Коя част от женското тяло привлича най-много?

  • 4 897
  • 93
  •   1
Отговори

Анкета

Кое е първото нещо,което мъжа забелязва у една жена?

Опции:

* Гласуването приключено: чт, 22 май 2008, 09:37

# 15
  • София
  • Мнения: 5 683
Лице и дупе Mr. Green

# 16
  • Мнения: 3 569
Гледам първо фейса.

# 17
  • Мнения: 1 312
Тялото Peace

# 18
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Мозъкът, разбира се. Ако една жена е умна, то знае какво да си покаже. И как да го покаже.
И най-хубавите цици (очи, устни, дупе и пр.)омръзват. А зад ъгъла чакат още по-хубави цици...

# 19
  • София
  • Мнения: 18 679
Според мен при всеки мъж е различно, не може да се обобщава. Моят се заглежда по цици. Мисля, че след раждането на първото ни дете беше много неприятно изненадан от новия размер hahaha Мисля, че след раждането на второто ще е пред самоубийство Mr. Green
Един от най-близките ми приятели си умира за мацки с очила.
Друг, метъл по душа, не поглежда жена с коса над средата на гърба Grinning
Всеки си има по нещо...

# 20
  • Мнения: 656
Первезният поглед - така са ми казвали. АЗ обаче такъв нямам...  Thinking

# 21
  • Мнения: 229
Според мен усмивката, нищо, че не е част от тялото. Simple Smile
Ако въпросът беше: "Коя част от  женското тяло привлича най-много таксиметровите шофьори и шофьорите на камиони?" Отговорът ми щеше да е "гър ... ъъ ...  очите" (горчив собствен опит, превърнал ме в много срамежливо същество)

# 22
  • Мнения: 4 633
Раменете на жените са издайнически. Предполага се д-то, също.
Ако бях мъж, честно казано не съм сигурна какво точно у жените бих поглеждала първо Thinking

# 23
  • София
  • Мнения: 7 097
Ако въпросът беше: "Коя част от  женското тяло привлича най-много таксиметровите шофьори и шофьорите на камиони?" Отговорът ми щеше да е "гър ... ъъ ...  очите" (горчив собствен опит, превърнал ме в много срамежливо същество)


Долавям дискриминация по отношение на строителните работници  Mr. Green

Без да съм мъж, мога да кажа кое ме впечатлява у една жена, ако го притежава в привлекателен вид - крака, дупе, устни. Също и рамене и коса.

# 24
  • Мнения: 620
Изобщо нямам намерение да се извисявам....циците Sunglasses

# 25
  • Мнения: 212
Най-много ме впечетляват добрата душа и сърце. Външния вид няма значение. Тялото е само обвивка която на всичкото отгоре с годините вехне и съхне. Гърдите провисват, дупето също увисва, кожата се сбръчква, месата започват да висят по кокалите  с годините.
А душата и доброто сърце са вечни...

# 26
  • Мнения: 4 633

А душата и доброто сърце са вечни...
И как точно ги виждаш от пръв поглед?

# 27
  • Мнения: 212

А душата и доброто сърце са вечни...
И как точно ги виждаш от пръв поглед?
Ами как ги виждам - добротата и злобата са изписани на лицето на всяка жена. Още като погледна една жена мога да ти кажа дали е кобър или добричка и мила... То си личи веднага по изражението на лицето още

# 28
  • Мнения: 4 633
Да разбирам ли , че изящните и красиви ( но все пак кобреещи жени ) не те впечатляват дори минимално? Тц, не вярвам Борисе...

# 29
  • София
  • Мнения: 1 176
Краката - дългите такива. Винаги са ме впечатлявали жени с хубави крака.

Общи условия

Активация на акаунт