Сушите ли косата на бебето със сешоар след къпане?

  • 8 835
  • 111
  •   1
Отговори
# 45
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Ползвала съм понякога през зимата и когато не съм го подстригала.

# 46
  • Мнения: 625
В бебешкия период ми се струва излишно да се суши косичката(освен,ако наистина не е твърде гъста и дълга),после косата се променя с времето и е невъзможно само с кърпа да се подсуши.Та всяко нещо свремето си.

# 47
  • Мнения: 195
Не ползвам сешоар, мисля че за бебе не е удачно. А и няма нужда, тъй като след къпане хубаво подсушавм косичката с хавлиена кърпа и тя изсъхва много бързо. То и ние нямаме кой знае колко растителност по главето де...  Grinning

# 48
  • Мнения: 1 029
да, ползвам сешоар, особено през зимата

# 49
  • Мнения: 959
Използвам сешоар и за двете си деца, въпреки че малката няма много коса. Peace

# 50
  • СВИЩОВ
  • Мнения: 556
Аз не ползвам  сешоар за сина си,въпреки че има голяма коса ,винаги избърсвам хубаво с хавлията.Иначе синът ми е фен на сешоара(мисли го за играчка).
След като бебчето не се плаши и не реве можеш да му сушиш косичката сьс сешоар. Simple Smile

# 51
  • София
  • Мнения: 618
Не, изпитва панически страх от него.

# 52
  • Мнения: 2 587
Не ползвам сешоар нито за себе си, нито за детето,а и двете сме с дълги и гъсти коси.Случвало се е да легне и с мокра коса и не й се е отразявало по никакъв начин на здравето.Въпреки това гледам да я къпя поне час преди лягане.

# 53
  • Мнения: 106
Не,подсушавам с кърпа...

# 54
  • Мнения: 676
Аз му я суша,защото е доста дълга и иначе трябва да си легне с мокра коса, само с кърпа не се получава.

# 55
  • София
  • Мнения: 44 041
Винаги само с кърпа....ама моя се страхува от сешоара...а ако сушиш с него - на най-ниската скорост и от поне 2 педи разстояние духай...все пак много изсушава и не е хубаво.

# 56
  • Мнения: 478
Ползвам отскоро, той повече мрънка от подсушаването с кърпа отколкото от сешоара

# 57
  • Мнения: 27 524
Не, никога. И сега синът ми има общо взето дългичка коса, но хубаво избърсвам, не го слагам да легне веднага след това и проблеми не сме имали.

# 58
  • Мнения: 5 940
Не, а е доста като за бебе на тази възраст.

# 59
  • Мнения: 6 441
Не и не бих,но пък ние нямаме още толкова много коса  Mr. Green Само с кърпа и тя за 5 мин изсъхва. Peace

Общи условия

Активация на акаунт