Май стана беля

  • 1 535
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 220
Както се вижда от лентичката ми, имам две деца - едното на 5 месеца, което храня с Frisolac, а другото е на 2 годинки и 10 месеца и вечер продължава да си пие млякото Frizo 3. Кутиите на двете млека са в еднакъв десен, различават се по надписа и лъжичките - на Frisolac-а е малка и синя, а на Frizo-то е двойно по-голяма и бяла. Каката да вземе вчера да размени лъжичките (хем я видях, че си играе с кутиите) и снощи съм дала на нея Frisolac (което не е фатално), но на бебето - 200 гр. Frizo 3.  Cry Горкото бебче - цяла вечер беше една канонада - такова пръцкане не съм си оредставяла, че е възможно #Crazy. Но няма ако, предполагам, че сега ще се запече...
Много се притеснявам - увредила ли съм го бебето? ooooh!

# 1
  • Мнения: 6 029
Е не си го увредила, само дет не сте спали  Laughing
Мисля, че не е фатално.

# 2
  • Мнения: 220
Ох, дано baby_neutral! Все пак продължавам да се чудя и упреквам...

# 3
  • Мнения: 1 897
Много се притеснявам - увредила ли съм го бебето? ooooh!
Не се тревожи и не се упреквай. Няма как да си го увредила.
Запичането е често срещано явление при бебета хранени с АМ (особено с Frizolac), но в никакъв случай не е толкова фатално.
След време ще разказваш тази случка, която толкова те тревожи в момента като шега и ще се усмихваш над случилото се.Сигурна съм. Peace

# 4
  • Мнения: X
Нищо му няма, попръцкало си е  Mr. Green

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 891
Нищо му няма, попръцкало си е  Mr. Green

 Peace

# 6
  • София
  • Мнения: 5 719
Нищо му няма,спокойно! Hug

# 7
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 526
Освен,че му е станало тежко на стомахчето нищо друго не е станало Peace
Със сигурност не си го увредила Hug

# 8
  • Мнения: 514
Освен,че му е станало тежко на стомахчето нищо друго не е станало Peace
Със сигурност не си го увредила Hug

Няма страшно !Не е системно ----СЛУЧВА СЕ!!!!!!!!!!!!!!!!!! Peace

# 9
  • Мнения: 220
Благодаря ви!

# 10
  • Мнения: 27 524
Няма проблем, не се притеснявай  Hug

Само не разбрах това:  Thinking

Каката да вземе вчера да размени лъжичките

Разменила е лъжичките, ок, ама те кутийте си остават същите и се различават. Как от смяната на лъжичките се е сменило и млякото в кутийте?  newsm78

# 11
  • Мнения: 220
да, млякото си остава същото, но аз не погледнах надписа на кутията, а като я отворих и видях малката синя лъжичка, направих мляко на малкия (а това е била кутията с Friso 3), съответно от кутията с голяма бяла лъжица направих мляко на каката, а всъщност това е било Frisolac

# 12
  • Мнения: 220
А иначе двете кутии са много сходни на външен вид, различават се по надписите, но когато и двете хлапета реват, кой ти гледа надписи... Да не говорим, че до такава степен съм си "рутинизирала" действията, че вече май не мисля... Затова сега си блъскам и главата! Rolling Eyes

# 13
  • Мнения: 27 524
Разбрах  Peace Няма нищо, не се притеснявай, бебето ти не е съвсем мъничко, така че няма страшно  Hug

# 14
  • Мнения: 220
Благодаря! Hug

Общи условия

Активация на акаунт