Ябълков пай за мъже

  • 2 428
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 208
Веселбата е пълна!
И аз се посмях от сърце  rotfImao rotfImbo

# 16
Супер весело Simple Smile

Още по-забавно е, че това с чукването на яйцата наистина ми беше трудно преди време.... Сериозно обмислях, дали не е някаква генетично заложена неспособност на мъжете да чупят качествено яйца в ръб на нещо, без да омазват наоколо и без да остават парченца черупки...  Оказа се, че трябват само малко тренировки Simple Smile

# 17
# 18
  • Мнения: 1 701
Майка ми каза, че имала такава книга - с рецепти за мъже, все в този дух!  newsm44 Скоро ще я докопам и ако някой се интересува - ще пускам от време на време по нещо... да се похилим...  Wink

# 19
  • Countryside
  • Мнения: 11 626
Оооо, знам ги аз тези рецепти. Имаше една книга навремето " Рецепти за ергени" или нещо от сорта. Мама я  подарила на татко още като се оженили   Mr. Green С надежда явно, но уви   Mr. Green
Много е забавно  hahaha

# 20
  • Мнения: 5 001
 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532
Със сълзи съм се смяла.......

# 21
  • Мнения: 1 701
Оооо, знам ги аз тези рецепти. Имаше една книга навремето " Рецепти за ергени" или нещо от сорта. Мама я  подарила на татко още като се оженили   Mr. Green С надежда явно, но уви   Mr. Green
Много е забавно  hahaha
Явно за същата става дума.  Mr. Green

# 22
  • Мнения: 51
От въпросната книга цитирам по памет, че я нямам при себе си:

"Супа топки" /тук редовата домакиня се вика сигурно са искали да напишат "топчета"/.

Следва списък на продуктите - обичайни за тази супа.

Първа инструкция: Омесете каймата с подправките и оформете с ръце 8 топки, оваляйте ги в брашно и т.н. И тук се сещам да видя какво количество кайма са дали в рецептата - около килограм, килограм и половина! Е от това количество верно са си топки 8-те бройки!

# 23
  • Мнения: 1 701
Взимаш една тенджерка.
Сипваш вътре чаша водка, две, максимум - три.
После взимаш една чаша коняк - две - максимум три - и ги сипваш в тенджерката.
После взимаш чаша уиски - две - максимум... три, и в тенджерката.
После взимаш халба бира - две, е... максимум три, в тенджерката, разбъркваш хубаво.
Сипваш си една чашка, две, максимум... три.
След това веднага ставаш, и правиш крачка. Две... максимум три...
 Wine Glass

Общи условия

Активация на акаунт