Почивате ли си на почивките?

  • 2 232
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 431
Успявате ли да починете, когато сте на почивка с бебета(малки деца)? Аз, честно казано - ама хич Sad .Сега покрай тия майски празници, все ходим някъде уж на почивка (обаче с бебето), ама после трябва да се почива от почивката Laughing Само като си помисля за приготвянето на багажа и ме втриса Mr. Green .Иначе за голямата щерка и за мъжа е купон, а аз само чакам да се приберем. При вас как е?

# 1
  • Мнения: 35 950
Цитат на: tempy
Успявате ли да починете, когато сте на почивка с бебета(малки деца)? Аз, честно казано - ама хич Sad .Сега покрай тия майски празници, все ходим някъде уж на почивка (обаче с бебето), ама после трябва да се почива от почивката Laughing Само като си помисля за приготвянето на багажа и ме втриса Mr. Green .Иначе за голямата щерка и за мъжа е купон, а аз само чакам да се приберем. При вас как е?


особено, ако е по-малко детето - категорично НЕ! лошото е, че тъкмо започнах да си почивам и цикълът се завърта отново! с 2 деца очаквам да си почивам още по-малко! все се чудех на майка ми, когато казваше, че си почива, когато ходи на работа, но сега я разбирам прекрасно  ooooh!

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 4 571
Едни познати казваха по този повод: Ами ние сме довели децата на море, не на почивка...  Mr. Green

# 3
  • Мнения: 3 562
Цитат на: Mira
Едни познати казваха по този повод: Ами ние сме довели децата на море, не на почивка...  Mr. Green

Абсолютно вярно  Laughing
Всяко местене предизвиква хаос  Laughing
Може би на мен ми е трудно да се организирам, но пътуване за седмица (например) си е живо предизвикателство  Laughing Виж, ако отиваш някъде за 2-3 месеца  Rolling Eyes може и да е различно  Laughing

# 4
  • Мнения: 35 950
Цитат на: Roshalche
Може би на мен ми е трудно да се организирам, но пътуване за седмица (например) си е живо предизвикателство  Laughing Виж, ако отиваш някъде за 2-3 месеца  Rolling Eyes може и да е различно  Laughing

не е по-различно, на практика взимаш същите неща  #Cussing out

# 5
  • Мнения: 3 562
Цитат на: bubanka
...не е по-различно, на практика взимаш същите неща  #Cussing out

Да обаче докато се настаниш и хайде обратно  Laughing
А ако е за по-дълъг период - ще има поне известно време за почивка  Thinking

# 6
  • Мнения: 3 153
Тази година за първи път ще разбера що е то "С деца на море" Mr. Green После ще споделя дали съм си починала, ама почти се сещам какъв ще е отгворът;)

# 7
Аз определено си почивам засега. По празниците пътувахме надалеч. Събрах само най- необходимото за детето и айде в колата. С бебето на заведение до късно, с него по разходки и по магазини, с бебчо се качихме на Шипка,  с него на гости. Изобщо всичко заедно. Ама тя е добричка и не плаче. Та си починахме както трябва по празниците.

# 8
  • София
  • Мнения: 6 549
Цитат на: Petinka
Тази година за първи път ще разбера що е то "С деца на море" Mr. Green После ще споделя дали съм си починала, ама почти се сещам какъв ще е отгворът;)


С тебе сватя пак сме на едно мнение !  Crazy  Flutter  Thinking

# 9
  • Мнения: 3 777
Много си почивам. И тъй като детето е грижа и на двамата, а и той е много кротък, почивките са напоително съдържателни и прекрасни.Дай боже всеки му.

# 10
  • Мнения: 2 792
Миналия месец, си позволихме с мъжа ми, един уикенд в Мелник , без децата. Умрях от скука, Мелник го разгледах ме, само да като решим къде ще спим, още на сутринта, на неделя, се качихме на колата и обиколихме от Пирин до Родопите, с две думи хвана ни секлето от толкова стоене на едно място. Все си говорех ме, къде ще е готино да ходим с децата, така че, явно, вече съм пристрастена и на почивка, най-добре си почивам с деца Laughing

# 11
  • Мнения: 81
Боже,,върнахме се толкова гроги,че днес цял ден лежим.......Качихме се на Боровец,вече няма да се качваме!!!!Чак след най- малко 5г.Малкия звяр е на 1,2г,за никаде не е ,като си тръгвахме целия персонал празнуваше....На какво море ще ходим -не ми се мисли...Вече не ми се ходи!!!!!!!!!!!!

# 12
  • Мнения: 3 153
Цитат на: bibi
Цитат на: Petinka
Тази година за първи път ще разбера що е то "С деца на море" Mr. Green После ще споделя дали съм си починала, ама почти се сещам какъв ще е отгворът;)


С тебе сватя пак сме на едно мнение !  Crazy  Flutter  Thinking

Ми да, тя работата ясна............само казвай-Плами или Цвети?!  Whistling

# 13
  • Мнения: 827
Тъй като 4ета,май ще е доста интересно.Аз още не съм пробвала тая по4ивка с децата,моето има няма е на 3 месеца.Ама много ми се иска това лято да е с бебе на море.Хем си мисля,4е ще е весело,хем се плаша как ли ще да е... #Milti

# 14
  • София
  • Мнения: 220
Ще си почивате ,когато децата ви станат на 6-7 години .Има още малко до тогава,знаете ли как бързо лети времето. Stuck Out Tongue

Общи условия

Активация на акаунт