Помагат ли татковците?

  • 4 391
  • 134
  •   1
Отговори
  • Мнения: 681
Ей,мамчета дайте да разцъкаме и татковците.  Mr. Green Помагат ли,не помагат ли,грижат ли се за бебоците или с направата им свършват задълженията?!Моят съпруг ми помага в приготовленията за баня,къпем заедно Таничка и после аз докато я храня той оправя всичко. Peace От както родих,закуската в неделя я прави той (само тогава закусваме заедно).Не мога да се оплача от него (поне засега) Praynig Но много се шашка когато тя заплаче Mr. Green Мъжка му работа.Е,вие сте на ход.

# 1
  • Мнения: 156
Помага ми и често си играе с него и му разказва какв ще правят като порасне. Къпем го двамата, често той го преоблича, ако е повърнал. Сам проверява дали свършват памперсите и отива да купува и т.н.

# 2
  • Мнения: 252
Моят помага само за банята, но иначе отива да си гледа филми и ние си се оправяме с обличането. Ако не му кажа какво точно да купи никога няма да се сети сам. Много ми се иска да почна да му го оставям за да ходя на яеробика и изобщо да обърна внимание на себе си , фризьор и т.н ама като гледам скоро няма да стане Sick

# 3
  • Мнения: 6 441
Нашият не е при нас,но няма да забравя,когато веднъж ги оставих двамата и Алекс се разплакал.Той буквално тича при мен и вика,че почти ми се кара:"Бързо,бързо,детето плаче,какво му е ,незнам какво да правя!".  hahaha Алекс нямаше и месец.Смешна картинка ми беше,един паникьосан... Crazy

# 4
  • Мнения: 3 376
Помага ми много.

Даже днес нещо се майтапехме,че може и второ да е на път и той въздъхна "Ох,още едно да гледам аз" Mr. Green

# 5
  • София
  • Мнения: 300
И аз мога да се похваля с таткото. И като татко, и в домакинската работа много помага.

# 6
  • София
  • Мнения: 267
Ако не му кажа какво точно да купи никога няма да се сети сам.

Поне ако му кажеш, може да ти свърши работа. Моят веднъж се обажда, че ще пазарува в Била- дали искам нещо. Казах му само едни бебешки мокри кърпички...а като се връща- с няколко плика покупки, а забравил за кърпичките Rolling Eyes
Иначе вечерите не е много ентусиазиран да се занимава с памперси, преобличане и хранене...Но пък през почивните дни гледа бебчо, за да мога да се видя и аз с хора Wink

# 7
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
Помага и нашият тати, ама изпросено. Няма сам да прояви инициатива и все трява аз да му тикам детето в ръцете. Разбирам, че е уморен и гледам да не досаждам, ама и на мен ми идва понякога ннагорнище, а няма кой друг да ме отмени  Tired

# 8
  • Мнения: 472
Да, нашият тати помага много. Когато Маги беше по-малка, е правил всичко, което и аз с изключение на кърменето, разбира се  Joy. Сега, като по-голяма изключихме къпането и приспиването, като опция за помагане. Къпането е ясно защо. А, за приспиването просто няма шанс. Не защото той не иска, а защото щерката иска непрекъснато да си играят. Много често дори сам я гледа или води някъде, за да взема и аз въздух  Wink

# 9
  • Мнения: 491
Да,много помага

# 10
  • Мнения: 2 567
Бих казала, че винаги ми е помагал изключително много. Само на него съм разчитала. Няма баби и дядовци, които да са предлагали някога помощ.
Къпеше я от новородена до като сама почна да се къпе - значи 8 години  Simple Smile "Кърмеше" я  Simple Smile, преобличаше я и бършеше редовно осраното дупе. Переше нааканите пелени, когато на мен вече ми се повдигаше от миризмата им. Често ме е отменял в будуването, когато е била болна. Сега вече няма какво толкова да ми помага за нея, но пък помага в чистенето, което е не малка помощ.

# 11
  • Монтана
  • Мнения: 220
Нашият татко помага,но не често,просто защото няма много време за това.Помага при къпането,понякога храни малката,даже няколко пъти е ходил с нея на разходка,за да мога и аз да си обърна внимание.Знам.че мога да разчитам на него.

# 12
  • Мнения: 1 029
много помага.В събота и неделя особено забравям за тях- ходят на разходки, играят. Проблема е, че трябва да го подсещам да я нахрани, защото се е случвало детето да не яде по цял ден като е само с татко си Laughing

# 13
  • София
  • Мнения: 39 741
Помага, много. Нямаме баби наблизо, сами се гледаме. Ще го видя колко ще се шашка покрай бебето Simple Smile

# 14
  • Монреал
  • Мнения: 1 469
Не мисля, че "помага" е правилната дума - та той си върши задълженията на родител!

А по въпроса- ДА, много.

Общи условия

Активация на акаунт