Има ли тук ветеринарни лекари ...

  • 1 648
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
биби - в коя клиника е?

Ооооох, хем виждаш, че това вече не е живот, хем нямаш сили за другото.  Tired Сложно и трудно  Tired
бибс  Hug

# 16
  • София
  • Мнения: 6 549
биби - в коя клиника е?
В клиника Анимо в Младост 1 А. Утре ще отидем с мъжа ми да говорим с д-рите. Rolling Eyes
Днес няма промяна Cry, пил е само малко вода.
Благодаря ви за подкрепата Hug!

# 17
  • Мнения: 3 760
16 годишен, съмнения за тумор...
Избягвам да се правя на Господ и не съм приспивала животно до сега (въпреки препоръката на няколко ветеринари) - не съжалявам, но обстоятелствата бяха други (друго заболяване и само 3 годишна възраст)...
В твоя случай, аз бих решила евтаназия.
Иначе дилемата е огромна - от една страна кои сме ние, че да решаваме кой да живее и кой да умре, от друга - това хайванче е наша отговорност, кои сме ние, че да решаваме да се мъчи...
Много съжалявам!  Cry
Но решението трябва да вземеш сама  Hug

# 18
  • София
  • Мнения: 13 204
Съчувствам ти... Sad Горката животина Cry
Нашият ирландски сетер го приспахме преди 2 г. Имаше увеличено сърце. Спря да се храни, само лежеше. Лекарите казаха, че ще се мъчи няколко часа или 2-3 дни. Решихме да го приспим и да го спасим от мъките. Мъжа ми отиде до клиниката и го приспаха. Животното просто заспива, не изпитва болка. Лекарят беше обяснил на мъжа ми, че слагат голяма доза упойка. Не се мъчи животинчето..
Пак бих взела същото решение! Имам немска овчарка на 12 г. Дай боже да е още няколко години жив и здрав, но ако се наложи бих го спасила от мъки!

# 19
  • София
  • Мнения: 13 204
Оф....така като ви чета все повече се отказвам да взема животинче за малката.
Аз, това няма да го изтърпя. Cry

Биби Hug

Вини.. аз знам, че след моят Норд няма да гледам друго животно... по тези причини  Cry Cry Cry

# 20
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 660
И ние нашия Макс го приспахме точно на 14 февруари... Ей така изведнъж, за няколко часа си отиде...
Ветеринарят едвам му намери веничка...  Cry

# 21
  • Мнения: 1 558
Биби, много съжалявам за любимеца ви!  Cry
Съвет не мога да ти дам - и аз съм изправена пред същата дилема.
Колито ми е на 14 години и не е добре  Sad
Може много скоро да ми се наложи да вземам решение!

# 22
  • София
  • Мнения: 6 549
Скоти почина.... в ръцете ми  Cry  Cry Cry

# 23
  • Мнения: 101
 smile3518
много съжалявам мила.... поне си успяла да се простиш с него, дано почива в мир душичката му...

# 24
  • Мнения: 2 563
Биби, той е на по-добро място сега, вече не го боли. Ще те пази от небето.  Hug

# 25
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
биби  Hug Hug

Той и татко ти са заедно и бдят над вас... Нека душите им намерят покой... Praynig


П.П: исках да споделя и аз впечатления от Анимо-то, но вече няма нужда. Дано да е бил при свестни и човечки д-ри там.

Общи условия

Активация на акаунт