Да попитам нещо за солариумите

  • 31 550
  • 303
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 641
Palm Beach има и в кв. Надежда. И аз съм чувала че солариумите им са мн мощни и ефектът е бърз.
Това в началото на Ломско шосе ли е? Embarassed

# 46
  • Мнения: 750
Аз искам да се похваля,че съм страшно доволна от един тубро солариум. Grinning
Ходих пет пъти по 6 минути и имам страхотна разлика-миналата година ми трябваха около сто минути за същия ефект. Whistling

Мелиса, каква марка е солариума ?


Да споделя само кои солариуми са най-добрите за мен.
Три пъти в месеца ходя и съм доволна от тена си.
Има солариум за моментален тен.На него ходя аз.Мажа се с специален бронзант.
За мен други солариуми не съществуват. Mr. Green
Ето за това говоря! Wink

Моя любимец-Starlight Mixed  9.000W  UV –A

Последна редакция: пт, 11 апр 2008, 22:57 от .ДЖЕЙН.

# 47
  • Мнения: 876
Palm Beach има и в кв. Надежда. И аз съм чувала че солариумите им са мн мощни и ефектът е бърз.
Май имаше и още някъде в София,но не мога да се сетя къде. Rolling Eyes
Утре ще питам и ще пиша. Hug
Palm Beach има и в Студентски град,срещу бл.54!Аз ходя само там и съм много доволна!A i ne e skypo!Само че козметиката си я купувам от Ergoline!

# 48
  • Мнения: 2 414
Моля Ви ми препоръчайте соларна козметика. Praynig

# 49
  • София
  • Мнения: 7 798
Моля Ви ми препоръчайте соларна козметика. Praynig

Мелиса, съвсем скоро пак ти препоръчвахте козметика за солариум, дори и снимки прилагахме.  Whistling

Има сигурно само  3- 4 масови марки за хубава солариумна козметика, няма голям избор, за да се чудиш много, просто се реши и тествай някоя.  Wink

# 50
  • Мнения: 649
Palm Beach има и в кв. Надежда. И аз съм чувала че солариумите им са мн мощни и ефектът е бърз.
Това в началото на Ломско шосе ли е? Embarassed

да срещу едно кафене" Патладжан", но по надолу с/у 8 поликлиника има още по яки, даже с аромотерапия и куп глупости. Иначе съм ходила в Palm Beach и съм много доволна.
Аз като влезна в солариум винаги изгарям защото бързам да почернея, затова отдавна не съм ходила.

# 51
  • София
  • Мнения: 7 798
Palm Beach има и в кв. Надежда. И аз съм чувала че солариумите им са мн мощни и ефектът е бърз.
Това в началото на Ломско шосе ли е? Embarassed

да срещу едно кафене" Патладжан", но по надолу с/у 8 поликлиника има още по яки, даже с аромотерапия и куп глупости. Иначе съм ходила в Palm Beach и съм много доволна.
Ад като влезна в солариум винаги изгарям защото бързам да почернея, затова отдавна не съм ходила.

Мисля, че има Palm Beach и в Студентски град.  Thinking

# 52
  • Мнения: 649
Palm Beach има и в кв. Надежда. И аз съм чувала че солариумите им са мн мощни и ефектът е бърз.
Това в началото на Ломско шосе ли е? Embarassed

да срещу едно кафене" Патладжан", но по надолу с/у 8 поликлиника има още по яки, даже с аромотерапия и куп глупости. Иначе съм ходила в Palm Beach и съм много доволна.
Ад като влезна в солариум винаги изгарям защото бързам да почернея, затова отдавна не съм ходила.

Мисля, че има Palm Beach и в Студентски град.  Thinking

Да и там съм виждала! Иля, ти къде ходиш!

# 53
  • София
  • Мнения: 7 798

Да и там съм виждала! Иля, ти къде ходиш!

Mi6ina, аз ходя в едно ново студио в Дианабад.

# 54
  • София
  • Мнения: 797
  Аз вчера ходих за трети път на солариум, първият път 5 мин., вторият - 10мин. и третият път - 15мин., ефект никакъв, но съм много бяла или пък солариумът е слаб. Мажа се със спрей преди това - Power spray, turbo brawn.
  Исках да ви питам след солариума мажете ли се с нещо?

# 55
  • Мнения: 649
  Аз вчера ходих за трети път на солариум, първият път 5 мин., вторият - 10мин. и третият път - 15мин., ефект никакъв, но съм много бяла или пък солариумът е слаб. Мажа се със спрей преди това - Power spray, turbo brawn.
  Исках да ви питам след солариума мажете ли се с нещо?

Ами аз се мажа с едно на Нивеа, за след слънце! Много добре ми действа, овлажнява кожата за да не е суха!

# 56
  • София
  • Мнения: 7 798
  Аз вчера ходих за трети път на солариум, първият път 5 мин., вторият - 10мин. и третият път - 15мин., ефект никакъв, но съм много бяла или пък солариумът е слаб. Мажа се със спрей преди това - Power spray, turbo brawn.
  Исках да ви питам след солариума мажете ли се с нещо?

Олее Маги, как не изгоря като си много бяла, а още на третия път си била за 15 мин ?  Whistling

Или солариума е много слаб или ти не си много бяла.  Crazy

А иначе аз не ползвам специализирана козметика за след солариум, а се мажа с хидратиращо мляко на Клоран.  Peace

# 57
  • София
  • Мнения: 797
Ами наистина съм много бяла. Май ще сменям солариума... Thinking

# 58
  • Мнения: 1 645
Имахме си солариум вкъщи,но го махнахме преди година,дадохме го на свекърва ми.Едно,че много място заема а и така си стоеше без да бъде използван.Аз в началото го ползвах много,но след като установих че не влияе добре на кожата веднага спрях.Предпочитам през ваканциите слънчевите лъчи (задължително с качествен крем с висок фактор) а през другото време ползвам автобронзант.Абсолютно доволна съм от резултата и всички мои познати и приятели много харесват тена и си мислят,че лежа в солариума по цял ден.Докато не кажа никой не се и усеща че тена ми е от тубичка.В една от темите за автобронзантите съм пуснала снимка.Още месец да мине и започвам пак да се мажа...

Последна редакция: сб, 12 апр 2008, 13:50 от мими23

# 59
  • Мнения: 56
Аз ходя в Амон Ра,точно до входа на Уго ,на Славейков.Много съм доволна.Преди 3 години в Палм биич - Дружба,на турбо браун легнал гърбът ми стана на лампи Simple SmileИ от някои солариуми се пигментирам.Пробвах и новите в Белиз.За мазане също отдавна ползвам нещо много достъпно като цена ,на Евелин,продукт ускорител.

Общи условия

Активация на акаунт