Домакинско фолио? - целулит

  • 41 011
  • 76
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 266
Имам следния въпрос:
КОГА се вижда резултатът от това лудо увиване и потене с фолиото? newsm78
4 вечери подред взимам душ, мажа се с антицелулитен крем на DOVE, масажирам си крачетата и дупето, увивам се и спя така!
Не съм се и надявала да видя нещо по добро още на първата сутрин, но все пак ме интересува при кой кога е имало видим резултат?!?!?!
Моля тези които са пробвали да споделят опита си

# 76
  • Мнения: 3 537
Имам следния въпрос:
КОГА се вижда резултатът от това лудо увиване и потене с фолиото? newsm78
4 вечери подред взимам душ, мажа се с антицелулитен крем на DOVE, масажирам си крачетата и дупето, увивам се и спя така!
Не съм се и надявала да видя нещо по добро още на първата сутрин, но все пак ме интересува при кой кога е имало видим резултат?!?!?!
Моля тези които са пробвали да споделят опита си
Днес ми е 10-ти ден и определено има резултат.Да живее фолиото!!! GrinningПанталоните дето не можех да закопчая,сега след 10 дена вече ми стават екстра.Е,има какво още да се желае,но лека по лека....Искам да кажа ,че си и танцувам поне 30 мин на ден увита с фолио и се мажа с би фаза на Леокрема 2 пъни на ден.Като вечер след фолиото се мажа и търкам с кафе.Само целулита не виждам много да е намалял,аз имам доооста #Cussing outно за него знам,че става бавно.За 1 седмица свалих 1 кг,не хапвам особено много да си призная,но пък пия много сок от грейпфрут,от него знам,че се отслабва също.
Бях си записала мерките даже преди да започна,но нека поне още 10 дена така за да ви покажа разликата Wink
Аз искам да попитам за целулита,след колко време горе -долу се вижда резултат?

Общи условия

Активация на акаунт