Помагат ли татковците?

  • 4 398
  • 134
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 475
Много!Загинала съм без него Hug Hug Hug

# 31
  • UK/София
  • Мнения: 7 681

 Помага ми много.Винаги сам е сменял памперсите без да му кажа, дори казва, че му прави удоволствие newsm78Всяка вечер той оправя детето за сън.

 Занимава се с детето(не постоянно де), прави салатата за вечеря, след това прибира масата и мие чиниите.Не мога да се оплача от него Heart Eyes

# 32
  • Мнения: 645
Разчитам основно на него.Ако не се сети сам го "моля" Mr. Green

Същата ситуация. Но почти винаги се сеща... Flutter

# 33
  • Русе
  • Мнения: 2 354
Да, помага ми, когато има време

# 34
  • Мнения: 2 090
Като Александър беше малко бебче помагаше много-успокояваше го като плаче,хранеше,къпеше,приспиваше,сменяше памперси даже Mr. Green(когато ме е нямало).Сега няма физическата възможност да се занимава много с него,понякога се случва да излезе сутрин докато малкия още не се е събудил,а вечер се прибира след като е заспал Sad.Когато е по-свободен обаче пощуряват двамата-играят,боричкат се,гонят се.Понякога излизат сами на разходка,по мъжки Wink,а мама се отдава на почивка Joy

# 35
  • Мнения: 1 031
Помага - във всичко.

# 36
  • София
  • Мнения: 4 397
Да помага ми много когато е почивка разбира се  Peace

# 37
  • Мнения: 6 274
Когато има време и не е на работа , естествено . Peace

# 38
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Да,помага/но може и повече/.

# 39
  • София
  • Мнения: 5 719
Да,помага но бабата повече  Peace

# 40
  • Мнения: 728
Аз ли съм единствената която ще каже НЕ?
Не само че не помага вкъщи но и с детето много много го няма. И аз си отглеждам в къщи едно бебе и един татко, но не се оплаквам сама съм си го избирала. Поне на втория не ми се налага да му давам яденето с биберон в устата (въпреки че ако можеше той не би възразил).
Бабите съм ги отрязала тотално, не искам да ми се мотаят наоколо със съветите и упреците си..имали са свой деца, гледали са ги, да оставят моето дете и майка му на мира.

# 41
  • Мнения: 78
Моят помага само за банята, но иначе отива да си гледа филми и ние си се оправяме с обличането. Ако не му кажа какво точно да купи никога няма да се сети сам. Много ми се иска да почна да му го оставям за да ходя на яеробика и изобщо да обърна внимание на себе си , фризьор и т.н ама като гледам скоро няма да стане Sick
все едно аз съм го писала Laughing

# 42
  • Мнения: 864
Винаги ми помага много  Peace
Грижи се за всичко и се справя с всичко.Имам му пълно доверие!

# 43
  • Мнения: 1 477
Помага много.Въпреки ,че работи по 12 часа на ден с един почивен ден.Гледа малкия като излизам с приятелки.Много често и готви, ако не съм имала време през деня.Златен си ми е  Heart Eyes

# 44
  • Мнения: 636
Винаги ми е помагал...и преди да се роди бебето и сега Heart Eyes. Бабите ги държа умишлено надалеч. Отглеждането на детето е задължение на двамата родители, а не на бабите и дядовците.

Общи условия

Активация на акаунт