СТЪКЛЕНИ срещу МЕТАЛНИ домакински съдове

  • 8 832
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 62
Аз съм за качествените тенджери от алпака.Вече шеста година ползвам домакинска посуда на'' Хром ''- Силистра . Не е мръднала.Определено си струват парите.   

# 16
  • Countryside
  • Мнения: 11 626
Ох, и аз като неандерталец, не знаех, че йената може да се ползва на котлон. Аз до скоро не знаех и че в глинен гювеч може да се  готви на котлон  ooooh!
Ако ще дам 700лв за тенджери ще ги дам за Цептер, пък нека са метални  Mr. Green

# 17
  • Мнения: 2 821
Мисля, че не бих дала тези 700лв точно за тенджери Crazy.... newsm78
Ползвам йена глас, но предимно във фурна.

# 18
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
още един миснус за готвенето в стъкло е повечето изразходвана енергия ....

# 19
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
и аз предпочитам алпака посуда. Пък и търпят ползване от невнимателни люде (не визирам себе си  Twisted Evil)

Аз наскоро открих вълшебните пликчета за печене.

аз ли не съм ги ползвала добре... Имам една тава, която след печене на месо в плик е черна вече повече от 3г.
А разкажи как точно процедираш, ако Мая няма против  Simple Smile

# 20
  • Мнения: 1 195
Няма да се спука, ако подсушиш добре стъклото както отдолу, така  и отстрани и сложиш тенджерата студена на студен котлон.
И не само това, а понякога слагам стъклената тава на голям котлон да ври, докато нарежа всички съставки на гювеча, например и така загряна я слагам в загрялата фурна, за да става по-бързо.
точно така и аз процедирам Simple Smile
Ама този магазина Петра е мноооого скъп според мен:) Е вярно  е че всичко там е страшно елегантно и красиво но малко като че ли не ми се връзва с ежедневната употреба:)
иначе ако имам излишни пари и аз бих си взела посудата от този магазин Peaceмного му се кефя Simple Smile

# 21
  • Мнения: 705
Нямам нищо против, Шани  Hug
По този повод за чисти тави ползвам хартия за печене върху тавата и под яденето.

# 22
  • Мнения: 950
Мая+Доброслав=Кирчо   още като видях  Shocked новата промоция/ на Метро / комплект тенджери на "steinbach"/66лв/ от 5 различни големини и на "koch systeme" 2 /120лв/  2 тенджерки и една касерола с дръжка.
и си казах, че веднага ще докладвам.Според мен хич не са лоши тенджерите, а и не са скъпи  Peace Wink

Общи условия

Активация на акаунт