Поръчка от leiselsbach.de

  • 8 448
  • 184
  •   1
Отговори
# 180
  • София
  • Мнения: 4 145
Преди малко пробвахме царевичките. Много са интересни. Като зрънчо, който се лепи един за друг с вода. Май, че са за еднократна игра. Оставих големия ми син да ги лепи. Направи полянка с дърво. Чакам да видя какво още ще измайстори.

# 181
  • София
  • Мнения: 4 145
Повдигам темата защото не знам какво да правя. В мен все още има 1 Лего. Писах няколко пъти на момичето. Първите 2 ми писа, че ще дойде да го вземе. Но не стана. После й предложих ако иска да го пратя по куриер, тъй като стои в офиса, а аз ще съм само още 1 месец на работа.
Никой не ми отговори на последните 2 съобщения.
Минаха месеци  и все още легото седи в офиса.  А струваше към 80-на лева.

Имам и едни царевички, но за тях само трябва да се разбера с marissha.  Те все още седят при майка.

# 182
  • Мнения: 2 936
Stryper,трябва да си получила превода...доста отдавна,сега като видях темата се сетих,4е тогава не ти писах.. Embarassed

# 183
  • София
  • Мнения: 4 145
Не се притеснявай. Честно казано не съм искала разпечатка. Те бяха 5 лв ако не се лъжа. Ако трябва да сме точни тези от вас, на които дължах пари не ги приеха. А аз пък не приех парите на тези, които ми дължаха. Сумите бяха малки и горе-долу се изравниха.

В момента се притеснявам за това лего, тъй като седи в офиса с месеци, а при нас има доста промени и да не изчезне в един момент. Аз ще ходя до офиса до края на юли и после излизам в майчинство. Ако го взема в нас ме е страх да не пострада от момчетата.
Ангелаки е момичето, което трябва да ми каже как да й го дам. Да не би нещо да й се е случило?


marissha, изпрати ми телефона си, моля те.

# 184
  • Мнения: 31
Здравейте,а ще организирате ли скоро нова поръчка Rolling Eyes,че синчето ми скоро има рождин ден и съм му харесала някои неща?!

Последна редакция: нд, 29 юни 2008, 00:52 от bebe Presi

Общи условия

Активация на акаунт