Коя част от женското тяло привлича най-много?

  • 4 895
  • 93
  •   1
Отговори

Анкета

Кое е първото нещо,което мъжа забелязва у една жена?

Опции:

* Гласуването приключено: чт, 22 май 2008, 09:37

# 45
  • Мнения: 2 386
Очите, те са огледало и на ума, и на красотата.

# 46
  • I'm passenger through the desert from myself i come<->to myselfi return
  • Мнения: 125
Бе каквото и да си говоря моя като види някой кака с голями "боски " чак се обраща след нея

# 47
  • Мнения: 1 038
Предполагам става въпрос за първото нещо, което видим.То е ясно, че душата е най-важното в човека, но няма как да се види, ако не познаваш дадения човек.Аз гледам косата, не знам защо, ако е мазна и неподържана не ми я хвали изобщо.После гледам ръцете, за което важи същото(хубаво момиче пък с кофти лак или пък с изядени кожички и нокти).
Ако е нещо за секунда, което минава пред погледа ми и нямам време да огледам...гледам като цяло лицето и излъчването, походката(това не спада, като част от тялото, но нищо).
Но, какво разбирам аз(нали съм жена все пак, та такива неща ми правят впечатление)
Може би ще трябва повечко мъже да се включат за да кажат.

# 48
  • Мнения: 1 217
Гледам,че в анкетата усмивката отстъпва пред достойнствата на продължението на гърба newsm78 Laughing Laughing За мен най-важно е излъчването.Ние с моя мъж първо се целунахме,после си казахме имената и телефоните Mr. Green А стояхме през цялото време един срещу друг,във влака и нямаше как да си огледаме добре физиката.

# 49
  • Мнения: 2 379
Ние с моя мъж първо се целунахме,после си казахме имената и телефоните Mr. Green А стояхме през цялото време един срещу друг,във влака и нямаше как да си огледаме добре физиката.
E, как се запознахте?!
Бяхте в едно купе във влака, един срещу друг? Гледахте се, гледахте си и взехте, че се целунахте?
А на перона на гарата си разменихте телефоните?
Готина история! Simple Smile
А имаше ли други хора във вашето купе и те какво казаха, когато започнахте да се целувате? Laughing



ПП. Гласувах за лицето.

# 50
  • Мнения: 2 897

И аз.
Пък мъжете първоначално се впечатляват от различни неща,не мога конкретно да отговоря.

# 51
  • Мнения: 1 217
Ние с моя мъж първо се целунахме,после си казахме имената и телефоните Mr. Green А стояхме през цялото време един срещу друг,във влака и нямаше как да си огледаме добре физиката.
E, как се запознахте?!
Бяхте в едно купе във влака, един срещу друг? Гледахте се, гледахте си и взехте, че се целунахте?
А на перона на гарата си разменихте телефоните?
Готина история! Simple Smile
А имаше ли други хора във вашето купе и те какво казаха, когато започнахте да се целувате? Laughing



ПП. Гласувах за лицето.
Mи,първо си говорихме разни смешки,после докато всички се бяха удремали,наистина така стана-гледахме се,гледахме се,после се наведохме един към друг,хванахме се за ръцете и се целунахме.И после на слизане от влака ми поиска телефона и ме попита:"А кой да търся?".После две седмици почти бяхме неразделни денонощно,после....ей-на,запокити ме дОма с две деца и той-пей сърце Mr. Green Още сме заедно,но наблягаме предимно на джавкането и кудкудякането при общуване Laughing.Бабите се правят на утрепани и не искат да гледат децата за да се отдадем на спомени и нови пътешествия bowuu bowuuА'забравих,всички в купето бяхме почти на една възраст и много се смяхме.Даже съжалихме,че не им взехме координатите да ги поканим на сватбата.А като ни видяха гракнаха дружно:"Охооооооооо,ето го и хепи-ендът!!!" Laughing

# 52
  • Мнения: 677
Различно е, мноо ясно.
Плоският корем, обаче, компенсира кво да е.

# 53
  • Мнения: 42
Мен лично ми зяпат краката и задника, щото цици нямам.

# 54
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Мен лично ми зяпат краката и задника, щото цици нямам.
И на мен това ми зяпат.И аз нямам цици,но скоро смятам да поправя грешката Joy Joy
Ама пък какво дупе имам...много си го харесвам... Embarassed

# 55
  • Мнения: 4 585
Ако говорим за първи контакт, ми нито едно го няма в анкетага.
Случвало си и само тембърът на гласа да ми е достатъчен.
Хълмът, копитото, дупето ми се иска да го изтупам от пясъка.

# 56
  • Мнения: 533
Зяпат ми гърдите и задника при което много се дразня.

# 57
  • Мнения: 73
Когато се разминавам с 2 жени и едната е с хубаво лице ,а др.с големи цици.Познайте коя забелязвам първа? Много ясно тази с ц..... Mr. Green

# 58
  • Мнения: 289
Дупето!  Peace

# 59
Косата, талията, дупето. Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт