Помогнете ми! Моля ви!

  • 3 095
  • 41
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 6
ooooh!всяко нещо което не ни убива ни прави по силни.действай момиче,радио телевизия вестници вдигни шум до бога.  bouquet
Това го направих вчера и сега се надявам на отговори и да получа още една нова възможност нещата да излязат наяве, да има справедливост и детенцето ми да получи правата си.
Иначе за "нещото което не ни убива..." си права, но то ни отнема много от вярата...макар все още да я имам...

# 31
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 687
Дано скоро да си прибереш детето, но имай в предвид, че не можеш да го изведеш от страната (дори за лечение) без разрешението на бащата. Никак ли не може да се разбереш с него с добро или поне с хитрост някак?
 Hug

# 32
  • The wild, wild west
  • Мнения: 147
Всеки си взема сам решенията, но при положение, че съм в правата си легално, но държавата не се намесва, аз не бих се поколебала да си "прибера" сама детето. Нали знаеш къде живее? С няколко приятели, роднини, платени хора, ако се наложи... Успех! А детето ти е доста малко още - бързо ще се оттърси от негативитизма си към теб - децата разпознават истинската обич!   bouquet

# 33
  • Мнения: 475
Дано скоро да си прибереш детето, но имай в предвид, че не можеш да го изведеш от страната (дори за лечение) без разрешението на бащата. Никак ли не може да се разбереш с него с добро или поне с хитрост някак?
 Hug
Мисля,че може,защото тя има родителските права,не бащата.
Mama_mama има ли някакво развитие по въпроса?

# 34
  • Мнения: 2 018
Защо не се опиташ, да го освидетелстваш? Мисля, че такива дела се водят по бързата процедура.

# 35
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Много ти съчувствам мила мама.Направи всичко което са те посъветвали момичетата .Плати на някой от ВИС вземи си детето и бягай далеч от тази скапана корумпирана държава от нея помощ няма да получиш.Ти можеш да излезеш с детето понеже на теб са дадени родителските права.Но побързай защото не се знае той какво крои изпревари събитията.

# 36
  • Мнения: 94
Много съжалявам,мила за всичко това SadНо след като правата са преписани на теб,той няма никво право да ти взема детенцето,това се води за отвличане.Не ги разбирам тея закони много,но определено в държава като нашата няма оправия.Полицията не може ли да го арестува или да има забрана от съда да вижда детето.Та ти си му майка,а едно дете без майка не може да живее.Стискам ти палци и дано успееш да се пребориш и да отстояваш правата на детето и твоите.Знаи,че в наше лице имаш приятели.Успех! Peace

# 37
  • Мнения: 1 447

 Съжалявам,че се случват такива лоши неща никак не мога да помогна,но и аз като всички други сам с теб.
  Дано скоро бъдеш с детенцето си УСПЕХ

# 38
  • Мнения: 186
Не знам как да ти помогна,а много ми се иска.Опитвай всичко,дори и незаконно.Най-важното е да вземеш детето от този изрод.Успех.Стискам палци.

# 39
здравей мила мама,и аз да се присъединя към всички мами който ти стискат палци.Но и аз имам един въпрос като си знаеш мъжа нямаш ли баби на които да разчиташ и при тях да оставиш детето? искрено се моля за теб скоро правдата да наделее

# 40
  • Мнения: 6 167
стискам ти палци, нищо не разбирам, но не може ли с полицай да отидеш да си вземеш детето..
или просто да си го вземеш...

# 41
  • Мнения: 2 018
Милен Цветков, (в едно от последните си предавания) призова майки като теб да се обадят на телефоните. Явно не си единствена и тои иска да направи предаване за жени като теб.

Общи условия

Активация на акаунт