За новата темичка,много благодарим   bouquet

# 5
  • Мнения: 1 163
Лиде с вас съм от утре ме бройте в лунатичките.  Избирам си зеления бански след лунната ще вляза в него няма как.

# 6
  • Варна
  • Мнения: 912
ще се пробвам и аз  Wink
но ще се опитам последното ми ядене да е днес, а не 12.45 утре  Peace

# 7
  • Мнения: 1 975
Тук съм и аз, айде дано устискам тоя път Praynig Praynig Praynig

Успех на всички Peace

# 8
  • Мнения: 1 163
Някой бил ли е на луната и за тия три дена колко килограма е свалил?

# 9
  • Мнения: 5 001
Някой бил ли е на луната
Е,ти направо ме уби с тоя въпрос  Joy  Joy  Joy
Аз на луната още не съм ходила....,но на мен диетката ми действа много добре.Свалих вече 23 1/2 кг. само с нея....

# 10
  • София
  • Мнения: 1 950
Лиде с вас съм от утре ме бройте в лунатичките.  Избирам си зеления бански след лунната ще вляза в него няма как.

Ти си близо до тоя бански, а аз колко още луни имам да пазя докато стигна, не е истина  Mr. Green Но ще се боря - никакво отказване! Peace
TheNMaster е нашата гордост и стимул в резултата за спазване на лунната!   bouquet
Успех на всички лунички!

# 11
  • Мнения: 49
Здравейте мамчета и аз се навих за тази диета,и  я започвам с вас  дано има ефект.
Някой килограм надолу няма да ми дойде зле.
Ама едно нещо не разбирам моля ви кажете ми  Embarassed
Кога се прави тази диета три дни .Ще чакам да ми кажете.Благодаря предварително .
И защо са дадени 3-ри примерни менюта като се лунува само 24 часа.



Последна редакция: чт, 13 мар 2008, 16:44 от вики-01

# 12
  • Мнения: 1 163
Еми как няма да те убия чак сега видях какви съм ги написала.  Joy Joy Joy Joy Joy
Та въпросът ми беше
Някой бил ли е на лунната диета и колко килограма е свалил. не ми обръщайте внимание от доста време съм на диета ама свалям на мозък не на килограми.

# 13
  • Варна
  • Мнения: 912
... на мен диетката ми действа много добре.Свалих вече 23 1/2 кг. само с нея....
моля те разкажи ни,
колко луни ти трябваха; кой вариант прилагаше - с по 4 дни или нещо друго  Hug

# 14
  • Мнения: 1 092
Без да искам съм уцелила лунната-днес съм само на течности  Mr. Green така че ще се пробвам три дни  #Crazy

# 15
  • Мнения: 1 092
този път и аз ще лунувам, че нещо съм зациклила напоследък  Mr. Green.........няма отърваване от последните 2-3 килца Twisted Evil

# 16
  • Мнения: 5 001
... на мен диетката ми действа много добре.Свалих вече 23 1/2 кг. само с нея....
моля те разкажи ни,
колко луни ти трябваха; кой вариант прилагаше - с по 4 дни или нещо друго  Hug
Ох,ами дано не стана досадна пак да разказвам за себе си  Embarassed
Свалих ги постепенно,за година и половина 20 кг.(другите 3 1/2 скоро от към декември до сега ),без да се напрягам и без да си поставям срокове за които ТРЯБВА да отслабна.Аз не мога да гладувам,противопоказно ми е и карам само 24 часа.3 дневното лунуване ми идва в повече.През другите дни от седмицата не се ограничавам от никакви храни,но и не прекалявам.Той организма си изработва усещане какво му се иска да си хапне и аз не се ограничавам.Ако ми се яде шоколад примерно-хапвам си.Така знам,че нищо не ми е забранено и психически не се натоварвам.Може би затова свалям и продължавам да свалям.Бях близо 90 кг. при ръст 167 см.

# 17
  • Мнения: 1 092
Днес добре се справих,дано и утре е така  Praynig

# 18
  • Мнения: 162
Еоо,и аз се записвам. Предния път издържах и реших този месец да изкарам и 4-те фази.Утре съм налице bowuu .Много добре се чувствах миналия път,денят ми минава бързо,само сутринта е по-трудничко.После си продължавам с диетата на Ори.Ще пиша как върви   bouquet

# 19
  • Мнения: 842
Хайде и аз в кюпа  Mr. Green

Успех на всички лунатички!!!   bouquet

TheNMaster, поздравления за постигнатите резултати!!! bouquet Нахъса ме още повече утре да спазя лунната   

# 20
  • plovdiv
  • Мнения: 112
ЗДРАВЕЙТЕ ЛУНИЧКИ..аз като някоя цветарка от тема в тема,но най вероятно не съм единствената...тъкмо си харесам някой режим и се оказва,че не е за мен...но при вас ми харесва много особенно ме обнадеждиха резултатите на TheNMaster,поздравления за което  bouquet...така че мисля да се присъединя към вас...но само едно не мойах да разбера..кафето изключвате ли го в тези 3 дни??/извинете ме за невежеството...но това силно ме интересува...защото съм малко пристрастена към кафето  Embarassed??/

# 21
  • Мнения: 1 655
Момичета и аз се включвам. Новолунието го пропуснах, но сега съм с вас.

# 22
  • Мнения: 41
Здравейте момичета.И аз съм с вас.До сега съм я правила два пъти по 24 часа и резултата беше по -1 кг всеки път.Така че отказване няма.Успех на всички и приятен ден    bouquet

# 23
  • Мнения: 5 001
Здравейтееее,как сте моля?Аз съм злееееее.Глад мори добитъка hahaha  hahaha  hahaha ,ама държа фронта де!Днес сутринта пих фреш и сега лоча тука едно шише литър и  половина вода......


много особенно ме обнадеждиха резултатите на TheNMaster,поздравления за което  bouquet...така че мисля да се присъединя към вас...но само едно не мойах да разбера..кафето изключвате ли го в тези 3 дни??/извинете ме за невежеството...но това силно ме интересува...защото съм малко пристрастена към кафето  Embarassed??/
Благодаря   bouquet Пий едно кафе сутринта,ама без мляко и захар.По принцип не е добре да се пие кафе,но няма да го спреш така изведнъж естествено.....

# 24
  • Popovo, Bulgaria
  • Мнения: 559
Още съм само на кафе, ама като не мога да лоча вода какво да правя, чая вече взе да ми втръсва, ама няма как, днес съм само на чай.

# 25
  • София, България
  • Мнения: 2 222
TheNMaster ти нали гладуваше само по 24 часа, защо си почнала толкова рано  newsm78

Лиде, на заглавната страничка трябва да се смени края на диетата. Нали завършва 24 часа и половина след като е започнала. Демек в 13.15   newsm78

Мами, когато се включих на първото януарско лунуване, темата беше месечна. Оказа се явно, че много хора се включиха, явно с амбиции за новата година, и темата стана седмична  Flutter Но нещо май напоследък поокапахме. Та мисълта ми беше, че можем пак да си я направим месечна  newsm78 Какво ще кажете.

Аз съм на линия естествено. От нова година не съм се мерила, но смея да твърдя, че дрешките ми поувиснаха, нямам търпение да намеря някъде кантар да се премеря. Обаче си наложих и нещо друго много важно - никаква храна след 20.30 часа. Постепенно свалям границата и мисля да я докарам до към 19.30. Мисля, че това също помага доста, поне доста добре се чувстам откак го спазвам. Успех на всички!

# 26
  • Мнения: 5 001
TheNMaster ти нали гладуваше само по 24 часа, защо си почнала толкова рано  newsm78

[
Ами 'щото съм до довечера.Аз почнах вчера на обяд и ще карам до днес вечерта.....

# 27
  • Мнения: 276
Здравейте, и аз се включвам, този път сериозно. Че предните два пъти все имаше поводи и не я спазвах.  Иначе килограмите съм ги заковала на 64 и не мърдам от там. Е, поне не ги качвам... Peace Успех на всички лунни момичета! Hug

# 28
  • Мнения: 1 072
Трето лунуване ще ми е това. Харесва ми тази диета. Харесва ми. Зарежда ме.

# 29
  • Мнения: 1 163
Добро утро на всички, много успешен ден и свалени килограми. И аз почвам със вас.

# 30
  • Мнения: 19
  Здравейте   bouquet
И аз се присъединявам към вашата групичка. Предния път издържах Simple Smile Ще издържа и сега .
Тъй като съм скарана с плодовете  ooooh! ще пия само чайчета и минерална вода.
От сутрешното си кафе обаче не мога да се откажа Crazy                                                                                                                                                                                                                                                     Успех на всички!

# 31
  • Мнения: 162
Еоо,и аз съм тук.Хапнах омлет и прясно мляко.Ще има и плод и салатка и приключвам с яденето до утре. Успех на всички!!! Hug

# 32
  • Мнения: 276
Въпреки че е от обяд съм решила да не ям, ще си карам само на течностите. В момента пия топла вода с лимон. Заредила съм се и с чайчета. Напреееееед!!!

# 33
  • Мнения: 480
Ехо,пишете ме и мен.И аз съм от сериозните лунички,ама ме е яд,че късно я видях темата и не започнах от вчера.Ама от днес до утре ще съм на линия 24 часа!

# 34
  • Пловдив
  • Мнения: 1 052
Момичета, с вас съм. Приключих с японското и смятам да си спазвам лунната всяка седмица.
Успех на всички  Hug

# 35
  • Мнения: 5 001
Яяяяя тоя път колко сме многооооо.Браво,браво!Успех на всички   bouquet

# 36
  • Мнения: 337
И аз ще се присъединя към вас  Hug

Миналата седмица гладувах 24 часа и бях -1 килце и се чувствах страхотно. Никакъв глад не почувствах Simple Smile

Успех на всички  bouquet

# 37
  • Мнения: 278
Добро утро и аз ще лунувам с вас. Тъкмо хапнах малко мюсли с 1 ябълка и това ще е след това се почва пиенето Simple Smile Айде много късмет на всички!!!! Simple Smile

# 38
  • Мнения: 1 058
Хайде и аз да се включа. Отдавна не съм лунувала и се надявам да успея.

# 39
  • Мнения: 168
Момичета, пишете ме и мен с вас. Само за 24ч., пък да видим какво ще излезе. Успех и много радостни отговори утре на страничката!

# 40
  • София
  • Мнения: 1 950
Здравейте , момичета!

Не съм се включвала , защото нямах време - днес много работа #Cussing out От сутринта до 12 бях на кис.мляко и ябълки, а от 12 може да се каже, че започнах лунната! Успех , милички, ще успеем и като се разделим с по някое килце надали някоя ще съжалява!   Joy

TheNMaster ти нали гладуваше само по 24 часа, защо си почнала толкова рано  newsm78

Лиде, на заглавната страничка трябва да се смени края на диетата. Нали завършва 24 часа и половина след като е започнала. Демек в 13.15   newsm78

Мами, когато се включих на първото януарско лунуване, темата беше месечна. Оказа се явно, че много хора се включиха, явно с амбиции за новата година, и темата стана седмична  Flutter Но нещо май напоследък поокапахме. Та мисълта ми беше, че можем пак да си я направим месечна  newsm78 Какво ще кажете.

Аз съм на линия естествено. От нова година не съм се мерила, но смея да твърдя, че дрешките ми поувиснаха, нямам търпение да намеря някъде кантар да се премеря. Обаче си наложих и нещо друго много важно - никаква храна след 20.30 часа. Постепенно свалям границата и мисля да я докарам до към 19.30. Мисля, че това също помага доста, поне доста добре се чувстам откак го спазвам. Успех на всички!

Малко под часовете на диетата пише, че започва в часа на фазата и приключва след 24 ч , но 1/2 час по-късно, затова го дадох така часа.
А за идеята темата да е месечна и аз вчера си мислех, че ще е по-добре месечна вместо седмична, може би ако сте съгласни от април ще си я пускаме месечна тема?   newsm12

Милички, не знам дали ще мога да пиша  събота и неделя, защото в къщи компютъра ми се скапа, а и тези дни поради мц няма да се меря, за да дам резултат.

Ако не мога да се включа, знайте , че мислено съм с вас и /надявам/ се съм стриктна .
Успех на всички и очаквам много свалени килограми да отчетем!

ПП имам една идея - за бъдещите теми да напишем резултатите на момичетата , които с лунната диета са свалили най-много килограми за стимулиране на останалите. Още не съм измислила как точно да го оформиме , но може някоя да има по-идейно мислене и да сподели!
За TheNMaster съм сигурна , че ще е на челните позиции, но нека всяка с постигнати резултати да сподели, за да може да не пропуснеме някоя резултатна лунна хубавица!   bouquet

# 41
  • София, България
  • Мнения: 2 222
Половин час по късно, нали  newsm78 демек след 30 минути. от 12.45 на единия ден, до 13.15 на другия  newsm78

# 42
  • София
  • Мнения: 10 858
Някой бил ли е на луната
Е,ти направо ме уби с тоя въпрос  Joy  Joy  Joy
Аз на луната още не съм ходила....,но на мен диетката ми действа много добре.Свалих вече 23 1/2 кг. само с нея....

леле, мацко! Поздравления!   bouquet  bouquet  bouquet
Случайно видях какво си постигнала, че и аз трябва малко да посваля, ама ти си просто невероятна! Нямам думи! Възхищавам ти се!!!!
Браво миличка! Hug

Момичета, успех на всички!
Аз съм сваляла мах. 2 кг на пълнолуние, и наистина диетката е ефикасна!

# 43
  • Мнения: 5 001
Благодаря Виви   bouquet  !
А я започнах на майтап тая диетка....

# 44
  • София, България
  • Мнения: 2 222
започна се, наобядвах се едно хубаво да ми държи влага, даже и вода още не ми се пие!

# 45
  • София
  • Мнения: 1 950
Половин час по късно, нали  newsm78 демек след 30 минути. от 12.45 на единия ден, до 13.15 на другия  newsm78

Така е , а защо не знам , но гледам да го спазвам  Mr. Green
А аз не съм се наяла едно хубаво , а само кисело мляко и ябълки  Mr. Green Още не съм гладна засега newsm78

# 46
  • Мнения: 5 001
Аз пък съм гладнааааа smile3511 Ама няма!

# 47
  • Мнения: 485
Дружки и аз съм с вас. Нещо напоследък в застой съм , та дано се отприщя
TheNMaster   Shocked Браво мила. Доказателство си живо, че с воля и постоянство всичко се постига

# 48
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
Момичета смятам и аз да луннувам поне ден , пък ще видя как ще се чуствам утре по обяд и ще преценя дали ще го направя три дни . Успех на всички Ви !!!

# 49
  • Мнения: 1 655
Момичета за сега удържам глада си. От сутринта съм на чай, фреш и вода.
Дано довечера успея без храна Praynig

# 50
  • Варна
  • Мнения: 912
Ами 'щото съм до довечера.Аз почнах вчера на обяд и ще карам до днес вечерта.....
a щом не съвпада с фазата на луната, това лунна ли е или просто си гладуваш по един ден седмично, питам , за да знам как се постига такъв резултат  Hug т.е. дали е заради луната или заради самото гладуване

# 51
  • Мнения: 5 001
Ами 'щото съм до довечера.Аз почнах вчера на обяд и ще карам до днес вечерта.....
a щом не съвпада с фазата на луната, това лунна ли е или просто си гладуваш по един ден седмично, питам , за да знам как се постига такъв резултат  Hug т.е. дали е заради луната или заради самото гладуване
Аааа, пак е около лунната фаза.Няма същия резултат,ако си гладуваш в друг ден.....Когато не мога по една или друга причина да лунувам точно на фазата съм или един ден преди или след фазата.Днес все пак закачам от луната даже....  Hug

# 52
  • Пловдив
  • Мнения: 481
И аз се опитвам да лунувам,досега добре.Ама за мой късмет довечера съм на кръчма,
че няма да ям то е ясно,защото аз по принцип съм на режима хранене до четири часа,но.............................все пак трябвя дя  си кажа наздраве с другите на масата.но съм решила да устискам.Успех на всички и приятна лунна вечер.

# 53
  • Мнения: 2 726
Привет лунички,и аз съм с вас.Снощи ви четох и се нахъсах.Та сутринта,като станах си изядох лененото семе с половин кафена чашка кисело мляко и от тогава до сега съм на чай,даже и без мед,щото ми е свършил.Никога до сега не съм гладувала така,ама тая диетка най-ми хареса,щото просто никакви други режими не мога да спазвам.Мисля да съм с вас и през четирите фази,от другата седмица почвам и фитнеса.Имам само някакви си 3-4 кила до перфектната ми форма. Whistling

Нямам кантар да видя резултата,ама най-много искам да го усетя по дрехите Mr. Green
Как ми е гладнооо....ама стискам Crazy

# 54
  • София, България
  • Мнения: 2 222
дръжте се, почти още не съм гладна!

# 55
  • София
  • Мнения: 385
Ехоооо!   newsm10   Ще махнем излишните тлъстинки!
Аз наруших единствено в 18 ч. с един морков, защото в момента се захранвам от плодуването и да не си нарушавам основната диета.Въпреки това продължавам да свалям - общо махнах 9 кг!!!Много съм щастлива!!!

# 56
  • Мнения: 168
Добро утро на всички ставащи сега и добър ден на всички ранобуднички! Аз приключвам лунуването вече. Знам, че има още няколко часа, но направих вече 24ч, започна да ми се вие ужасно много свят и реших да приключа. Ефект мисля, че има, ще се меря след няколко дни. Аз съм доволна от себе си  Peace

# 57
  • Мнения: 278
Добро утро и от мен Simple Smile сега пия кафенце и преди малко се претеглих -800 гр. не е никак зле. Тоя път въобще не почувствах глад, може би защото през най/гладните часове (следобедните и вечерните) трябваше да съм на работа и нямах време да мисля за ядене Simple Smile Даже и един път не ми се обади корема че иска да хапне Stuck Out Tongue Аз съм доволна . Ще погладувам още няколко часа и ще хапна след това.
Пожелавам на всички приятен ден!

# 58
  • София, България
  • Мнения: 2 222
и при мен много леко мина, още 10 минутииии

# 59
  • Popovo, Bulgaria
  • Мнения: 559
Аз започнах на 13 вечерта и продължих до днес в 10.15. Чувствам се леко именичка, та реших да почерпя, та и биричка пих Sick, дано не ми се отрази много на килцата.

# 60
  • София
  • Мнения: 1 950
Здравейте , лунни красавици!  bouquet

Аз приключих два часа по-рано, ooooh! а и вчера вечерта си разреших една филийка бонус  Blush, защото напрво ми ставаше зле - най-вероятно поради мц , а и пак поради тази причина не съм се мерила, така че няма да давам резултат този път.

Успех на всички !  newsm10

# 61
  • Пловдив
  • Мнения: 1 052
Момичета и аз успях. Вчера ядох за последно в 11.00, а днес чак в 15.00, резултатът е -800 гр, при положение че днес ме изненада МЦ 3 дни по-рано. Повече от доволна съм и най-интересното е че нито за миг не почувствах глад, но това го отдавам на факта че бях 12 дни на японско и стомаха бая ми се е свил.
Лек ден на всички!

# 62
  • Мнения: 1 092
крайния ми резултат е - 200 гр Mr. Green

# 63
  • Мнения: 276
Аз хапнах днес на обяд, но вчера лунувах от сутринта, така че го пиша успешно лунуването този път. Peace

# 64
  • Мнения: 41
Диетата е наистина страхотна.Свалих следващите 900 гр.  newsm44 Вече нямам търпение за следващото лунуване.
Усмихнат ден на всички  smile3525

# 65
  • София
  • Мнения: 1 950
Браво на всички с минусови резултати!  smile3501 newsm68 newsm44

 Аз и днес не съм се мерила , поради мц, така че този път няма да отчитам резултат, т.к няма да е само от лунуването.

Успех и следващия път съм пак тук!

# 66
  • Тук и сега
  • Мнения: 445
здравейте аз започнах още със събуждането ми в 8 сутринта на 14 и приключих в 14:00h на 15-иробаче си помогнах със Vita Gold kanten,мин вода и зелен чай,дали е вредно да пия такова кафе при лунната диета?
С нетърпение очаквам следващата фаза на луната,обаче ще се претегля в края на месеца Simple Smile  успех на всички в сабеенето

# 67
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
И аз я приключих успешно , но не съм се теглила. Такъв глад ме налегна обаче следобед , но се разминах само със салата и панирани св.уши. А забравих да спомена , че изпих и една малка бира .

# 68
  • Мнения: 5 001
И аз да се отчета...- 1 кг.  този път.....
Браво на всички които издържаха!   bouquet   bouquet   bouquet

# 69
  • Мнения: 51
Браво на успелите!
Аз само 0,200кг, все пак нещо...

# 70
  • София, България
  • Мнения: 2 222
И аз пак минах успешно, продължавам да не съм се мерила, но вече всички ми казват, че съм отслабнала, така че след два месеца ... вече имам напредък ...

# 71
  • Мнения: 51
Да се готвим за 21.03.успешен ден  bouquet

# 72
  • София
  • Мнения: 1 950
Здравейте, момичета!  Hug Hug Hug

Поздравления на имащите резултати!
Ако искате утре ще пусна една нова тема за 21 , за да могат тези, които ще лунуват три дни да пишат в новата тема, а от април да направиме темата месечна?  Thinking
И още едно предложение - да направиме в началота на темата табличка с резултатите на тези, които са свалили най-много с лунна диета. Ако има желаещи да се включат в табличка нека споделят тук - колко са свалили и за какъв период.  Peace

# 73
  • Мнения: 51
Аз мисля да започна от утре, така че 21 да ми е трети ден, може нали?Бях чела преди че е добре да са 3 дена преди+лунния.Но пак ще чакам успехи.

# 74
  • Мнения: 526
Привет момичета! Прочетох постовете за лунната диета, изтеглих си лунния календар. Но едно не резбрах  newsm78 Като се изключи фазата, през която не се яде, през останалото време трябва ли пак да се ограничавам или мога да се храня свободно? Благодаря ви предварително  bouquet

# 75
  • Мнения: 49
Привет момичета! Прочетох постовете за лунната диета, изтеглих си лунния календар. Но едно не резбрах  newsm78 Като се изключи фазата, през която не се яде, през останалото време трябва ли пак да се ограничавам или мога да се храня свободно? Благодаря ви предварително  bouquet

След лунните дни най-важното е захранването.

Ако лунуваш 3 дни,то на 4 трябва да приемаш по лека храна като супичка или бяло пилешко месце -сварено.
На закуска може някакъв плод-киви , ябълка, портокал , или малко овесени ядки,накиснати в топла вода.
Обяд- варен ориз или картофена салата с лук, лимонов сок, маслини, зелена салатка,зеле + моркови.
Вечеря,топла супа изкиснато сирене,или извара .
На следващия ден- обичайно хранене.
Аз лично си хапвам всичко в малки количества ,без сладки и тестени изделия.

Успех!

# 76
  • Мнения: 526
Привет момичета! Прочетох постовете за лунната диета, изтеглих си лунния календар. Но едно не резбрах  newsm78 Като се изключи фазата, през която не се яде, през останалото време трябва ли пак да се ограничавам или мога да се храня свободно? Благодаря ви предварително  bouquet

След лунните дни най-важното е захранването.

Ако лунуваш 3 дни,то на 4 трябва да приемаш по лека храна като супичка или бяло пилешко месце -сварено.
На закуска може някакъв плод-киви , ябълка, портокал , или малко овесени ядки,накиснати в топла вода.
Обяд- варен ориз или картофена салата с лук, лимонов сок, маслини, зелена салатка,зеле + моркови.
Вечеря,топла супа изкиснато сирене,или извара .
На следващия ден- обичайно хранене.
Аз лично си хапвам всичко в малки количества ,без сладки и тестени изделия.

Успех!

Благодаря ти!   bouquet Та и аз се присъединявам към лунатиците  Laughing

# 77
  • Мнения: 4 170
Ей,момичета,здравейте!  bouquet Как сте?Стриктно ли спазвате диетката?Аз се връщам в отбора,ако искате мога да направя темата за 21.

# 78
  • Мнения: 5 001
Здраси бе Китинце   bouquet Къде се изгуби?Липсваше ни в групата.....
Аз лично нямам нищо против кой ще прави темичката,важното е къде да се подкрепяме и нахъсваме......

# 79
  • Мнения: 120
Здравейте момичета   bouquet
Искам да попитам някоя от вас прави ли тридневното лунуване, точно ли го спазва и по колко килограма средно се сваля. Миналата фаза я правих три дена, но на ден по 2 кофички кисело мляко, че иначе не мога да издържа но пак съм свалила и задържала 1,5кг.
Благодаря предварително!

# 80
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
Аз се записвам за 21, но не обещавам да издържа 3 дни. Ще се постарая поне на 21 да не ям , а да карам на фрешове и вода.

# 81
  • София
  • Мнения: 1 950
kiticat  Hug радвам се да те видя пак! И ще се радвам да ни пуснеш новата темичка!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 82
  • Мнения: 4 170
Ок,прави се. Peace  bouquet

# 83

Общи условия

Активация на акаунт