Вън кокиченцето вече цъфна и Януарче го откъсна!

  • 17 753
  • 285
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 678
Добър вечер.Ние благополучно се прибрахме в къщи.Бяхме в майка ми  зада изчистим след ремонта.
Анджела е станала невъзможна,постоянно се инати,не слуша,пипа навсякъде.
Още не е заспала,а друг път в 20.30 е в леглото.
Ще погледна някой не е ли качил снимки и ще лягам и аз.
Лека нощ.

# 151
  • Мнения: 4 509
Аууу, че слаба активност тука!  Whistling
Стефан пак си е у дома, пак вдига по малко Т, пак показва зъбче като го питам къде го боли и не ми дава да му мия зъбите. Иска да си ги мие сам, но "мие" само отдясно. В ляво въобще не дава да пипна. Не излязоха ли вече тез кътници, да им се не види! Иначе няма вид на болен човек, само покашля по малко, сигурно е зачервил малко гърлото.
Максим и той всяка вечер вдига малко Т, постоянно ръцете са му в устата, голямо дъвкане пада, а не иска да яде много. Той нито кашля, нито сополи има и Т не е висока. Мразя го това зъбоникнене, направо полудявам вече! Close Този първи зъб го чакам от 4 месеца сигурно.  Crossing Arms
Не мога да не се похваля, че Маци казва "мама". Heart Eyes Засега само повтаря, но имам усещането, че скоро ще започне да го казва с цел.  Grinning
Стефан пък вече почти не ми казва "мамо". За него съм Ани. Rolling Eyes Здраве да е, аз пък му казвам "кажи, наборе". Laughing
Хайде чао засега!

# 152
  • Мнения: 3 336
Галита, някъде между 45-50 ми се вижда жената, има двама сина на 20 и 21. За точна възраст не съм я питала.

Днес бяхме на ортопед, фалшива тревога, всичко е ок, докотра каза, че до2-3 годишна възраст е нормално краката да вървят малко О образни, към 3 годишна възраст по-голям е процента с Х-образните, но общо взето нещата се нормализирали към 12-тата година, така че остава да чакаме Laughing А дюстабан няма нито единия, нито другия, така че няма нужда от специални стелки.

Днес мишките бяха и на ясла, Ники тази нощ нещо изстина, защото не искаше да се завие, та днес е вече сополив, лекувам с пиносол Rolling Eyes

В яслата сестрата днес ме накара да подпиша че август месец няма да ги давам на ясла, били почивали задължително тогава, а директорката друго ми беше казала, та утре ще ходя да попитам Rolling Eyes Освен това препаратите, които занесох миналата седмица на директорката още не са пристигнали в групата, та и за това ще питам Crossing Arms

# 153
  • Мнения: 3 336
Забравих да пиша - Анту, дано бързо изникне този зъб Praynig Браво за мамото на Маци Grinning

# 154
  • София
  • Мнения: 1 152
Анту, много гадно така с Т, дано по-бързо пробият и вашите кътници (ние пък като си ги имахме и пак все си вдигаме Т  Cry)
Сега сме добре де, да чукна на дърво!
mishlentze, добре, че само фалшива тревога е било!  Аз като те чух, че много бързо израстнали твоите (по думите на доктора) и аз се притесних - Вики е 95 см. висока и 15 кг (след боледуването!). И ние се каним от есента да ходим при Драганов (ортопеда) за стъпалата, че нещо ми се струва, че криви обувките на едното стъпало навътре, пък и нещо Х-овидни ни се струват нейните крака .... амаи все отлагме.  Embarassed Дано когато се наканим няма да е късно.
А не спят ли твоите с чувалчета? Така няма опасност да се отвиват? И Вики напоследък изявява желание да спи само със завивка (но я слагам така само обедния сън), вечер е задължително с чувал - и без това спи на студено и няма как да се будя да ходя в нейната стая да я завивам - по-удобно е.
Някой ходи ли на празника вчера? Вики баба й я води на куклен театър - голям фен е  Grinning Peace
sea woman, влизай по-често като можеш ... абе това с каприза на храната и ние го забелязваме напоследък - Вики вече не яде всичко в големи количества, а само определени неща ... Лошото е, че нещо плодове не мога да я накарам да яде напоследък ... Вие какви плодове давате сега и как?  Ягоди само веднъж изяви желание и то точно когато обрива й беше много обострен и тогава бяхме много внимателни ... сега като може да си яде всичко - въобще не иска да ги погледне. Аз всеки ден изяждам по 1/2 кило ягоди със кисело мляко - толкова ягоди не съм яла последните години  Embarassed Кивито доскоро го обичаше, но напоследък и на него му се мръщи. Бананите съвсем й омръзнаха ... а ябълка - само 1-2 хапки ...  Sad

# 155
  • Мнения: 196
Галита, Бети обича мандарини,портокали-сама ги бели и си хапва естествено ако не са кисели,че онзи ден купихме едни по-кисели от лимон.Киви не обича,банан хапва две три хапки ябълка си хапва.

Мишленце,може и да не е истинал от това,че е бил отвит,аз не си спомням Бети откога не е спала завита,само че обувам чорапки иначе краката сутрин са й посинели.

Лека нощ.

# 156
  • Мнения: 678
galita Ади яде само банани,но рядко й давам че много се запича от тях.
Купих онзи ден ягоди,не поиска дори да я близне.Никакви плодове некусва.Обожава плодови кис. млека.
Много добре си хапва.Докато не вдигнем масата седи и яде.
Яслата ни почива,щели да чистят и тази седмица е в къщи.
Снощи заспа в 23.40 Shocked
Това е засега ,много ми се иска да кача снимки,но когато се поосвободя ще го направя.
Лека нощ ви желая.

# 157
  • ... някъде преди лудницата ... до църквата!
  • Мнения: 1 130
Анту - бързо да избива зъбчето! Честито мама!

Галита - Алекс е фен най-вече на ябълките и то на тези жълтите, златна май се водеха! Освен тях си хапва и банани, и круши - друго не можеш да го накараш да сложи в устата! Всичките в сурово състояние. Приди с пюретата имаше по-голямо разнообразие, макар и в бурканче, но вече категорично ги отказва.

За празника
- ние не успяхме да отидем. Ходих си на лекцийте, а Алекс си беше в къщи с татко му. Все още не може да се оправи и утре смятам отново да посетим докито - вече втора седмица влачим страшна кашлица и ужасни сополи ... ей упорита работа и това е! И аз все още бухам, както се казва като магаре! Хич не бяхме за пред хора!

# 158
  • Мнения: 720
Мразя го това зъбоникнене, направо полудявам вече!
И аз , и аз ги мразя тея кътници ... все ги вадим с темп 39 гр в 1 часа през нощта (по цяла седмица) Дано бързо ви изникне зъбчето , та да спре да го боли детенцето  Tired Браво на малкия че казва "мама "  малката душица Hug (Мимито пък ме събужда с целувки сутрин  Heart Eyes)
lika Бързо да оздравявате и ти , и Алекс  Hug И Мимито беше хремава 1 седмица - ама от вчера вече няма сополи ... Ама пък сега пък аз понакашлям... Tired
mishlentze Радвам се че няма проблем с крачетата на малките  Hug  И дано тази новата ви детегледачка да е свястна  Praynig , че направо се чудя как си я търпяла онази  другата да се отнася така с децата и да ги обижда   #Crazy  А от Пиносола доволни ли сте ? Ние все коларголовите капки ползвахме при хрема , но този път не взех от тях . Похвалиха ми Коризалия и давах от нея... ама бабите донесоха шоколади , вафли и аз докато се сетя че не трябва шоколад да се даваа... вече беше късно... Whistling
Пепи , и ние в толкова заспахме снощи... Обикновенно заспива около 10 часа...  Mr. Green А тока го спираха поне 4 пъти снощи #2gunfire #Cussing out успяхме все пак да гледаме част от Мюзик айдъл, и мляко сварих , правих мляко с ориз (на газовото котлонче , инъче не бих се захванала въобще... Whistling)
На предпоследното спиране на тока , ние двамата с мъжа ми реагирахме  с вик "е , хайде сига бе !" - в един глас  #Cussing out А Мимито се стресна от това ( изведнъж - пълен мрак и викове ) и се разплака  Cry , та веднага се гушкахме  Hug (а и тя свещта си беше до нас , така че веднага я запалих отново ...) Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
За плодовете   - обича най-вече круша , но като ги купя ги оставям първо да поседят във фруктиерата да поомекнат  преди да й ги давам (те ги продават твърди недоузрели- така не ги яде  Whistling) инъче обича и банан("нан") , ябълка ("апака" ) , портокали и мандарини ...Киви, сливи , дюля не обича много много... А от зеленчуците , любимото ни е "матка" (доматка Laughing) Мисля че ако я оставя , ще излапа цялата салата самичка  Thinking Инъче не й се свиди , дава ми в устата и се сърди ако кажа че не искам Rolling Eyes
Вчера й давахме и от бирените фъстъци (като ни види че ядем нещо и тя иска  Rolling Eyes) И като свършиха , Краси й казва "дай на тати , тати иска ..дай..." и тя се огледа , видя че няма повече , ама за да не му откаже , извади от устата си  да му дава  hahaha Crazy

Последна редакция: вт, 01 апр 2008, 08:42 от Мимито & Светла

# 159
  • Мнения: 4 509
Добро утро! Представете си едно виртуално кафенце и все едно е почерпка от мен, да не си пия сама кафето!  Wink
Стефан е добре. Един кътник горе проби, вече не вдига никак Т, така че днес го натътрузих на яслата. И без това после ще отсъства цял месец, не е нужно и докато сме си в Бургас да не ходи. Благодаря на всички за съчувствието  Hug, дано вие ги вадите безпроблемно зъбите! Децата ви де. Laughing
Галита, Талма, как сте? Grinning Ей, как ви чакам с нетърпение бебоците, пък за вас не знам!  Hug
Светле, абе и на нас ни спира тока през уикенда, сигурно половин час нямаше. Страшно се ядосах, защото пералнята се въртеше, в микровълновата - супа, мъжа ми беше пуснал и прахосмукачката и въобще бързахме да сготвим и изчистим. И тъкмо се примирихме, че няма за къде да бързаме и се облякохме да ходим на кафе, взеха, че го пуснаха. Rolling Eyes Тия от Е Фау Ен или както там им е правилното произношение са много смотани, доста често ни спира тока! Crossing Arms
Галита, Стефан тъпче всякакви плодове. Мисля, че няма плод, който да не обича. Като ходим на плод и зеленчук сам си казва какво иска. И сутрин не тръгваме за ясла без плод в ръка, днес беше банан. Лятото се подрисква Embarassed от дини и домати, абе всякакви плодове и зеленчуци обича. Ама той по принцип си ми е ящничък и хич не е злояд.
Мишленце, много се радвам, че Ники не е "дюстабанлия". Peace Дано повече нямате никакви притеснения!
Аз сега сърбам силно кафе, Максим рева цяла нощ, заспиваше за по 10-15 мин. само, в чудо се видяхме. Носът му е запушен, но няма сополи, седят навътре (заден ринит), май и зъбките го мъчат. А сега ми е свеж като краставица и ухилен. Mr. Green Добре, че тази седмица почти нямам работа и офисът не е готов още, та ще мога да си поспивам през деня.
Тук времето е отврат, дано при вас поне се покаже слънцето. Peace Хубав ден!

# 160
  • Мнения: 7 059
Анту и при нас времето е отврат, дават го и през април кофти.

Момичета, много ви благодаря за хубавите пожелания за имения ден,
мерси и за оригиналните идеи за подаръци за мъжа, някои от тях непременно ще използвам Hug За подарък купих тример и халат. На 30-и празнувахме и за това не бяхме на празника.
Бояна днес е на ясла- искаха ни само контактна бележка и изследване за отсъствие на чревни паразити. Има много болни деца обаче и си мисля само тази седмица да е на ясла и после да е у дома до Великден, но ще видим. Нашата ясла почива юли и август, но и да не почива няма да я водим тогава, защото ще сме на море Simple Smile

Галита, детето обича най-много ябълки, а банан по-рядко.

# 161
  • Мнения: 720
Анту и при нас времето е отврат, дават го и през април кофти.


Ето ви нещо за настроение - за да забравите за лошото време ... Wink

# 162
  • София
  • Мнения: 1 152
Галита, Талма, как сте? Grinning Ей, как ви чакам с нетърпение бебоците, пък за вас не знам!  Hug
Галита, Стефан тъпче всякакви плодове. Мисля, че няма плод, който да не обича. Лятото се 'подрисква' Embarassed от дини и домати, абе всякакви плодове и зеленчуци обича.
Уф вече толкова ми тежи, а някой като не ме е виждал няколко дни и вземе та изцепи колко ми е 'слязъл надолу' корема и направоо  Confused Аз по принцип и първата бременност така бях, но сега май по-малко лежа и е по-надолу, незнам ...

Благодря на всички за отговорите за плодовете, Анту и Вики беше така, ама - лятото - сега е на друга вълна'. Sad
Мандарини и портокали ядеше по едно време зимата, но нещо самата консистенция като че ли не й харесва  newsm78 пък и с тези кожи ... вярно, те сега излизат от сезон и ще стават все по-кисели, дано се поразяде повече, че има дни без никакъв плод  Naughty ... а само на плодови млека не вярвам да си набавя витамините!
Мимито & Светла, мерси за настроението - вто вече грейна слънце при нас!  Simple Smile

# 163
  • Мнения: 2 553
Здравейте и от мен!

Аз съм на работа и минавам набързичко да ви видя Simple Smile

Честит празник на шегата на всички!

Всички болнички да оздравяват бързо, а бремелинките ни повечко да си почиват!

Весел и усмихнат ден на всички !!!

# 164
  • Мнения: 3 336
Здравейте, с бавачката засега се разбираме чудесно, да не чуе дявол, асмо чакам да минат двете седмици "запознаване с работата", за да чуем сумата за заплата Thinking Чистачката стоя вчера, изчисти супер и после каза, че не можела повече да идва Shocked Понеже е на клиент на Асен тъща, то йподозира че клиента му се е опитал да се отърве, обаче жена му е надигнала вой Laughing Абе, с една дума пак търсим чистачка , в петък чакам още една жена ,тази тъкмо я обучих ooooh! Така добре се постарах Rolling Eyes И втора бавачка ще търсим, защото тази само 3 дни през седмицата може, сега ще търсим друга за останалите. Голяма одисея стана вече с тези бавачки и чистачки Laughing

Галита, и моите кривят крачета, точно това ми обясни Алексиев, че за 2-3 годишните хикса е нормален, после се оправяло положението, така че остава да чакаме Whistling

Общи условия

Активация на акаунт