Ще имам близнаци! Тема с продължение.... 5

  • 14 446
  • 205
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 152
Djini, ще е супер да си ги разхождаме заедно, живот и здраве- ще бъдем атракция!  hahaha Joy
plampetq, винаги съм насреща! Опитах се да ти пиша на лични, но не се получи нещо, пак ще пробвам, ако получиш 5-6  еднакви л.с. от мен, не се шашкай, извинявам се, не е нарочно, правя опити , да видим кога ще се получи!  ooooh!
Irinka, винаги когато мъжът ми е свебоден идва и влиза с мен, даже много се разсърди, че веднъж беше дежурен, а аз си записах час  за преглед и той не успя да ги види!  hahaha Не било честно!  Joy

# 46
  • Мнения: 306
Иринка и моят винаги идва с мен и му е много интересно. Докторите нямат нищо против. Напротив, даже на него му обясняват по -подробно.  Mr. Green
Плампетя, и за съм насреща да знаеш, че живея и точно до АГ - то. Каквото ти трябва, свиркай! Пък и бебчетата искам да видя, живот и здраве, като се родят! newsm68 newsm44

Някой няма ли новини от Верчето, че я мисля Praynig

# 47
  • Мнения: 1 069
Момичета, някой поддържа ли връзка с DolceVita, aniji, мим4о, *vera?

За Верчето ще питам една друга мама, те поддържат връзка - но ако някой има новини да пише!

# 48
   Иринка, и при мен таткото ще дойде на прегледа на 31.03, за да ги види и той - изгаря от желание, даже мисля, че ще се разплаче. Докторката, напротив пита за таткото дали няма да дойде. Последният път ми позволи да снимам с GSM-а, а той след това ги глед доста дълго. Така, че не се притеснявай от нищо. Това е радост и за двама ви, която е нормално да бъде споделена дори и при прегледа. Hug
   Е, мамчета, слънцето вече напича, идва пролетта и аз желая на всички много усмивки, радости, хубави коремчета, здрави бебчета, по-малко гадене и повече разходки.   bouquet
   ...и не се натоварвайте, тя работата никога няма да свърши  Laughing

# 49
  • Мнения: 291
Мим4о я засяках във Форума да гледа количките още сие при нас:))

# 50
  • Мнения: 42
тук съм още 3в1,но не знам до кога Laughing
много ми е зор през нощта,докато се наглася и унеса трябва да ставам до тоалетна Rolling Eyes
иначе съм си ок,вчера си пусках изследвания и хемоглобина ми беше 132,направо невероятно за двуплодна бременност
с наближаването на момента все повече ме хваща шубето как ще се справям с такива малки шушки,как ще ги  кърмя и т.н

# 51
  • Мнения: 152
Мим4о, големината няма нищо общо с количеството на кърмата, споко.  Hug
Момичета, да ви се оплача , днес така съм си поревала... Embarassed Cry От вчера не усещам едната бебка, а тя си ми беше по-активната от доста време... Музика им пусках, галих ги, приказвах им, даже си ги пораздрусах малко- няма! Аз и пулс им усещах преди- сега сякаш не усещам и на двете! Че като ме хвана шубето..., сълзи , сополи, обаждам се на акушерката да и кажа, докторката я нямало, но ме викнаха , друга АГ ме гледа- тупкаха им сърчицата и на двенките!  Praynig Praynig Още не мога да дойда на себе си!  Rolling Eyes Толкова време не са ми кротували, много ме изплашиха! А те си висят надолу с главите и си спинкат душиците милинки... ОХ, още ми става насълзено като си спомня... Благодарна съм много и на акушерката и на лекарката, че ми обърнаха внимание веднага, не са ми взели нито стотинка, успокояваха ме... 
Дано със всички мами всичко да е наред! Ако имате новини от тях и аз ще се радвам да ги чуя! Хубав ден на всички!  Hug

# 52
  • София
  • Мнения: 803
Момичета погледенете тук:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=276753.msg6875311
Ще се радвам , да се видиме и на това място в деня на Благовещение,
още повече, че повечето от нас са  част от книгата и част от пътя извървян от нашия доктор Стаменов    bouquet  bouquet  bouquet

Последна редакция: чт, 20 мар 2008, 15:09 от pitia

# 53
  • Мнения: 59
Момичета незнам как е било при вас, но аз се чуствам мега зле. Нищо не ми се яде, само от мисълта че трябва нещо да изям на мен ми се гади... Но в същото време боли ми стомах, бърборят ми червата и постоянно съм с подут корем. Просто някакъв ужас.!!!!!А да не говорим за това че в 8 часа вечерта на мен вече ми се спи (като размазана съм). Пия витамини - Центрум матерна, и фолиева киселина ама май файда няма.....
Препоръчайте какво мога да ям без да повръщам и по принцип на какви храни трябва да се набляга, все пак сега трябва да мисля за тримата  newsm78

# 54
  • Мнения: 291
иринка в началото е така почти всички сме имали неразположения и сънливост
хапвай това което обичаш поече плодове и пресни зеленчуци овесени ядки с мляко активия много ми помогна
за съжаление някои карат по тежка бременост но почивка и повче течности мисля ще помогнат
а за болките мила питай лекаря си наистина за там съвет немога да дам newsm78
дано се оправиш Hug

# 55
Иринка, при мен е същото, но от няколко дни, като че ли организма ми свикна с новите животи, които нося и се чувствам много добре.
Да ти кажа нещо вътре ми подсказва какво да ям. Мисля, че помага и само това ако наистина изпиташ влечение към някакма храна, то нея да хапнеш - предвид това, че и ти се гади. Аз примерно много обичам месо, но сега не мога да се сетя за него, дори ако само го погледна...
И все пак мисля, че от пресните плодове, зеленчуци, сокове, както и други течности, наистина ще се чувстваш добре.
Няма как, трябва да се премине през този период. А как е хубаво човек да си почива...нали? Успехи!!!

# 56
# 57
  • Мнения: 291
разбрах от една юнска мама че кака Мая е влязла в болница понеделник с много високо кръвно:(
утре се надяват да я изпишат от Окръжна във Варна
Майче чакаме те здрава и спокойна  Hug

# 58
  • Мнения: 152
Кака Мая, да се оправяш бързо!  Hug Hug Hug

# 59
  • Мнения: 1 069
Верчето също е още в патологията на ТК и е добре.

Иринка, аз бих ти препоръчала да пиеш подсладена водичка. Помага при повръщане и гадене. По принцип в патологията вливат глюкоза на тези, които имат гадене. За подсилване на организма и против обезводняване. Пробвай - мисля че ще ти помогне!  Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт