ОБИЧАТЕ ли да се гримирате... пролетно? Ела, ела! - 19

  • 17 324
  • 464
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 110
ето и 7-мото удобрително мнение  Simple Smile Дано вече си по-уверена в творенията си  Wink защото наистина се справяш прекрасно (според мен)
Мда, значи наистина е хубав грима. Сега вече ме хваща яд, че не стават за конкурса Joy Joy Joy шегичка, не ме е яд... /много/. Ще се "наплескам" пак.
Но къде са всички, има ли утвърдена  тема?
В предишните конкурси, имаше толкова народ, а сега? newsm78
Честит имен ден, на всички празнуващи.  bouquet

# 31
  • Мнения: 2 388
Чудесно решение за грим.  Simple Smile Мисля, че е точно, като "пролет" Simple Smile- свеж, различен, затоплящ след дългата зима и опушените очи.  bouquet

# 32
  • Габрово
  • Мнения: 1 330

Мда, значи наистина е хубав грима. Сега вече ме хваща яд, че не стават за конкурса Joy Joy Joy шегичка, не ме е яд... /много/. Ще се "наплескам" пак.
Но къде са всички, има ли утвърдена  тема?
В предишните конкурси, имаше толкова народ, а сега? newsm78
Честит имен ден, на всички празнуващи.  bouquet


Ако имаше конкурс за екстравагантен грим щеше да обереш овациите и може би пак да си победител Grinning Единствено Карчева ако се напъне може да те засенчи защото и нея си я бива в екстравагантния грим. То като гледам за него трябва човек да има и художествени заложби, пък аз например въобще нямам такива Wink

За пролетен грим надявам се ще се навият повече участнички, но то има време нали скоро свърши предния конкурс...

# 33
  • Зеленият рай в сърцето на България
  • Мнения: 672

...
То като гледам за него трябва човек да има и художествени заложби, пък аз например въобще нямам такива Wink


Е, как ще нямаш? Какви хубави декорации на нокти правиш, а и снимките с ФШ  Simple Smile То и за това се изисква художествена заложба  Thinking

# 34
Запис,страхотен грим Peace

# 35
И аз се записвам,да се гримирам ми е страст.

# 36
  • Мнения: 957
Уххх
айде да почваме да се гримиросваме

# 37
  • Мнения: 961
raisi, много ми хареса и на мен грима.

# 38
  • Габрово
  • Мнения: 1 330

...
То като гледам за него трябва човек да има и художествени заложби, пък аз например въобще нямам такива Wink


Е, как ще нямаш? Какви хубави декорации на нокти правиш, а и снимките с ФШ  Simple Smile То и за това се изисква художествена заложба  Thinking

Абе не е баш така... по-скоро имам фантазия и усет към цветовете, а на ноктите само едни елементарни цветчета връткам, друго не мога Blush

Хайде и един елементарен грим от мен...
Бях облечена с комуфлажен гащеризон и се чудех кк да се гримирам, но не ми отиват особено точно тези нюанси, a пък и туй цвете ни в клин ни в ръкав съм го хванала Mr. Green

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=141554&photo=55

Последна редакция: нд, 16 мар 2008, 14:07 от valkata78

# 39
  • Мнения: 751
Ех Валката,направо ти се възхищавам,и бебе да гледаш,и да се гримирваш,и лакирваш. Crazy Супер си и затова винаги за теб гласувам Heart EyesГримирането ти винаги е било стилно Hug

# 40
Може ли някой да ми обясни какъв е точно конкурса  Blush в смисъл знам,че се пускат снимки наши на пролетен грим,но има ли ограничение колко на брой?
Ако може и аз да се запиша  Peace

# 41
  • Мнения: 1 263
И аз се записвам при вас . Моят проблем са спиралите, каквито и да си купувам миглите ми все не ми изглеждат достъчно дълги.  newsm78 Имам маша, от доста време не съм я използвала, мислите ли че помага ?

# 42
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 073
Лелее, райси, изтрепа рибата с тоя грим Flutter Супер идейно и добре изпълнено. Яд ме е, че няма желаещи за този конкурс ... щеше да е много интересен и различен.

Имам маша, от доста време не съм я използвала, мислите ли че помага ?
На кое му се вика "маша"? Ако е това за извиване на миглите, на мен определено ми помага Peace

# 43
  • Мнения: 3 782
Имаме нова тема, а защо все още няма ясна концепция за новият конкур? Не че ще участвам, ама да си попитам Peace
Вал, харесваш ми и виждам,че много бързо влезе във форма,което ме радва страшно много Hug
Райси, страхотна си Peace
mummy, за каква маша говориш  Thinking, за миглите онази извивачка ли? ако е така тя не може да ти помогне или поне не до толкова миглите ти да станат по-обемни. Повдига ги обаче.
Лоренна, по принцип има ограничение на снимките преди бяха по три - на отворени очи, на затворени и на цяло лице. Сега май само остават на очите снимките.

# 44
  • София
  • Мнения: 3 795
Валката, може и да си писала, но не съм чела другите теми и се извинявам, ако те карам да се повтаряш  Embarassed разгледах ти снимките и на част от тях си с телесен цвят гланц.Би ли ми казала какъв е - марка и номер евентуално или поне марка  Hug Много си красива иначе  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт