Едно 3 годишно момиченце е нахапано от кучета

  • 3 242
  • 56
  •   1
Отговори
# 15
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Сега са най-опасни защото са разгонени...

 И трябва да чакаме да им мине периода на разгонване за да ходим по-спокойни по улиците ли Close

# 16
  • Мнения: 958
Ние община явно нямаме, кмет нямаме , закакво плащаме данъци, хич не ме интересува дали ще ги убиват помиярите или ще ги прибират искам да няма кучета по улиците и около детските площадки, а който има куче да го изкарва с каишка, намордник и торбичка да му прибира мръсотиите.   #2gunfire
Имала съм куче, имам и на вилата, нямам против домашните животни обаче повечето им стопани  #Cussing out

Това вече стана нетърпимо  #Cussing out

# 17
  • Мнения: 9 990
Явно решението е всички жители на София, които са си изпатили от кучета да
убият по един помияр
Може би тогава ще се стигне и до решаване на този проблем.

Няма куче-няма проблем  Crossing Arms

# 18
  • София
  • Мнения: 5 726
Колкото и да ги обичам, колкото и да ми е жал за тях и аз съм за прочистване на София.Незнам как намалява тяхната бройка ,но аз виждам все повече кучета и голяма част от тях са злобни и нападащи без да ги предизвикваш. Явно наистина човек трябва да почне да се разхожда с пистолет и да се отбранява.Мен са ме нападали 2 пъти,вече ме е страх да минавам покрай каквото и да е куче.

# 19
  • Мнения: 122
Господин КМЕТЕ какво става? Добре ли спахте тази нощ?

# 20
  • Мнения: 4 447
Снощи по новините чух за майка нахапана от глутница кучета и 4г. и дете...  #Cussing out

За това ли става дума?  Tired

# 21
  • Мнения: 47 973
столична община има сайта и виртуално деловодство
предлагам да залеем кмета с жалби, както правят ККЗ
лесно е и като за начало е по- добро решение от писането във форуми
с нетърпение чакам и петицията

# 22
  • Мнения: 690
Искам да си взема пистолет и на всяко куче свободно ходещо по улицата да пускам по един куршум в главата!!!
Не ме интересува добро ли е, лошо ли е и дали си има стопанин (ако има да го държи на каишка).

Казвам го като човек, който има 2 кучета.
Точно това си мислех и аз, Надя, ама ти си ме изпреварила.
Сериозно, наскоро разбрах, че един газов пистолет струвал около 50 лева и не се искало разрешително. Прежалвам ги и толкоз. Stop
И мене не ме интересува особено мнението на ККЗ. Нито ще ми повлияят вече воплите им.
Моят седи в кобура, закачен на дънките ми!  Joy Joy
Гледала съм повече от 13г, куче. Обичам животните, но почувствам ли, че са застрашени децата ми,
няма да се спаси, бедното кило кученце, което тича срещу децата ми, а стопанката го гледа тъпо през това време!

# 23
  • Мнения: 144
Снощи по новините чух за майка нахапана от глутница кучета и 4г. и дете...  #Cussing out

За това ли става дума?  Tired

Не. Става дума за друг случай пак станал се в столицата по-рано през вчерашния ден.

# 24
  • Мнения: 4 447
Значи стават два.

Е, нямам думи просто! #Cussing out

Мене вече ме е страх като излизаме с детето!  ooooh! Tired

# 25
  • Мнения: 1 038
Не, не, не, не и не, това просто не е истина, не ми го побира тиквата как е възможно.Какво трябва да стане за да се вземат някакви мерки, да умре човек ли, що ли.Пълна тъпанарщина просто #2gunfire
Ей сериозно ви казавам, че в такива случаи забравям, че съм човек, и че ако имам възможност ще ги избия тия гадове.
Преди време на село гледахме куче, което нещо превъртя и нападна майка ми и леля ми, едва не ги уби, а кучето беше домашно.На следващият ден вече го нямаше.Храниш го, поиш го, а то ти яде ръката.Какво остава се бездомните и озлобени помияри. #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 26
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Снощи по новините чух за майка нахапана от глутница кучета и 4г. и дете...  #Cussing out
Особено бях потресена от тоя репортаж и коментара на рускинята, която хранела кучетата и стояла и гледала как ръфат жената и детето.

# 27
  • Мнения: 144
Снощи по новините чух за майка нахапана от глутница кучета и 4г. и дете...  #Cussing out

За това ли става дума?  Tired

Не. Става дума за друг случай пак станал се в столицата по-рано през вчерашния ден.

Поправка. Случаят с три годишното момиченце е от 27 февруари.

# 28
  • Мнения: 3 576
Какво трябва да стане за да се вземат някакви мерки, да умре човек ли, що ли.
Човек съвсем наскоро умря, макар не от улично, а от домашно пуснато свободно да си обикаля улиците.
Не знам какво още трябва да стане, но това с пистолета си го мисля съвсем сериозно вече....

# 29
  • Мнения: 144
Не, не, не, не и не, това просто не е истина, не ми го побира тиквата как е възможно.Какво трябва да стане за да се вземат някакви мерки, да умре човек ли, що ли.Пълна тъпанарщина просто #2gunfire
Ей сериозно ви казавам, че в такива случаи забравям, че съм човек, и че ако имам възможност ще ги избия тия гадове.
Преди време на село гледахме куче, което нещо превъртя и нападна майка ми и леля ми, едва не ги уби, а кучето беше домашно.На следващият ден вече го нямаше.Храниш го, поиш го, а то ти яде ръката.Какво остава се бездомните и озлобени помияри. #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Човек вече почина от нахапване от куче. Ето и информация:

Свалено от http://news.ibox.bg:

"Почина мъж, нахапан от питбул
news.bg
Размер на шрифта: a a a

49-годишeн мъж, който бил нахапан от куче, е починал около 7.45 часа тази сутрин в "Пирогов", съобщават от болницата.

Инцидентът е станал около 1.00 часа през нощтана ул. "Фиданка" в кв. "Горна Баня".

Първоначално беше съобщено, че мъжът е бил нахапан от собствената си овчарка.
По-късно стана ясно, че той е бил нападнат от питбула на съседа си, предаде Би Ти Ви.

За сега не е ясно защо питбулът се нахвърлил върху мъжа.

Кучето го изпохапало жестоко по всички крайници.
Според началника на спешното отделение д-р Стоян Сопотенски раните били ужасяващи, като особено тежки били по левия крак и двете ръце.

Мъжът се опитал да се спаси като побягнал и успял да стигне до ул. "Никола Петков". Там е качен на линейка и откаран в "Пирогов". Въпреки усилията на лекарите обаче, мъжът е починал.

Собственикът на кучето е известен, съобщиха по време на пресконференция в СДП. Медицинската експертиза ще уточни точно какво ухапване е причинило смъртта на 49-годишния мъж.

От Националната ветеринарномедицинска служба посочиха, че по случая нейните правомощия се изчерпват до проверка и налагане на възбрана на кучето, нахапало до смърт софиянеца.
Тъй като животното има собственик, а не е бездомно, то ще бъде наблюдавано в продължение на 14 дни, а службите могат да наложат забрана за извеждане на открито и извън двора на къщата, в която живее собственикът.
Други мерки по отношение на животното не могат да бъдат предприети, тъй като ще започне дознание, което ще завърши със съдебен процес."

Общи условия

Активация на акаунт