Браво за нашите консултанти и участието им в "Часът на мама"

  • 3 594
  • 70
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 089
Искам да поздравя консултантите ни по кърмене, които участваха с д-р Попиванова в предаването на бТВ "Часът на мама". Изглеждаха прекрасно, успяха за краткото време, с което разполагаха, да кажат всичко най-важно около кърменето (особено за започването на това чудо на природата).
Благодаря за всичко, което правите, за да помагате на нас и нашите деца!

# 1
  • София
  • Мнения: 1 252
 smile3501 Хедра, Асе бяхте страхотни. Не очаквах да ви дадат и толкова време, защото обикновено претупват темите. Хубавото е, че успяхте да кажете важните неща.   bouquet

# 2
  • София, Дървеница
  • Мнения: 707
И аз ви разпознах  Crazy
Радвам, че ви оставиха да разкажете най-важното за кърменето на поискване.. И за инициативата болници "Приятели на бебето"  Hug
Браво момичета!

# 3
  • Мнения: 1 328
Аз пък хем мернах вчера нещо из форума, а хванах само последните 5 мин.. Ще видя в Неттера дали няма да има нещичко Wink
Иначе то се знае - ГОЛЯЯЯМО БРАВО на мамите, на д-р Попиванова и на всички които по някакъв начин дават по нещо от себе си за благото на народа Simple Smile  Hug Hug Hug Hug Hug

# 4
  • Мнения: 6 438
 jenny_b ,сподели ако намериш,моля те  Praynig И аз не успях да го гледам.

# 5
# 6
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
Гледах ги.Браво на момичетата  bouquetСъжалявам, че този форум го нямаше преди 7 години.

# 7
  • Мнения: 6 438
Благодаря ти!Довечера ще си го изгледам на спокойствие и с кеф!!! Hug

# 8
  • Мнения: 100
Да и аз гледах  Grinning
Хриси, Ася бяхте страхотни, д-р Попиванова - също   bouquet Наистина всичко най - важно беше казано.
Много съм щастлива, че този форум съществува и аз успях да го открия точно навреме. Радвам се, че ви има   bouquet  bouquet  bouquet

# 9
  • София
  • Мнения: 3 558
Голямо браво и от мен   bouquet

# 10
  • София
  • Мнения: 1 020
Браво наистина много бяха готини и полезни.
А дали успяха да помогнат на Гергана и нейната Яна. Тъй като предаването беше инициирано от нейна страна, а в крайна сметка не се разбра какъв точно е проблема и как може да си го разреши.

# 11
  • Мнения: 1 081
Ахъм, бравос викам и аз:) И днес на Хедра и на Асето, и вчера на basilisk Simple Smile

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 1 854
Браво и от мен!   bouquet
Бяхте чудесни  Hug

# 13
# 14
  • Мнения: 721
Браво на Вас!    bouquet  Много смислено беше всичко, дано повече майки са ви гледали  Peace Това, което ме подразни беше големият биберон... И Ива, естествено  hahaha

Много форумско присъствие в "Часът на мама" тази седмица  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт