Трета сливица или нещо друго . . .

  • 2 135
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 771
Моя приятелка заведе дъщеря си с направление на лекар - уши, нос, гърло поради по голямото количество ушен секрет.
След прегледа й казва, че трябва да се оперира третата сливица възможно най бързо защото може да има в последствие големи  проблеми. Сливицата била голяма, че чак тъпанчетата били хлътнали . . .
Доктора е от болница Исул.
По принцип тя посещава много добра лекарка по уши, нос, гърло в поликлиниката в Люлин, но лекарката е болнични със счупена ръка. Тя преди време при преглед й е казала, че детето няма трета сливица.
Моята приятелка е объркана и детето уплашено и разстроено защото лекаря пред детето е казал всичко за рязането на сливицата.

Майката е съгласна на частен прием да заведе дъщеря си, но се притеснява на какъв доктор ще попадне.
Моля ви за препоръки за добър и коректен специалист в тази насока,  и за вашите опитности относно това. 

Последна редакция: пт, 14 мар 2008, 17:10 от goldenova

# 1
  • Мнения: 984
има една огрооомна тема малко по-нагоре и прочети, има доста информация

# 2
  • UK/София
  • Мнения: 7 681


 Нека да отиде при още един специалист.Егати парадокса, двама лекари с различни твърдения относно трета сливица ooooh!

  Аз съм много доволна от д-р.Френгов от Транспортна болница!

# 3
  • София
  • Мнения: 7 097
Аз съм много доволна от д-р.Френгов от Транспортна болница!

И аз  Peace Даже той ще я маха скоро на Калина.
Ако решиш да заведеш детето, приемът му е в сряда и петък след 14 ч. до 17 ч. Платен е, но си струва.

# 4
  • Мнения: 1 771
Биляна и Н а т и, много ви благодаря  Hug.
ще предам на майката за вашата препоръка и се надявам всичко да е наред.
Благодаря ви.

# 5
  • София
  • Мнения: 39 746
Да се направи консултация и с друг специалист. Дияна съм я водила при д-р Петров от МВР б-ца. Работи с касата.

# 6
  • UK/София
  • Мнения: 7 681


   Ако искаш ще ти изпратя телофона му на ЛС за да си запише жената час.

# 7
  • Мнения: 472
Наистина е най-добре да я види и друг специалист. В Исул явно напоследък това им е най-честата диагноза. Преди няколко дни две приятелки бяха с децата си там и им казаха същото "до месец, месец и половина спешно трябвало да им махнат третата сливица, защото иначе можело да оглушеят". Едното детенце го водиха при още двама УНГ, които казаха, че детето няма трета сливица! Другото се оказа, че има възпаление на ушите с много ушна кал. Почистиха и ги и сега и слагат само капки  newsm78.
Иначе съм чувала, че в Пирогов д-р Маджаров е добър.
Ушна кал има и дъщеря ми. Трима специалисти УНГ, единият от които е д-р Маджаров са ми казали, че трябва да отида само да и ги почистят, но за целта трябва да е напълно здрава.

Общи условия

Активация на акаунт