Помогнете ми със съвет, искам да избера по-специален подарък

  • 767
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 98
Мами ,помагаите затруднена съм в избор на подарък за 4 г. детенце момиченце ,искам да е нещо специално и оригинално на което максимално да се издарва малката, искам да е много приятна изненада.

# 1
  • София
  • Мнения: 3 390
Клетка с 2 папагалчета

# 2
  • София
  • Мнения: 415
Ами моята дъщеря се радваше много на куклената си къща и куклите за нея.А по едно време имаше и фризьорски салон.

# 3
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 381
На 4 годин сина ми се радваше на :

диск с детски компютърни игри (образователни с цифри, азбука, но в занимателен вид)
дъска на кояро с магнити се лепят букви, цифри, а от другата страна може да се рисува
куптия с поне 20 игри (не се сърди човече, детски карти, лабиринти....тип състезателни игри)
колело с 2 гуми

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Замък на Барби може да я зарадва или кукла на Уинкс ако ги  харесва.

# 5
  • Мнения: 4 668
Клетка с 2 папагалчета
Честно казано , не знам на какво ще се зарадва момиченцето / имам син / ... но ако някой има нахалството да ми подари папагали или друго животно , без да е съгласувано , бих го изгонила от къщи заедно с пернатите  Confused
Доста кофти номер е да се явиш с такъв подарък , изискващ доста грижи и отговорност и то за 4 год.дете  Crazy

# 6
  • Мнения: 3 425
Много си зависи от детето  newsm78

Понякога куфар с пастели и бои може доста да я зарадва,ако обича да рисува!
Детски гримове.....барбита....ей,такива неща  Grinning

Може да подпиташ лекичко   Wink

За домашния любимец и аз съм съгласна,че без да е говорено с родителите е противопоказано  Peace

Костенурките също са в аквариум,хамстер и подобни малки твари ахахаахахах

# 7
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 381
не подарявайте животни.
За Рд на детето на моя позната, подариха хамстерче и след седмица детето беше с тежка алергия.  Стигна се до болница.

# 8
  • Мнения: 1 479
не подарявайте животни.
За Рд на детето на моя позната, подариха хамстерче и след седмица детето беше с тежка алергия.  Стигна се до болница.
PeaceАз 1-во ще разбера какви са интересите на детенце.На моя приятелка на 4 годишната и дьщеря бяха подарили:кукла Барби с голяма каляска и коне и мотор с 5 скорости и акомулатор за зареждане.Малката се кефеше да кара мотора.

# 9
  • София
  • Мнения: 3 390
Да, съгласна съм, че трябва да се прецени внимателно. Ние подарихме на племенницата такъв подарък и нямаше никакъв проблем, но знаехме, че има кой да се грижи за животинчето и кой да му се радва.

# 10
  • Мнения: 2 950
Сега ще подарявам на племеницата си за 4-ия РД тоалетка. Мечтае си за това от доста време и вярвам, че ще остане очарована.  smile3521

# 11
  • Мнения: 34
Наистина зависи много от интересите на детето.Дъщеря ми е на същата възраст.Много се зарадва на тротинетка Simple Smile

# 12
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Луна, отиди до Джъмбо-то. Там няма начин да не ти хрумне някаква идея Wink

Общи условия

Активация на акаунт