Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 15 март 2008, 16:37 ч.

КГБ = КЛУБ на ГОТИНИТЕ БАБИ - 10

• 15 024
  • 298
  •   1
Отговори
# 1
  • Пловдив
ДА НИ Е ЧЕСТИТА.Дано пак да е весела и хубава като предишната.

Иди си купи индийския карамфил той не мръзне и не иска слънце толкова това е оня кичестия карамфил със ситните цветенца .Латинката също ми е кечеста и целият ми прозорец е с влачештите латинки разноцветни и много красиви пръскам я от време на време с вода и веро за въшките.Калифорнийския мак е много красиво цвете жълт цвят и прилича на маргаритка .Всеки който мине покрай терасата ми се спира и се любува на цветята.

# 2
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
Ха , здравейте.  newsm51 Кой беше без колан , а?  Joy Joy Joy
Цунамито мина , но не се успокоявайте , че друго няма да има.  hahaha
Скъсахте ме от смях , бабеткииии.   love001
Лека вечер от жабка и жабчо.  Hug

# 3
Мише прави салатата с жабата.  Joy Joy Joy Утре ида с жабока.  Hug
Зиче , помагай душо и ти за тез жабета.  Mr. Green
Айде нЕма ме , дедко чака.  Blush

# 4
  • Пловдив
АААААА аз изобщо няма да се одвръзвам ЦЪКК. Naughty Naughty
Ще вземе да ме чукне епицентъра та после кой ще те посреща утре аааааааа.
И да внимава Жабчо като кара че много изненади има по пътя.

# 5
Joy Joy Ми аз ако карам , дедко ще му текът лигите по чужд гъз.  hahaha
Той да кара , аз ше дудням до него.  Joy Joy Joy

# 6
  • Пловдив
Ами карай ти жабче  ,какво нека човека да си оплакне окото.

Ето ви един хубав виц

Катаджия спира кола за проверка през нощта. Поглежда през стъклото - шофьора с колан, с хендсфри, по правилник! Полицая се усмихва и казва:
- Честито, току що спечелихте 500 лв от програмата "Водач за пример"! Какво мислите да направите с парите?
- Ще се запиша на шофьорски курс! - казва човека, а жената до него се обажда:
- Не го слушайте, г-н полицай, той е толкова пиян, че само глупости говори.
От задната седалка се надига едно момче и вика:
-Абе, аз ви казах, че с тая крадена кола далече няма да стигнеме!
А от багажника се чува глас:
-Кво става, бе, минахме ли границата вече?   
 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 7
                          zi4e , с последния си виц направо ме уби  Joy Joy Joy
                          Аз вече се завърнах от пазарджишките полета  Laughing щот усетих ,че трусовете понамаляха  Joy Joy Joy За мен това си беше жива мъка  Cry Ходенето,де.Хубаво на питката,малката София е една беееееееличка красавица ,ама на мен сърчицето ми тупка,та ще се пръсне.Двамата /Ран и Неда/ са на две преки от къщата на сестра ми,ама не мога да ги видя  Cry , че веднага ще си тръгнат за София с мен.Щерката вика /като тръгнахме се обади,баш излизахме от Сфия/  - да не си посмяла да идеш,че ако ми ги докараш ...... те убих.Ма,кво да кажеш .- не случили деца на родители  Mr. Green кат отвързани на филмфеста по 5 филма гледат и очите не съм им видяла от четвъртък. Sick
                          Та , така , оплаках ви се олекна ми. Laughing
                           За цветята - и аз ги обичам ,ама нещо напоследък съм ги зарязала /тези стайните имам на ум/.Дедкото шета по двора и сади и се занимава ,ама съседите си набавят това което им трябва от там,а за боклука дето го сипят от прозорците не ми се говори.Нали са ЕнтилигЕнтни и въССССпитани,кво да им кажеш. Sick
                           Ето малко цветенца да ни е красивичка новичката тема  Laughing и още е това ми е любимото.
И още цветя

# 8
  • Пловдив
ЕХ Дидка ама нашата тема си е най-най бе няма какво да говорим. Цветята са най красивото нещо което природата създава.
А за ЕнтилигЕнтни и въССССпитани да не приказваме с лопата да ги ринеш бай Ганьовщина.
За малките не се притеснявай толкова де .Нека и другите дядо и баба да им се порадват на слънчицата.Вярно е че когато си с тях всеки ден много ти липсват но идват и такива моменти.
Пускам ви малко занимавка на всички които се чудите какво да правите .
Скуби ,скуби и това е. Joy Joy Joy Joy Joy  smile3534

http://www.kefche.com/games/play/rgqf19/

# 9
                      Ей, приятелкииииииии......аз ли съм най-ранобудната  Laughing Ето ви кафенцето

# 10
  • Пловдив
Ейма на от сутринта се приготвям за гостите от Драгалевци но никакви не се обажда Дано да дойдат че съм заредила бомбата  и само кибрит ми трябва Joy JoyАма те още сигурно се търкалят в леглото и се боричкат с дядко
Жабчееееее айде марииии изчака ми се чакалото.
Тези са за всички вас..

Последна редакция: нд, 16 мар 2008, 10:49 от zi4e

# 11
                        Ета го и моя домашен любимец  Laughing Лучо

# 12
  • София

Здравейте, приятелки !!! Тук съм и аз, но от сутринта съм се захванала с едни задачи,дето все ги отлагах за по-топло време...Та само от време на време ще се вестявам.Дидка, това твоето куче ли е? Ние имахме една баба Сара-ердел териерка, но почина през ноември.  ЛЕК И ПРИЯТЕН ДЕН!!!

# 13
  • Пловдив
Дидка много е хубаво кученцето ти .Много ги обичам но моята умря преди 5-6г и не се реших повече да повторя тази грешка.Прекалено тежко понесох загубата и.
Преди малко си изпратих жабка и жабчо.Много готини хора и си изкарахме много приятно.Дано продължим така да се виждаме и за напред.Бих искала със всички така да се видим някой ден.

Последна редакция: нд, 16 мар 2008, 18:29 от zi4e

# 14
  • Габрово
Здравейте палави бабчета,
Как сте? И как мина неделя?Бяхте ли палави или послушни?

# 15
  • Кубрат/ Пишурка
 Ей ма и мен: шетала,празнувала и днес изпратила всички гости!
Дойдоха приятели и близки от близо и далеч: от София,от Кубрат,отРусе,от Разград...и ние,и децата...та към 20 човека.Баба ви Янка готви,шета и се весели.Сега релаксирам,след като оправихме и измихме всичко!
Гледам тук пак нова темичка,пак цветно и весело и някои са посрещали и те гости!
И цветя сте сели! Моят свато донесе подарък лимон - едногодишен и даже ми го пресади.Да се похваля де! Иначе градината се напълни с пролетните цветя и стана хубава.Като цъфнат ще е още по-хубава!

# 16
  • Пловдив
Янче да ти е жив и здрав дядо Тодор на патерици мила.
Извинявай но забравих че имаш именник.Апък и ти не черпиш.... smile3503

# 17
  • София

Янче,  да ти е  жив и здрав именника.Да сте винаги заедно весели и щастливи!!
     Нещо гледам компанията е много оредяла.Изморени ли сте или има и пийнали? Да взема да кажа някой виц, че дано и някой друг развърже торбата свицове!

Между приятелки:
         -Всички мъже си мислят за едно и също...
         -Не, има и гадове,които не си го помислят!

Майката се оглежда пред огледалото с новото си кожено палто.Синът зад нея и казва:
         -Мамо,как може толкова много да се радваш? Не осъзнаваш ли,че заради това палто едно животно е преживяло страшни мъки?
         _ Сине не говори така за баща си!

Гробар се прибира в къщи капнал от умора.Жена му го пита:
         -Много погребения ли имаше днес?
         - Не, само едно...
         -А защо си толкова уморен?
         - Ами щото погребаваха на някакъв човек тъщата.
         - И ?
         - Наложи се да я спускаме и изваждаме седем пъти на бис ...

# 18
  • Габрово
Аз като чувам за какви зетересения става тука дума, моят виц е неуместен,но...

-Тате,тате,какво беше паднало снощи във вашата стая?
  -Нищо!
  -Ами тогава защо мама викаше,че и факир не можел да го вдигне?

# 19
  • София
 moresmile rotfImao rotfImbo

# 20
  • Пловдив
 Joy Joy smile3532 rotfImao rotfImbo  МНОГО ХУБАВ ДЕСИ...
ЕТО И ОТ МЕН..
Две мутри се срещат на улицата и си приказват за най-различни неща. По едно време единият пита:
- Абе, брато, ти знаеш ли, какво е това френска любов?
- Знам бе! Лижеш там където се пишка!
- Аха! Това го знам, ама не знам кое, пластмасовото или порцелановото, бе?
 Joy Joy Joy Joy Joy rotfImao rotfImbo rotfImao rotfImbo rotfImao #Silly #Silly smile3534 rotfImao rotfImbo rotfImao rotfImbo rotfImao rotfImbo

Един кюстендилец продава ябълки на пазара, като е сложил табела "Против забременяване". Много жени купуват, а по едно време една притичва зачервена от къщи и пита:
- Чичо, преди секс ли се ядат твоите ябълки или след секс?
- Вместо, вместо.

Joy Joy rotfImao rotfImbo rotfImao rotfImbo rotfImao rotfImbo rotfImao rotfImbo rotfImao rotfImbo rotfImao rotfImbo

# 21
  • Пловдив
Този виц е за лека нощ.
Как се казва най новата стойка в "Кама Сутра"?
- "Френски скитник" - жената се съблича, застава на "мост", а мъжа ляга отдолу и... заспива.
 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 22
  • Пловдив
Здравейте момичета . Да ви пусна малко снимки от гостуването на Мамата на блатото  Joy  Joy Joyhahaha hahaha hahaha Joy Joy Joy

ЕТО ГИ ЦЯЛАТА ДРУЖИНА

ЕСТЕСТВЕНО ЗА БАБА ЖАБКА И ДЯДО ЖАБОК САЛАТА "МАМАТА НА БЛАТОТО"  Joy Joy Joy Joy Joy

А ЕТО И ВИНОВНИЦИТЕ ЗА ТРУСОВЕТЕ С ЕПИЦЕНТЪР ДРАГАЛЕВЦИ.hahaha hahaha hahaha

Whistling Whistling Whistling Whistling

Последна редакция: пн, 17 мар 2008, 00:09 от mi6y

# 23
  • София
Добро утро ,успешна седмица!
Вижда се ,че добре сте си изкарали,особено жабчови и зичеви,Зиче страшна си,какъв ордьовър само...Жабче благодаря за новата тема.

# 24
  • София
Добро утро от мен...МалИИИИИИИ,какво гости сте си спретналииииии.Браво на вас!И какво хубави снимки сте си направилиииии.....Страхотни сте!Браво Мише,че ни ги показа   bouquet

Двама пияни спират такси:
- Ейш, приятел. Ша на закараш ли тримата до гарата?
- Добре, но къде е третия?
- Що бре, ти няма ли да дойдеш?

Един шоп фиксира един черен и го пита:
- Абе дзверо отдека си бре?
- От Гана!
- Я не те питам от коя макя си бре! Я те питам отдека си!

# 25
  • София
Добро утро и от мен. Хубаво гости сте си направили. Весела седмица ви пожелавам.Аз няма много да се обаждам днес, да не ви развалям настроението, че нещо ме е треснало лошото настроение от сутринта понеделнишки.

# 26
  • София
 Тайна ,тук сме се събрали не само да се веселим/за предпочитане/,а и да се подкрепяме в трудни моменти. Hug

# 27
Добро утро,момичета!Виждам,че много смислено сте си изкарали уикенда.И ние така.Дечицата не можех да ги прибера поне за обедното спане-голяма игра падна!Тръгнала е тревичката,има вече и цветя в градината,а времето беше супер.
По цял ден малчовците  играха в пясъка,на пързалката,люлката...А зайчетата бяха обилно и мнгократно нахранени Laughing.Пробваха да яздят Кая(немска овчарка),а Рекс се опитаха да превърнат във впрегатно животно-да тегли камион с камъни.Изобщо,голяма веселба беше!В тези моменти съм щастлива,че се преместихме да живеем на село и можем да им предоставим прекрасна природа,чист въздух и щастливи игри.Докато спяха имахме време да садим и малко цветя-засадих няколко храста бяла хортензия и декоративна върба(с кривите клонки),сяхме и семена на летни цветя.Хортензията не ми е най-любимото цвете,но дворът ни е огромен и ми трябваше нещо едро и кичесто,че малките цветя направо се губят.Желая ви приятен ден!

# 28
  • Пловдив
Мале тази моята щерка какво ни е изтипосала  ooooh! ooooh!ама иначе хубаво си изкарахме.
Шпунц -ордьовъра го прави дъщерята защото и беше обещала на жабка.
Тайна- давай кажи ще ти олекне мила човек когато сподели му олеква нали знаеш.
Меселена-страхотно е на село и с дворче много обичам да се чопля с градинки и цветя красиво и приятно е.А за децата е истински рай да играят на воля в двор с тревичка и зеленина.
Мастерче - благодаря .Ти как изкара почивните дни?

Joy Joy Joy Joy Joy hahaha bowuu hahaha bowuu hahaha bowuu hahaha bowuu hahaha bowuu

Последна редакция: пн, 17 мар 2008, 10:27 от zi4e

# 29
  • Пловдив
ДОБРО УТРО И ОТ МЕНЕ МОМИЧЕТА    

Добро утро от мен...МалИИИИИИИ, какво гости сте си спретналииииии. Браво на вас! И какво хубави снимки сте си направилиииии.....Страхотни сте! Браво Мише,че ни ги показа

ВИДЯ ЛИ КАК ГИ ИЗТИПОСАХ В НАЧАЛОТО НА НОВАТА НИ ТЕМИЧКА , ТА ДА ГИ ГЛЕДАТ ВСИЧКИ КАКВИ СА УБАВИЦИ  hahaha hahaha hahaha

МАСТЪРЧЕ пак ми оправи настроението от сутринта с тези вицове . Благодаря ти bouquet  bouquet  bouquet .  И от сега нататък да започнеш да работиш и в събота и неделя че много ни липсваше .  Hug Hug Hug

# 30
  • София
Какво да споделям, събудих се в лошо настроение и сигурно цялата седмица ще ми върви така.А ако взема да се оплаквам, няма да ми стигне целия форум. Мога да се оплаквам до безкрайност, но няма никакъв смисъл.Защо да ви развалям настроението?

# 31
                     Ей,много сте готини!!!
                     Жабче,ти рече и отсече.Дойде деди и ти реши да го разхождаш. Laughing Ето от мен за компанията поздрави  Laughing
                     Това е моето кученце - шелти на име Луче. Laughing И аз имах други кученца,но.... Cry последната беше болонка Жули и почина през ноември и пак се бях зарекла - НЕ , ама не стана.
                      Ей,ме как съм пред компа малко ще попрочета,че сте писали....не мога да смогна. Peace

Последна редакция: пн, 17 мар 2008, 10:44 от Didia

# 32
  • Пловдив
Тайна пий едно хапче МАЙНАТА МУ и се успокой .
Дидка дойдоха ли си дечицата мила от пазарджишките сватове ,че ти съчуствох за притесненията защото и аз съм от тези дето изживявам така раздялата с внуците.  bouquet  bouquet

# 33
  • София
[

.  И от сега нататък да започнеш да работиш и в събота и неделя че много ни липсваше .  Hug Hug Hug[/color]

Joy  Joy  Joy  Joy  Joy  Joy  Joy  Joy
Ухааааа,как ме нареди набързо за съота и неделя...  hahaha  hahaha  hahaha
И вие на мен ми липсвахте  Hug  Hug  Hug Сега ще наваксваме....

# 34
                           Не ме свърта у дома и се чудя каво да правя ,защото днес трябва да си дойдат.Щерката отиде да ги вземе,ама не знам дали ще успея да ги видя защото съм на работа от 12.30  Cry Довечера обаче ще падне игра и целувки. Heart Eyes
                           Ето ми ги слънчицата дето си ги чакам

# 35
  • София
Зиче, майната му не върви, когато е за внука. Само ще кажа, че горкото му се паднаха ужасно незаинтересовани за здравето и развитието му  родители.Такъв непукизъм никъде не съм виждала.

# 36
  • Пловдив
Тя моята дъщеря е винаги такава и мен ме изтипоса и теб те нареди да работиш и почивните дни. Joy Joy Joy Joy Joy hahaha bowuu Joy Joy Joy Joy
Дидка Пу пууу какви са слънчеви душиците на баба.Ама с тези хубави очи направо да ги изядеш.
Хайдеее  ooooh! ooooh! и аз започнах да ръфамммм Joy Joy Joy

# 37
  • Пловдив
Ох Тайна това е винаги болната тема за нас .Ами като са се паднали такива незаинтересовани родители- горкото дете ,и ти в случая не можеш нищо да направиш.За това и аз бих се ядосвала и притеснявала права си.Но то е тяхно дете и те решават за съжаление.Лошото е друго че не слушат нашите съвети .

# 38
  • София
 "Сватя" да нацелуваш хубавата ни мома. Масалена и аз имам къща с двор до София и като е топло времето сме повече там. Вчера си видях зюмбюлите,нарцисите и игликите и пчелички бръмчат. Иначе почиствах къщата,че много мръсно,двора копахме ама има още, малините изрязах и те много измръзнали,но въпреки умората ми подейства много добре.Зиче много интересни цветя имаш,особено тоя мак и карамфила,искам и аз... А снимала ли си ги? Тайна не се тревожи за внука,щом има такава баба няма да пропадне,лошото е ,че понякога младите правят неща които не ни харесват,а няма как да се месим-децата са си техни...

# 39
  • София
Ето наш Вели как бяга от непознати моми,щото е верен на Неда.

# 40
  • Пловдив
Шпунц-Вчера на Жабче и дадох семена да си посее в двора тъй че от нея ще си вземеш . Joy JoyА индийския карамфил е много разпространен и го има навсякъде не му знам другото име но Жабче го видя и се сети кой е.Ти сигурно го имаш в двора но не знаеш че така се казва.Аз само това име му знам.Ще потърся някъде снимка и ще ви я пусна за да се сетите. А мака е страхотен купила съм семената от цветарски магазин.
Само така .Детето си знае от сега не кръшка. Joy Joy Joy Joy JoyПък и е хубавец задирят го момите като гледам. Joy

# 41
Здравейте , момичета!

Мимка добре си ни изтипосала ти. За салатката ти , кво да кажа .... приятно изненадана и мнооохо вкусна. Обещаеш ли , вЕрно изпълняваш. Децата са прекрасни , а каката е върха. Много отворена , любопитна и контактна. А бебока кротушан малък.

А за Зиче , неАм думи .... решите ли да я посетите забравете поне за седмица да се храните. Беше се приготвила .... бе за целия китайски народ имаше храна. То кво ли не беше приготвила , от пиле мляко само дето нямаше. Страхотна домакиня , мммм вкусутийки. Изкарахме перфектно , а отидохме за малко , та си откарахме от обяд та до вечерта до към 18 часа. Мъж ми беше много възхитен , как едни до вчера непознати хора , могат да те приемат и посрещнат като все едно те познават от години. Едно е нет пространството , друго е реалността. Не , нямам думи и затова пиша толкова объркано. Беше страхотно изкарване и вече повярвайте имаме страхотни приятели.
ОБИЧАМЕ ВИ. Много ЦУНКИ по МУЦУНКИ.

Ето и карамфила на Зичето , незнаех и аз че това е заглавието му. Но щом го видях , се светнах , че го знам какво е , но името само незнаех.  doh

Всички дечица са сладурчета мънички. Ма са ни хубавки , бе.

Тайна , не се нервирай мила. С фуния да наливаш акъл , никой не се впечатлява. Детето си е тяхно , но ядовете накрая ще са общи и това е жалкото.
Не се претеснявай всичко ще се оправи.

И такаааа да се готви другия месец Моничка ,
почна се -  обиколката на България.

Друго не се сещам и ако съм пропуснала някой да ИЗВИНЯВА.

Лек и хубав ден. 

# 42
  • София
Жабче,така както разказваш и обясняваш....направо да ти завиди човек  Joy  Joy  Joy
Като ти четох поста ми стана толкова светло на душата.....Толкова е хубаво,че сте се видяли "на живо"   bouquet Все си мисля,че човек трябва да събира такива хубави емоции по-често...

# 43
Мастерче , ма то си е за завиждане. Същите душици са както тук , така и в действителност. Hug

Забравих да кажа на Мишето , че диска е ок.   bouquet Прави и другия сега щом си майстор.  Heart Eyes

# 44
  • София
Мастерче , ма то си е за завиждане. Същите душици са както тук , така и в действителност. Hug

Aaa,да това е много важно!Защото знам за някои хора във форума например,които изобщо не са такива за каквито се представят...А за хората в нашата темичка нямам думи!Всички сте толкова естествени,искрени и лъчезарни.Кеф ми е да влизам всеки ден!

# 45
  • Кубрат/ Пишурка
 Ей,не мога да ви изчета до сега!
Завиждам благородно на Зичето - много сте хубави и четиримата! Аз също харесвам тези цветя и не знаех,че се наричат така,доколкото знам не са многогодишни.
 Жабче, ама вземи направи един календарен план и ни карай подред!Тъй де! В Пловдив сигурно и друг път си ходила /говоря за града/,ама в Кубрат не си - да не говорим за Беловец!!!

Един виц по този повод:
Полицай спира автомобил със софийска регистрация в Бургас.
  - Добър ден,капитан Иванов, 20 лв. глоба!
  - Ама,как 20лв.,какво съм направил?-попитал учудено водачът.
  - Абе,от София до Бургас няма как да не си направил нарушение!

И като съм почнала да напиша още:
Студент праща телеграма:"Тате,спешно прати пари,останах на улицата!" Получава отговор:"Внимавай,да не те блъсне кола!"

Старшина пред строя:
  - Някой може ли да поправи радиостанцията на бронетранспортьора?
 Обажда се войник с очила и пита:
  - Радиостанцията на лампи ли е ,или на транзистори?
  - За всички глупаци повтарям: на бронетранспортьора!

Човек звъни дълго на вратата,изведнъж чува глас:
  - Няма нужда да звъните повече - хората ги няма!
Обръща се и вижда куче.От изненада припада.Когато идва на себе си пита кучето:
  - Ти не можеш ли да лаеш?
  - Мога,но не исках да ви изплаша!

За сега толкоз! Сега ще пиша сценарий,че другата седмица ще правя вечер на хумора.Изоставям ви за час-два,но ще хвърлям по едно око!

# 46
  • София
  bouquet Heart Eyes Hug Случайно попаднах във вашата тема и не се сдържах да ви благодаря за усмивката и топлината, които ми дадоха думите ви!
Бъдете здрави, засмени и все такива бойни и прекрасни "бабчета" и "дядковци".
Щастлива съм, че си имам една майка от вашия "сорт", която макар че не пише тук, скоро ще се обучи и се надявам да я приемете в редиците си  Peace

Хубава седмица и много пролетни трепети   bouquet

# 47
  • Пловдив
Докато оправя малкия ooooh! вие ще свършите темата. Joy Joy Joy
Жабче благодаря ти за хубавите думи! Разрева ме бе Но ми стана много мило че ни чувствате приятели ние също да знаеш. Hug Hug Hug
  Мъжа  ми и Краси също много си паснаха затова дано си останем приятели винаги.
Вие също сте страхотни хора и се радвам че се запознахме.
А  за приготовлението не преувеличавай моля те .Всичко си остана .
А тя момичета  помъкнала целия супер и на внуците колко подаръци донесе направо ми беше неудобно . Embarassed Embarassed
Ние също ви ОБИЧАМЕ !
Даже и Вики много ви харесва  и пита кога пак ще дойдете ..

# 48
Да бе, да , целия супер.  Нормално като за гости, та даже и непознати (до вчера де).  Вики е сладурка, бе. Пу-пу да не им е уруки. 

Янче , а ти душо не се претеснявай , ще те навестим , само дето незнам кога. Ма ше се чуе , де.

Green dream , добре е дошла мама-баба в редиците ни. Когато има възможност да пише , чакаме я.

Последна редакция: пн, 17 мар 2008, 14:50 от babka_jabka

# 49
  • Пловдив
Жабче 
Green dream Добре ще е дошла при нас маман .
Хайде обучавай я по- бързо за да станем още по бойна дружината.Ти също си добре дошла тук си имаме и млади хора като теб които си ги обичаме.

# 50
  • Габрово
Ама вие освен че взехте да се събирате май взехте и да се сватосвате.
Много сте ми хубави и сладки бабчета и дедковци.
Няма ли някой да намине и към Габрово?
Ето и един от училище
За всички учителки:

-Иване бре,оти не доде на училище?
 -Не можех оти водихме козата на пръч.
 -Епа оти ти ?Тейко ти не можа ли?
 -Абе и тейко може и аз мога,но козата си сака пръч,не нази.

# 51
  • София
Ама вие освен че взехте да се събирате май взехте и да се сватосвате.
Много сте ми хубави и сладки бабчета и дедковци.
Няма ли някой да намине и към Габрово?
Ето и един от училище
За всички учителки:

-Иване бре,оти не доде на училище?
 -Не можех оти водихме козата на пръч.
 -Епа оти ти ?Тейко ти не можа ли?
 -Абе и тейко може и аз мога,но козата си сака пръч,не нази.
hahaha  hahaha  hahaha
 Joy  Joy  Joy  Joy  Joy  Joy
Дескаааа,много готин!

Мишеееее,къде си бей?Прочете,ли го т'ва?

Ето и от мен:

Катаджия спира пиян шофьор:
- Ти май си пил. Я духай.
Шофьорът:
-Шефе, ще може ли жена ми? Щото мен ще ми е за първи път и сигурно няма да ти хареса.

Последна редакция: пн, 17 мар 2008, 16:30 от TheNMaster

# 52
  • БУРГАС
Здравейте момичета и от мен!
Жабче, Зиче много сте готени!
Жабче чакам те в Бургас само да излъжеш мислиму.
Да ви се оплача че съм с трашен вирус.
Зиче поканата и за теб се отнася.

# 53
  • Пловдив
Мони благодаря ти мила .
Стига да мога да се освободя няма проблем.Ще се видим .
ето малко да се посмеете.

http://www.metacafe.com/watch/291860/mr_bean_christmas/

# 54
  • София

Да ви се оплача че съм с трашен вирус.

Мони,скорошно оздравяване   bouquet   bouquet   bouquet....Наистина е гаден вируса.....

# 55
  • София
Ааааааа, НЕ!Това трябва да го прочетете... hahaha  hahaha  hahaha   hahaha
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=275765.0

# 56
  • Габрово
Аз се смях със сълзи и трябва да ти кажа че е истина.Не може да счупи едно яйце без да го пльокне или после половин час да събира черупки от купата.

# 57
  • София
Така се смяхме тука,че сълзи ни излязоха.....  smile3532 smile3532 smile3532 smile3532
Ама само как е обяснено......А по-надолу чете ли?

# 58
  • Пловдив
ЗДРАВЕЙТЕ МОМИЧЕТА направо ме направихте хардахуш от одеве докато ви прочета едната ме разсмя

(Мастърче , бабо янке , деси , мамо за вас се отнася)  другата ме разрева (Жабуняк за теб се отнася)

направо ми разбихте моята крехка и нежна душичка .

Жабче Благодаря ти душко че ме разрева с думите си  ( ДА ЗНАЕШ ЧЕ ЩЕ ТИ ГО ВЪРНА ТЪПКАНО

ама чак пък толкова не биваше да ни прехвалваш . За тебе мога да кажа че си една добричка душичка и същевременно си една лудетина на която малко и трябва и пали веднага .
А с мъжа ти сте       ............страхотна двойка и двамата сте усмихнати и толкова готини .

И НИЕ ВИ ОБИЧКАМЕ МНОГО МНОГО      

Много сте готини всичките тук  bouquet  bouquet  bouquet

П.П. ЖАБЧЕ  ТИ МИГАЧА  ДИСКОВЕТЕ ОСТАВИ НА МЕН .

# 59
                     Здравейте,бабчета! Пак се затрудних да ви изчета.Седнала съм на компа и чакам да се върнат моите слънчица,щот майка им едвам ги е довела и е хукнала из София.
                     ТАЙНА. не се коси мила,то и моите не са случили на родители  Mr. Green ама ние с дядкото гледаме да компенсираме. Laughing Гледай сега  - още не са се върнали и тя хукнала та се не видяла из града.Само дето няма какво да направиш ,защото са си наши. Mr. Green
                     ШПУНЦ, слънчицето Вели си знае работата.Ти обаче го пази,че какъвто е хубавец,а дамите нахални да не ни го отмъкнат под носа. Laughing
                     Жабче,zi4e направо ви завиждам за чудесното преживяване.Моя да го закарам така на гости си е направо в сферата на чистата фантастика,но пък като му хареса с някого душата ми вади.Кво да кажа "дядовска работа".  Mr. GreenНещо капризен е станал и все мрънка.
                     Хич ме няма по вицовете и за това ето нещичко и от мен  Laughing

# 60
  • Кубрат/ Пишурка

Ей,Диде,да се сети някой да почерпи днеска! То беше мой ред,ама още не ги мога тия работи.Да прескоча до София на обучение ли?
Уж зетя и щерката щяха да ми показват,ама то не остана време!

Ами,ха давайте вие,де!

# 61
  • Габрово
Момичета сетих се моя любим виц от младите години,и култовата реплика от него.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
След ІІ световна война се срещат на конференция съветски и немски лекари да решат кои са по добри.
Съветските лекари казали :
  -Ние сме велики.Ето пример  - Поле,мини,една избухва и наш войник остава без око.Нашия лекар гледа,гледа няма нищо освен едно дърво.Отрязва дървото,дяла го  и  го слага нашия войник хем се цели,хем се улучва.
 Немските лекари оспорват и казват7
  -Не,ние сме по- добри!Ето пример: - Поле,мина,една мина избухва и наш войник остава без ръка.Нашия лекар гледа,гледа и има само една крава.Отива,отрязва вимето и го зашива на мястото на ръката.Хем се цели ,хем улучва хем цица от време на време мляко.
Съветските учени скачат възмутени и протестират:
   - Не е вярно!Това са глупости!Кой,кой може да го докаже?!
  - Може,може  - оня, вашия с дървеното око!

# 62
  • Пловдив
ЕЕЕ... момичета направо ме разбихте от смях .
Като прочетох за яйцата и се сетих за една истинска история на моя мъж когато беше на гурбет в Германия .Негов колега си купува яйца и мъжа ми го пита какво ще готви той отговаря че омлет ще си прави.Но го вижда че слага яйцата в найлонова торбичка и го пита
-Нали ще ги готвиш защо ги прибираш? newsm78 newsm78
А той отговаря
-Стой и гледай. Joy Joy
Хваща торбата с яйцата и я удря в масата и яйцата стават лом всички.
Мъжа ми учуден пак пита. newsm78 newsm78
-Абе ти с черупките ли ще ги ядеш? hahaha bowuu hahaha bowuu
Той--Стой и гледай. Joy Joy Joy
Слага тигана на котлона и взема голяма цедка сипва яйцата и всичко се прецежда и яйцата падат в тигана а черупките в цедката .

Ей това се казва Българско изобретение.

# 63
  • София
Добър вечер! До сега нямах интернет.Изчетох всичко и смятам само да ви кажа един виц и да си лягам , че нещо днес и аз катоТАЙНИЧКА съм с лошо настроение.

Една мутра влиза в магазин за осветителни тела.Гледа - магазина празен ,само едно момиче седи и си пили ноктите.
     - К'во пра'иш ма?
     - Продавам.
     - К'во продаваш?
    - Полюлеи - посочило момичето към тавана.
    - Това к'во е ?
    - Полюлей.
    - А това к'во е ?
    - Полюлей - ядосало се момичето.
    - А това к'во е ?
    - Гъз - не издържали нервите на продавачката.
    - Купувам го. Завий ми го и го опаковай с панделка!
 Излязъл доволен от магазина, а отвън среща друга мутра.
    - Брато, к'во си купи ?
    - Гъз .
    - Я да го видя  -  / Брей да му се не види- той ще има гъз, а аз - не./ И решава и той да си купи.
 Отива в магазина и гледа ,че той е празен- само продавачката си пили ноктите.Вади пистолета и го ударил в тезгяха:
    - Дай един гъз !
  Момичето треперещо изтичва отзад в стаичката и казва :
    - Шефе, една мутра с пистолет иска един гъз...
    - Каквото иска давай му,че ще ми потроши магазина !
  Момичето тича отпред , смъква дънките и събрало кураж се обръща с грб и се навежда...
    - Ааа, не на мен тия ! Оня имаше камбанки...
 С последна надежда момичето тича отзад и вика :
    - Шефе, шефе тоя пита за тебе...

# 64
  • София
   Добро утро ,приятелки! Тази сутрин кафето е от мен.Лек и слънчев ден на всички бабки и на младите майчета,които ни харесаха и останаха при нас.

# 65
  • София
Добро утро и от мен   bouquet
Яге,много готин вица! Като го прочетох тая сутрин.... Joy  Joy  Joy много хубаво ми почна деня......

# 66
  • Пловдив
Добро утро и от мене .   bouquet  bouquet  bouquet

Яге благодаря ти за кафенцето и смеха Hug Hug Hug

# 67
  • София
Еееей Мишеее как си бей?Мъчно ми беше без тебе вчера   bouquet

# 68
  • Пловдив
Добро утро момичета!Яге мерси за кафенцето.Айде от мен ще е закуската .

И два вица за настроение-

Пенсионери отиват към публичния дом. Единият:
- Какво ще правим, ако не ни пуснат?
Другият:
- Аз повече се притеснявам какво ще правим, ако ни пуснат!!!
----------------------------
- Как можахте да оставите да ме оперира студент?
- Студентите трябва да се упражняват, а Вашият случай си беше безнадежден.
- Но докторе...
- Аз не съм доктор, аз съм апостол Петър.

# 69
  • Пловдив
Добре съм Мастерче  Heart Eyes Hug аз се появих ама тебе те беше хванала липсата нещо слънчо, пак си кръшнала на някъде сигурно .  newsm78

# 70
  • София
Добре съм Мастерче  Heart Eyes Hug аз се появих ама тебе те беше хванала липсата нещо слънчо, пак си кръшнала на някъде сигурно .  newsm78
Ааа видях аз,че се появи,ама не можахме да се засечем по едно и също време(исках да кажа).Бяха ме нагънали учениците.Имахме натоварен ден  ooooh! И днешният ще е такъв. 
  bouquet   bouquet    bouquet   bouquet   bouquet   bouquet   bouquet   bouquet

Зиче,много са готини вицовете   bouquet

# 71
  • Пловдив
Ааа видях аз,че се появи,ама не можахме да се засечем по едно и също време(исках да кажа).Бяха ме нагънали учениците.Имахме натоварен ден  ooooh! И днешният ще е такъв. 
  bouquet   bouquet    bouquet   bouquet   bouquet   bouquet   bouquet   bouquet

Знаех си аз че са те нагънали някакви ученици  Joy Joy Joy . Дано днешният ден да мине по лекичко .

# 72
  • София
 smile3534 smile3534 smile3534

# 73
  • Пловдив
Мастерче внимавай с учениците и нагъването  че ще стане лошо . hahaha bowuu
А вие бабчета внимавайте с дядковците не си играйте на криеница че и на вас също ще ви се случи случка.

Айде до после че отиваме да водим малкия на консултация.

# 74
Добро утро , момичета!
Аз изпратих мъжлето и ей на пак при вас с кафенце и цигарка.
Сега се гледаме с малчо , че мама чисти и после отпрашвам на кафенце при Мишето и Зиче.
Страхотни вицове и още по-страхотни рецепти за готвене.  Joy Joy Joy

Мони да оздравяваш мила , по-бързо. От 30.04. мъж ми е отпуска ,
та си прави сметката.  Wink

За сега това , по късно или довечера ще пиша.
Лек ден на всички.

# 75
  • София
Поздрав с една песен, която ме разплака. Вижте и вие как публиката разплаква Лара Фабиан.

http://www.youtube.com/watch?v=N-roGMGyFu0&feature=related

# 76
  • София
Добро утро! Ние се завърнахме от разходка. Зиче при нас на това цвете му казват топ карамфил,сама китка,железница . Имам от него. Остава мака да ми покажеш. Приятно пътуване на жабчето. Тайна много вълнуващо.

А вие бабчета внимавайте с дядковците не си играйте на криеница че и на вас също ще ви се случи случка
Па нека ни се случи. Лошо нЕма... Hug

# 77
  • София
  :love001:Tайна, благодаря ти за поздрава! Много силно ми въздействат музиката и светлината.Сега цял ден ще ми е леко и приятно!

# 78
  • БУРГАС
Момичета искам само да ви поздравя!
Пак се тръшкам в леглот.
Пазете се всички че вируса е много гаден.
Лек ден newsm51

# 79
Шпунц ето това е мака дето ми даде Зичето.

Монииии , чакаме те много скоро пак сред нас.  Hug ОЗДРАВЯВАЙ бързо.  Heart Eyes
Айде стягам се и изчезвам до довечера.   bouquet

# 80
  • София
Разкошно е клипчето, нали?Аз цяла сутрин го слушам с надути колони до край и всеки път рева и настръхвам.

# 81
  • Пловдив
Ние се прибрахме и този път не ни се караха на консултацията.Здравко е наддал само 900гр а не като предишните месеци по 1.30 по 1.500кг. даже веднъж и 1.800кг.беше наддал.
Тайна песента е страхотна и аз вече я слушам няколко пъти подред.
Мони дръж се мила и се лекувай че какво ще правим без теб скучно ще ни е.Оправяй се.
Шпунц жабче ти го е показала мака затова го потърси много е хубав и красив за двор и тераса.А за карамфила ти казах че само това име знам явно навсякъде си има различни имена.На опаковката на семената пише индийски карамфил. Joy

# 82
  • Кубрат/ Пишурка

Вицовете са разкошни,но най ми хареса българската рационализация,ще взема да я пробвам! Joy Joy Joy
И без това най-после моите кокошки се сетиха за какво са на този свят! А то три месеца бяха във ваканция!

Ето и от мен:
  Малкият Иванчо пита Петърчо:
  - Какъв искаш да станеш,като пораснеш?
  - Лекар.
  - Глупчо! В такъв случай ще трябва да си миеш ръцете по няколко пъти на ден.

- Как прекарвате отпуската си,заедно с мъжа си или отделно?
  - Преди две години отделно.
  - А след това?
  - От тогава още не се е върнал...

- Кажи ми,Боби,защо вие,дебеланковците,винаги сте такива добродушни ?
  - Нямаме друг избор: не можем нито да се бием,нито да бягаме!

Монии, ОЗДРАВЯВАЙ !

# 83
  • София
Я да си пинем и ние кафето. За Жабчеи Зиче знам знам,че са на сладки приказки.
Мони утре да си кукуряк.

# 84
  • Пловдив
Шпунц вярно е пием си кафето и си приказваме .Все едно че се познаваме от години. Hug
Само че другите да внимават с хубавата трапеза дето си им спретнала да не станат като тази рокерка. Joy Joy Joy Joy Joy

Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Последна редакция: вт, 18 мар 2008, 16:46 от zi4e

# 85
  • Габрово
Ето и един от мен :
 Един рибар хванал златната рибка и тя му казала че ще му изпълни едно желание.
 - Добре! - казал рибаря. - Спри войната в Ирак.
 -О,не много е трудно и далече!Дай нещо по - лесно и бързо!
 -Добре ,направи така ,че жена ми да стане красива и секси.
 -Е аз не мога така,дай снимка да видя!
 След като видяла снимката на съпругата,очите на рибката станали,като копчета.
 -Я дай опътване и карта за  пътя до Ирак!

# 86
  • София

# 87
  • Кубрат/ Пишурка
 Деси,много е сладък   Joy Joy Joy

Зиче, Жабчето с фъртолет ли доди,бе? Ам тя това Филибе на квартал го обърна! rotfImbo rotfImbo rotfImbo
Таничке, ти ли беше пратила трика със стъклото? Голям фурор беше сред гостите ми,а преди малко единият се обади от Русе,та му го изпратих по скайпа да го показва.Наистина е много интересно!
 Шпунц,това пък откъде го изнамери!

# 88
  • Пловдив
Шпунц спука ме от смях с това писмо -да но е учтив човека пише на ВИЕ . Joy Joy Joy
Янче с едно джипче си маха и пет пари не дава голяма фога е Жабче .Тъкмо си я изпратих и и викам да кара внимателно и бавно .Тя вика- ами да бе внимателно карам със 140 км в час.
Ами какво да кажа друго лудетина от класа.Хареса и Пловдив и щяла да ми идва на гости и   да си пием кафето тука.Ами явно че за нея километрите не са и пречка и това ме радва защото си имам още една истинска приятелка.

# 89
  • Кубрат/ Пишурка

Радвам се за вас! Ееех,защо не съм по-близо!

# 90
  • Пловдив
Аз също съжалявам че сме пръснати из цяла България и е трудно да се видим.Но знае ли се...  newsm78 newsm78 newsm78
ДАНО някога стане реалност.

# 91
Кафеджийката се завърна , ма дорде вида домашните любимци и то стана време оно.  Joy
Изкарахме си екстра , сладичко , сокче , кафенце , както си е по дебелите книги.  Crazy Утрепахме 4 часа в клю-клю.  hahaha
Е, Зиче с колко да карам , бе душко. Та аз трябва да пътувам 2 часа,срамота.  Whistling Така час натам , час насам и малко приказки и вързахме 6-7 часовата надница. Joy Joy
Янче и твоя ред ще дойде.  Thinking Като те навестим , ше се чудиш от де сме ти дошли.  hahaha А , иначе се придвижвам с колата , мъж ми още има да събира за самолет.   Joy Joy
Шпунц , писмото е върха.  hahaha Човека има голяма къща с 4 стаи ,ми ние с малките с по 5-6 и по 1-2 коридора, кво да речем. Joy Joy Joy

Лека нощ от мен , че съм гроги.  Crazy

# 92
  • София
Добро утро ,луди баби. Кафето ви се носи.

# 93
  • София
Добро утрооооо   bouquet
Гледам,че Жабче е била до комшулука да пият кафе...Хехеееее,Браво на вас!

Мони,как си днес?Пооправи ли се?Дано!

Щпунц,какви са тия писма лИбовни  Joy   Joy  Joy Да не е някой обожател?

Мишеее,ти ми се смя,смя вчера,ама гледам,че те нЕма и тебе.И ти си зачезнала нещо.....Как си ?

Ето малко смях от мен:

Майка и дете се разхождат в парка. Видели едно момиче и момче да се натискат. Детето попитало:
- Мамо, какво правят тая кака и тоя батко?
- Ми, кекс.
После видели в зоологическата градина една маймуна и един маймуняк да се натискат.Детето пак попитало какво правят и майката пак отговорила:
- Ми, кекс.
На другата сутрин детето попитало майка си:
- Мамо, снощи с татко правихте кекс, нали?
- Как разбра бе?
- Ами аз облизах глазурата от дивана.

-----------------------------------------------------

Зайо и Мечо намерили вълшебен пръстен. Понеже чували приказката за селянът,който го потъркал и от него излязал дух,те направили същото. Излязъл духът и казал:
- Понеже ме освободихте от пръстена,ще ви изпълня по три желания.
Първи започнал Мечо:
- Искам да си намеря приятелка!
- Готово! - казал духът.
- Искам да имам каска! - казал Зайо
- Готово! - казал отново духът.
- Искам в цялата гора да има само женски мечки! - помолил се отново Мечо.
- Искам да имам мотор! - поискал Зайо.
- Готово! - щракнал с пръсти духът.
- Искам в целия свят да има само женски мечки!
- Готово! - изпълнил вече трите желания на Мечо казал духът.
- Аз пък искам Мечо да е гей!

----------------------------------------------------

Вървял си заека из гората и срещнал медената питка:
- Здравей, медена питке!
- Разкарай се бе, боклук такъв!
След малко и лисицата срещнала медената питка:
- Я, каква хубава медена питка!
- Тъпа лисица...
И така цял ден, медената питка напсувала всичките животни. Те решили да се оплачат на лъва:
- Абе Лъвчо, медената питка ни псува всички наред, няма ли да направиш нещо?
- Вие сте големи глупаци бе, това е таралежът - утре ще ходи войник.

# 94
                    Привет,момичета!
                    Жабче и zi4e , стига ни правихте скомина  Laughing с тия кафенца! Направо ви завиждам,че можете да се вейнете за няколко часа из градчета и паланки. Laughing Моята програма освен работа и гледане на дечурлигата  се увеличи и с един вечерен курс по английски език.Не,че аз ще го уча   Mr. Green ,ама ще гледам Неда и Ран докато мама им се прави на англичанка  Mr. Green Дано не прибави и руския,че го закъсах с времето.Единственото успокоение е , че отпуската наближава и поне три месеца няма да съм на работа.
                     По повод на вицовете и албанския контакт .....сутринта се смях на най-тъпия виц,с който ми започна деня и по - точно на Лора Крумова.Вица е :Спира катаджия шофьор и пита:Защо мина на червено?! Отговора е:Защото от бялото получавам киселини!.....И познайте Лора какво вика на Коритаров....този виц за мен е малко сложен искаш ли да помислим по време на рекламите ,за какво става дума ?!?!! Joy Joy Joy Какво ли етова "бяло" дето го няма на светофара??? Mr. Green Joy Joy Joy
                      До тук бях Неда иска "пате"  Laughing една игра на компа. Peace

# 95
Добро утро , момичета.

Шпунц , отворих вратата душо , ма никой се не качва. Ни момъка , ни кафето.

Мони, днес е трети ден. Поразмина ли ти вече ,че ми е мъка за твойта особа.  

Зичеееее , ти пък де изчезна.  newsm78 Да не ти го отнема нета. Мишата и тя липсва , кой знае до колко е чопкала
из нета снощи.

Дидка , ми следващия път си взимаш градска отпуска и тръгваме заедно на
кафенце до Пловдив.

Мастерче , за разсънване ми дойде екстра - порция смях. Иначе комшийте са добре , за близките 1-2 седмици се нагостувах. После пак ще отскоча да ги проверя.
Трябва да се контролираме взаимно. hahaha

За сега това. Лек и хубав снежен ден.

# 96
                            Жабчееее , и аз това си мисля за градската ,ама нещо я не виждам до юни  Sad Преди бях като теб  Laughing татето не беше в София и въпреки двете ми малки деца и Москвича  Mr. Green не се спирах.Сега обаче не съм си сменила книжката даже и все се каня да скоча до КАТ и все нещо не става.То и аз съм си виновна ,че не съм отишла до докторката за медицинско,ама нали знаеш,че винаги можеш да си намериш извинение ,когато нещо не си направил. Mr. Green Embarassed Embarassed Embarassed
                             Да сме живи и здрави ще намерим време за всичко. Peace

# 97
Така е , но време за всичко се намира. Само мерак да има човек. Поне аз съм така.  Hug

# 98
  • Пловдив
Добър ден момичета 

Шпунц писмото е много диво , тоз младеж направо ме разби  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Благодаря ти и за кафенцето в леглото много добре ми дойде

Мастърче  Hug Hug Hug  вчера бяхме кафеджийки и за това ме нямаше . Добре съм и в настроение от вчера съм още, въпреки гадното време на вънка . Ти пак изкара от резервата бисери на които се смях с глас  а малкия ме гледаше и какво ли си вика на мама какво и става нещо е мръднала май  newsm78 Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Didia  Не съжалявай ами се хващай следващия път с баба Жабурана и пристигайте . А на Лора Крумова все нещо не и е ясно  на хайвана hahaha hahaha hahaha

Жабче  на мама пак и се е скапал нета и затова я няма . След малко може да се появи под прикритие  hahaha hahaha hahaha Апък младежа го няма при тебе защото ми сервираше кафенце на менеееееееееее  smile3533 smile3534 smile3534 smile3534 smile3534 smile3534 smile3534 smile3534

# 99
Мише , Зиче , я да го пущате младежа , че ми изстина гърба да го чакам на отворена врата.  Joy Joy Joy
Да не идвам на масажи , вместо на кафенце до Пловдив.  hahaha

# 100
  • Пловдив
Здравейте пак съм под прикритие .
Еййй от снощи пак ме побъркаха ooooh! тези от Еврокома ама ще чакам  Crossing Armsкакво да правя. Whistling
Дидка айде бе пиле ела с Жабче няма какво да се чудиш добре си дошла.Ама нали знаете че човек се връща там където му е хубаво . Joy Joy
Жабче -давам ти бойна задача като решиш пак да идваш на кафенце събираш всички желаещи от Софийско и ги караш тук да си направим едно женско парти .Ами така деее.Всички сте добре дошли от София и цяла България.Сърцето ми е голямо и има място за всички ви да знаете. Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Жабче младежа с кафенцето тук ще стои не ще да се маха от нас  Peaceнали знаеш колко е хубаво при мен  Joy Joy Joy Joy  bouquet

# 101
Ма и на теб ти е хубаво у комшийката.  Joy Joy Joy Иначе си е екстра при теб , не ми се тръгва.  Hug

# 102
  • София
Жабче нали знаеш ,че от наше село по уебаво нема? Е ти и на тебе,другия да е в Пловдивско...

# 103
А така , нека пият те кафе , ма аааазззз  hahaha .... ще се къпем в шампанско.  Crazy А са да ви е яд , е може да ви го отпусна малко нали сте дружки.  Joy Joy Joy Мерси , Шпунц.  Heart Eyes

# 104
  • Пловдив
Еййй на Жабче пак по хубав и избра  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joyнали си е по млада Thinking
Тюх  newsm78 Joy Joy Joy Joy Joy Joyда се не види старостааа

# 105
  • София
Аааа,то какво се оказа,че е модерно да се пие кафе У ПлоНдив....така ли?Ами да паля джапанките и аз да ви посетя тУгаз  Joy  Joy  Joy Ама аз ще дойда за да отвлека Мишето,та да пием с нея кафе в София.... hahaha  hahaha  hahaha  hahaha

# 106
  • Пловдив
Момичета снощи до нас взривиха едни офиси и беше ужасно да ви кажа все едно че ще се срути  ooooh! ooooh! Whistlingкооперацията ни или става земетресение.Всичко около взрива е поломено. ooooh!
Мастерче-и какво зиче пак детегледачка  newsm78аааааааааа Joy Joy Joy

# 107
  • София
Момичета снощи до нас взривиха едни офиси и беше ужасно да ви кажа все едно че ще се срути  ooooh! ooooh! Whistlingкооперацията ни или става земетресение.Всичко около взрива е поломено. ooooh!
Мастерче-и какво зиче пак детегледачка  newsm78аааааааааа Joy Joy Joy

Ахъм,ама как те наредих набързо а?МноУ съм гадна!Може направо с детската градина да я взема(пардон отвлека)....Тогава няма да гледаш..... Joy
За взрива сигурно много сте се стреснали  ooooh!

# 108
Ей , ма се сдушихте де.  hahaha Пак бабките на пънгара.  Crazy Зиче , ми давай да дойда и аз с Краско , па тез хаймани да метат краци из софето.  Joy Joy Joy Лошо нЕма да ни е , весело ще е ,пък и при баба децата слушкат повечко.  Thinking  

# 109
  • София
Хаймани ли каза някой,че не дочух нещо....... hahaha  hahaha  hahaha
Ша видтИ вий....Ще се спукаме от безалкохолни коктейлчета и вкусотийки..хе-хееее

# 110
  • Пловдив
 ooooh! ooooh! ooooh! Малееееееее аз докато бях оттатък с младежа да ми прави и масажче с кафенцето  Laughing какви сте ги сътворили

Мастърче  аз сама ще си дойда бе пиле няма смисъл да ме отвличаш Joy Joy Joy Joy Joy Ама то нали модерно било У Пловдив да си смуче кафенцето та по добре вземи се метни У събУтата да гаврътнИм по едно тучканка , апък бабетките ще видим как да ги оправим така че да не са ощетени

Жабурано ти много Убави идей даваш ама внимавай какво си пожелаваш че може да стане реалнос  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha . Ма то твоя Убосник бил ди би дюс голичък  Shocked Whistling Shocked, апък аз пак се прецаках че от одеве се мъча да го съблека ама нещо не ми се отдава  Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 111
  • София
Мишеее,големи масажи бе  Joy  Joy  Joy К'о е туй нещо....Ударили сте го на кефчета бре!Браво на вас....то са кафенца,шампанско....малеееей и тия три неща....хи-хи-хи.Ше зема пак да сА вържа.....
 За кафето лесна работа......само да ме пуснат,че мойто либе много ме пази(сакън да нИ мЪ УткраднЪт)..........А и тая седмица съм на работа  ooooh!

# 112
  • Пловдив
Хахахаха дойде мииии....нетааа smile3533 smile3534
Ама тази мойта щерка ще ме скъса от смях направо.Ами като се съблече пред този ми ти младеж очите на палачинки му станаха
Даже успях и да ги снимам ....да видите за какво става въпрос Embarassed Embarassed ooooh! ooooh!

Последна редакция: ср, 19 мар 2008, 14:48 от zi4e

# 113
  • Пловдив
Мастерче ти мигача масажите остави на нас  Hug Hug HugТо ще трябва май аз да те крадЪ ама какво да те правя нали си ми дружка  Hug Hug Hug

Маме ама чак с три не съм , виж до две големки мога да ги докарам.

Последна редакция: ср, 19 мар 2008, 14:58 от mi6y

# 114
  • София
Мастерче ти мигача масажите остави на нас  Hug Hug HugТо ще трябва май аз да те крадЪ ама какво да те правя нали ди ми дружка  Hug Hug Hug
Мишеееееее, ама майчето ти каква снимка ти е направилааааа
 smile3532 smile3532 smile3532

# 115
  • Пловдив
Мани мани а уж децата гледаше а тя и хвърляла по едно оЧо през шпионката  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 116
Малей Мишеее , ми то значи и аз трябва да съм с тринки маслинки.   rotfImao rotfImbo rotfImao А видели , че е гол сИги.  Shocked  Crazy
Аз и мойто сИгИ тъй го гледам , пред компа баба , а внуче около баба.  Joy Joy Joy
Важно , че се справяме , пък кой на масаж , кой на кИфе , децата са гледани и опазени.  hahaha

# 117
  • Пловдив
Да Жабче да са живи и здрави малките маймунчета , апък от нас кой с две кой с три ефектът е същия  smile3508 rotfImao rotfImbo rotfImao

ВидЕх аз видЕхххх и оЧото ми се изплакна даже  Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 118
  • Пловдив
Мише сърди се на фотоапарата ти той триизмерно ги вади..
ХА така Жабче подкрепи ме че тези младите ХардаХуш ме направиха Joy Joy Joy Joy Joy

# 119
  • София
А,да ви видя какво правите?
И за да не ни се сърдите черпим кафенце

# 120
Мастерче , ще пийна колата , ако е безкофейнова и на безкофейново кафе неотказвам. ЧИ баби дърта и й действа зле другото.  Joy Joy Joy

# 121
  • Пловдив
Аз също нали сме дърти ..не всичко ни е позволено.
Ами къде сте другите бе хора изпокрихте се всички. Thinking Thinking

# 122
  • София
Мастерче , ще пийна колата , ако е безкофейнова и на безкофейново кафе неотказвам. ЧИ баби дърта и й действа зле другото.  Joy Joy Joy
Кой каквото му харесва да взима  bouquet  А за втората част на поста ти НЕ ТИ ВЯРВАМ! Таквиз приказки не се разрешават тукааааа.Всички тука са млади...мдааам

# 123
  • Пловдив
Кой каквото му харесва да взима bouquet А за втората част на поста ти НЕ ТИ ВЯРВАМ! Таквиз приказки не се разрешават тукааааа.Всички тука са млади...мдааам

Ахамсссссссс и да не ми се правят да дърти изкуфелки

Последна редакция: ср, 19 мар 2008, 15:54 от mi6y

# 124
На кому сме дърти , на кому сме млади , най-добри сме си на дедковците ни.  Joy Joy Joy С тех сме си баш по мерка и размер.  rotfImbo rotfImbo

# 125
  • Кубрат/ Пишурка

Не мога да ви изчета вече час! Не стига,че сте си говорили само четирите,ами сте изписали цели три страници! Допреди час нямах Нет.Тук нощес имаше малка пролетна буря със светкавици (баба Марта си показа рогата) и сигурно някъде се е случило нещо...А днес е така студено.....но у дома е топло!
  За $дъртите$ не съм съгласна! Аз не съм!!! Затова не се ограничавам от нищо (освен от много мазно).И кафенце кофеиново си пийвам,че другото не ми действа,и ракийка - че смъквам кръвно с него, и винце по чашка,че е полезно за здравето,а за цигарите няма да казвам,но след толкова години пуфкане не било полезно да се отказват!

# 126
  • Пловдив
Янче ти се появи най сетне при вас гръмотевици до нас взривиха комшиите.но вече сме на линия това е по важното.За цигарите добре че дядо Тодор не ти дава да пушиш вътре иначе няма да ти стигнат и две кутии-

# 127
Ма всички сме с порока цигари. Ей умиргане има , отказване нЕма.

# 128
  • Пловдив
ЕЕЕ Има аз ги бях отказала за три години и шест месеца но на какво бях заприличала вчера Жабче ме видя .
Затова по добре да си пуша .

# 129
  • София
Янче,понеже не се ограничаваш те черпя от наш'то та да помогна за сваляне на кръвното (като дойде ракиено време да има какво да си пийнеш) Joy  Joy  Joy

Който иска да заповяда когато реши... Laughing

# 130
  • Кубрат/ Пишурка
Благодаря,Мастерче! Току що написах три вица и какво натиснах...
 Зиче, то без да пуша вътре кутията посвършва,ама нейсе!
 И каква е тази наша държава! Като чета или гледам ТВ косата ми настръхва! Ама да не си разваляме темичката ето ви вицовете:

Рибар лови край реката и гледа как девойка се готви да влезе във водата.
  -На това място къпането е забранено! - вика той.
  - Защо не ми казахте преди да се съблека?
  - Ааа, събличането тук не е забранено...

На репетиция на оркестър диригентът прави забележка:
  - Вторият тромпетист свири фалшиво!
  Глас от оркестъра:
  - Той още не е дошъл!
  - Добре! Кажете му това,когато се появи!

И един от любимите ми:

Една бълха пила дълго време уиски в бар.На тръгване стигнала до прага,подскочила и паднала по лице.
  - Дявол да го вземе - казала си,- някой ми е преместил кучето!
                      Joy Joy Joy

# 131
Зичееее , по новините на пловдиския евроком дадоха за взрива. Ма то съвсем близо до вас. Ееее изпуснах екшъна аз , хубаво ми викахте с Мимозка да остана....ма нейсе.  Joy

Янче , не се коси душо. То сме кът в дивия запад , новините са като криминална хроника.  Crazy

# 132
  • Пловдив
Ами като ти викахме остани да спиш ти не та не .Видя ли изпусна "шоуто" ама си беше и страшничко за хората , а ония омбашии да се трепят само да не пречат и разсипват имуществото на хората.Такова нещо никога не бях виждала.Те бяха почти всички телевизии сутринта тук и снимаха.Беше отцепен целият район около взрива.Но ще хванат на някой .... пак ще си остане неразкрито.
Янче я си му дръпни една ракийца пък каквото това ай..ще се не види и живота ...

# 133
Бе ей , вие работа нЕмате ли , цЕл ден У форума киснете.  Joy Кой го казва, а?  hahaha Чух се с Мони, още е болничка , ма ние сме с нея и ще мине бързо вируса.  Praynig

# 134
  • Кубрат/ Пишурка
  И аз мисля тъй да направя, ама дедко го няма още,пък сама...Но ще се почерпя от това на Мастерчето.Наздраве.....сбогом чиста съвест!пък после ще му мислим! cheers

Мони, с теб сме!!!!!!

# 135
  • Пловдив
Сбогом чиста съвест-ЗДРАВЕЙ НАСРАН ГЪЗ.   Това е цялото защо не го пишеш аааа или ще замирише много Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

МОНИ ДРЪЖ СЕ МИЛА  HugНЕ СЕ ЛИ ОПРАВЯШ ВЕЧЕ? Praynig

# 136
  • Габрово
Ей хора, вие деца немате ли?
Дедовци немате ли?
Или внучета,които ви дрънкат за компютър.
Цели три страници и само да ви изпусна и веднага се спретвате купон.

# 137
  • Пловдив
Ами таквиз сме си ние Деси кво да правим хем чатим хем внуци гледаме и отгоре на това и дядковците не ги подминаваме Joy Joy Joy Joy

# 138
Деси , ма тук е вечен купон. Баби гледат внуци и внуци гледат баби. А дедковците между внуче и бабка. Всеки у наща къща си има компУтЪр. Всечко е мир и дружба.  Joy Joy Joy

# 139
  • Пловдив
Това само за нас е правено  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy smile3533 smile3534

А тази за тези дето сме все пред компа.Да не ставаме изобщо. smile3508 smile3532 smile3532

Последна редакция: ср, 19 мар 2008, 22:34 от zi4e

# 140
Joy Joy Joy Joy Е само това остана да вземем да плетем от компа.  Joy Joy
За пример бЕхме , за резил станахме.  Joy Всеки сайт има и бабетки на комп.  hahaha

# 141
Идеята за кенеф с комп е добра ,  hahaha ма нЕма ли да ни изтръпнат крачката.  newsm78  Joy Joy

# 142
  • Пловдив
ЦЪККК Той е със боланка отгоре.
Ама ще е хубаво и да сме седнали със смъкнати гащи та когато имаме зор да не ставаме да си ги сваляме .

ААА голям резил малеееееее

# 143
Мръсници гадни , с тез ли усти ядем  newsm78 незнам. Joy hahaha Joy

# 144
  • Пловдив
А ДА НЕ ГОВОРИМ ЗА ТОВА .ПУ ПУУ МРЪСНИЧКИ.....
Пак на хвана лигочаааааааааа smile3534 smile3534

# 145
  • София
Добро утро!
Ето ви нещо за разсънване  http://wwuu.hit.bg/

# 146
  • Пловдив
Добро утро и от мене Hug Hug Hug  bouquet  bouquet  bouquet Hug Hug Hug

Шпунц благодаря ти за кафенцето   bouquet Hug а това за жените направо ми оправи настроението от сутринта .

# 147
  • София

Честита пролет астрономическа!

# 148
  • Пловдив
Добро утро! Шпунц благодаря за кафенцето мила .
Честита астрономическа пролет и от мен.

Живи и здрави още --100г.Да изглеждате като това бабче - Hug

Последна редакция: чт, 20 мар 2008, 09:24 от zi4e

# 149
  • София
Добро утро, весели бабенца! Честита снежна пролет!

Аз си продължавам с ядовете.Внучко е с гастрит, и то майка му и баща му нерваците му го докараха. А и майка му с нейния "режим" на хранене ,който наложи и на него.Сега търся рецепти за диетично хранене, защото направо изключих.Знам какво може и не може да яде, но не ми идват идеи за диетични манджички.

# 150
  • София
ЧЕСТИТА АСТРОНОМИЧЕСКА ПРОЛЕТ!(че иначе не се усеща пролетта....много студено ,брей...).

Тайна,иди в готварския форум,там има много идеи във здравословното хранене.Аако искаш казвай да "готвим" тука...всеки ще даде съвет и ще имаш цяло меню за седмицата  Joy  Joy  Joy .Ми така де....нали си помагаме в трудни моменти....

# 151
Добро утро и от моя милост мамката на блатото.
Ей , пак разгонени има , ма яко ни е подкарал нагона.

Шпунц , съвсем точно е това за жените. Оприличих сЪ от всЕкъде.

Тайна , то като говориш , не пееш , ма кой да те чуе. Търси диетки и почвай да оправяш мъника дорде е време. Горкичкото , от малко на диети ,ма никой не си избира родители и роднини. Не се ядосвай , с времето и твоя помощ ще се оправи детенце.

ЧЕСТИТА ПРОЛЕТ и от мен!!!

Друго се не сещам.  newsm78  ЦелИФки на жабенцата.

Лек , слънчев и  снежен пролетен ден.

# 152
  • София
Аз намерих какво може и какво не трябва да яде ето тук:

http://forum.bgkulinar.net/viewtopic.439.html

Сега трябва да му измислям разни комбинации от разрешените храни.Но нервите и стреса не мога да му премахна, защото майка му и баща му непрекъснато се карат, а после майка му си го изкарва на него и го стресира.А и понеже тя седи до късно и спи до късно и него така го слага и режима на хранене му е нарушила.Ама няма кой да ме чуе.Аз затова се ядосвам.

# 153
  • Пловдив
Вие една по една се излюпихте вече аааа Joy Joy Joy
Тайна-- Води детето да му леят коршум за стреса .Ама да ги пребиеш им е малко на тези деца .Виж и тук нащо ако намериш.

http://www.google.com/search?sourceid=navclient&aq=t&ie= … d0%b5%d0%bd%d0%b5

# 154
  • София
Мерси Зиче, за старт.бг бях забравила, там има много линкове. Аз търсих само диети при гастрит и не ми излязоха много рецепти. А аз си готвя с пържене и запръжки.То и детето обича все неща ,които не трябва сега да яде: салами, пържолки, пържени картофки, мусакичка, пиле с ориз , таратор, спанак, кока-кола, шоколад, вафли, банички, сирене, кашкавал, салатки пресни, кисело мляко... Сега трябва и аз да се уча да готвя без запръжки, пържене и подправки.

# 155
Тайна , акъл никому неможе да се налее , но щерка ти е за трепане. Жал ми става като си представя в какъв стрес е детенце. Няма ли начин да си го гледаш ти детето , да изолираш временно майка му. Уф , незнам , незнам кво да кажа ..... Оправяй детето докато е време.  Hug
А за запръжките не е трудно , аз от 24 год. все сурово слагам всичко, само задушавам.Учи се и е по-здравословно , а и много по-лесно.  Peace

# 156
  • Пловдив
Тайна аз също не запържвам и е много по вкусно ще се научиш .в това където ти дадох всичко е здравословно и само трябва да си избереш какво да правиш.Заеми се първо със стреса това е много, много важно Тайна.И ги помоли тези твоите да не се карат пред детето. На тях явно не им е ясно какво причиняват на детето си .

# 157
  • София
А мене мама ме е учила да сипвам малко водичка при запръжката(ох,не знам как да го обясня....дано разбрахте) и вместо запръжка се получава задушаване и пак е вкусно....

# 158
  • София
Ох , няма начин да го отделя от майка му ,защото тя не иска да работи и си виси у нас.Забила си се е в нейната си депресия и не осъзнава колко му вреди.И детето на градина не праща, нито чува какво и говоря.Кон с капаци , едно си знае -едно си бае.Аз съм го била разглезвала и лигавела.Да не разхвърлял, да не викал, нищо да не прави, все едно не е дете, а голям човек.

# 159
  • София
Тайна не можеш ли да изведеш детето извън София на почивка или гостуване. Аз имах на 14 год. гастрит от стрес от училище и лекаря каза ,че се израства и сега нямам оплаквания при всичкото пушене... Измисли нещо и го изведи в спокойна атмосфера и не давай да ти се налагат...Разбира се ,че отстрани нещата изглеждат различно,вярвам че ще се справиш.

# 160
                 ОХХХХХХХХХ!Най-сетне успях да ви изчета. LaughingУморихте ме ,приятелки-писателки и от четене ,и от смях ....Ще ми се събуди Недето и няма да имам време да напиша и едно редче. Mr. Green
                 ЧЕСТИТА ПРОЛЕТ!!!                                                                                          
                                                                                                     ЧЕСТИТ ПОСЛЕДЕН СНЯГ!!!                  Тайна , не се ядосвай то оправия няма,но си гледай внучето когато имаш свободно време.Аз също много се дразня на късното ставане,но това е.Ран също е на диета и то точно противоположна на вашата.Мазаха едно петънце със 100 вида мазила и накрая "кадърните" доктори решиха атопичен дерматит.Почнаха се едни диети и куп други глупости ...та чак ми иде да ги убия.Сватята и тя тръгна да го води по други доктори и стана "манджа с грозде" - направо не ми се разправя.
                  За готвенето - аз преди години имах проблем и започнах да готвя като Жабчето без запръжки и всичко сурово.Освен това ползвах олио само НАТУРАЛНО.Миришело на слънчоглед.Мирише ,ама е най-добро защото се приготвя  от "изстискването"на пресен слънчоглед,а рафинираните / от мухлясалия ,застоял на купчини слънчоглед/ минават през киселина и след това се неутрализира с основа ..или обратното ,не помня вече...и колкото и да се пречиства има остатъци от тях , без значение,че са минимални и допустими.А като обича пържолки му прави "варолки" както се смее татето ни.Слагам ги в тавата с малко водичка / не обичам много подправки/ и солчица и бам..във фурната,докато водичката изври и останат на мазнина.Стават вкусни и не са пържени,а варено-печени  Mr. Green Тоя номер го правя откакто една приятелка се разболя от трихинела и ме хвана фобия от "аланглетата"  Mr. Green
                  А за щерката - пращай я с приятелки на разходки и кафета,защото като остане в къщи направо ще подивее,не само депресия ще я тресе.Ако не иска измъквай я ти и гледай да е сред хора ,защото затварянето в себе си е по-страшто и от болест.
                  За глезенето - аз не познавам баба дето да не си глези внуците и аз съм същата.Хайде,сега да ги направим перфектни та да ни ги стъпчат глезените. Mr. Green Laughing В това време човек се чуди на какво точно да ги учи.Възпитани,учтиви и всеки ги прецаква ...не съм съгласна.На времето имахме едно детенце в ДГ - чете,пише и т.н. на 4 год и идва и плаче...никой не играе с мен.На един приятел щерката наконтена,лакирана в същата група и също на 4 год никъде не зацепва,но....след нея рояк деца.Та се смеехме КОЙ е по-добре в случая  Mr. Green умното и възпитано дете без приятели  или въртиопашката. Mr. Green Peace

Последна редакция: чт, 20 мар 2008, 16:53 от Didia

# 161
Дидка ти като непишеш непишеш , ма почнеш ли немога да те изчета.   love001
Всичко казано е на място , ма последното за децата си е баш как си е.  Joy Всеки юрка по върти опашките.  hahaha
Къде забегнахте останалите бабетки и девойки?  newsm78

# 162
  • София
Аз съм тука,ама ме е срам да пиша... Blush

# 163
Дидка ти като непишеш непишеш , ма почнеш ли немога да те изчета.   love001
Всичко казано е на място , ма последното за децата си е баш как си е.  Joy Всеки юрка по върти опашките.  hahaha
  newsm78

Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Жабче,ми то мярка нямат бабите  Laughing нали все акъл дават  Laughing Сега взех да се чудя  newsm78 дали пък нещо не съм пропуснала?!?!  Laughing

# 164
  • София
Аз съм тука,ама ме е срам да пиша... Blush
Що така?А за глезенето на децата ще си позволя да ви искам мнението по тази тема.http://mama.btv.bg/forum/viewtopic.php?t=4333&highlight= Лесно ще ме познаете коя съм,щото и сам война е войн.

# 165
  • Пловдив
Защо те е срам бе Мастерче ???
Заради други хора не би трябвало да се срамуваш  Embarassed-нали?

Дидката тя нали си е даскалица си ги казва баш- баш както си е .
По добре никога не бих го казала с този моя прост акъл Embarassed Embarassed Embarassed

# 166
  • София
Шегичка беше  Joy  Joy  Joy
Шпунц,напълно съм съгласна с тебе(дето си писала във другия форум).Трябва много такт при възпитанието на децата.Младите искат като се каже нещо и веднагически да се изпълнява,а децата искат внимание,да им се отговаря на въпросите(нали опознават света сега)......Младите нямат търпение и под ежедневните задачи пропускат най-важното-децата.....

# 167
  • София
И аз съм тук ,но не ми се пише. Малкия е на зъболекар да му видят зъбите, ръчках,ръчках накрая я накарах да го заведе. То и за гастроентеролога вчера, съм я ръчкала цял месец, накрая го заведе платено, защото трябваше иначе да чака за направление до другия месец.Бях записала и час за логопед, но логопедката се разболя.
Милички,благодаря ви за съветите, но само аз си знам какво чудо е тая моя щерка.Ни се води ,ни се кара и на глава с нея не се излиза. А дечко няма къде да го заведа,само тоя апартамент имаме, и едно място в Герман, но там не може да се влезе вече, че като почина свекър ми преди 4 години, никой повече не е стъпвал там. Всичко е в саморасляци и плевели.А и вода няма.
Мойта щерка като забременя и обещах, че ще и помагам, каквото и да реши.Но тя реши,че може да прехвърли всичко изцяло върху мен.
Дидка, и аз така ги правя пържолките, но не трябва да яде и мазно.Даже и спанака му е забранен, а той може цяла тенджера да си изкуса сам, толкова много го обича.Даже сиренето и млякото сега трябва да забрави.Направих му пилешка супа с картофки. Той като беше малък всичко така му готвех, слагам всичко и само варене, но порасна и започна да му харесва повече от нашето ядене.А пък и наследствено си го има гастрита от нерваците майка му и баща му, и те са така.

# 168
  • Пловдив
Шпунц ама хубаво си им го казала на тези девойки дето си мислят че ние нищо не знаем а те все разбиращите.Затова има вече толкова невъзпитани млади хора сега  от безгрижните си родители .Най лесно е да обвиниш някого за своите грешки.Забелязвам че днес младите нямат никакъв подход към децата си.
Пример веднага посочвам Иван от Мюзик Айдъл . Баба му ли е виновна  newsm78 за неговото отвратително възпитание?????

Тайна настоявай мила за всичко ако ще и с викане и каране.В крайна сметка е заради детето .

# 169
  • София
Шпунц ама хубаво си им го казала на тези девойки дето си мислят че ние нищо не знаем а те все разбиращите.Затова има вече толкова невъзпитани млади хора сега  от безгрижните си родители .Най лесно е да обвиниш някого за своите грешки.Забелязвам че днес младите нямат никакъв подход към децата си.

Тайна настоявай мила за всичко ако ще и с викане и каране.В крайна сметка е заради детето .

Само с викане не искам ,то от майка си и баща си само това чува.Абсолютно съм съгласна с подчертаното в червено.Те се държат с него все едно е голям човек и е длъжен да може и да знае всичко,а и да се съобразява с тях.Мойта помни двата пъти,дето съм я била и ме обяви за лоша майка, а сега тя само го шамари и не била лоша.Питам я ще и хареса ли детето да я запомни с това, нямало да го помни като пораснело.Било инатче, а не иска да види, че това е форма на протест и търсене на внимание.

# 170
  • София
Тайна,а защо дъщеря ти се държи така?Преди такава ли е била?Каква е причината?

# 171
  • Пловдив
Тя помни твоите шамари а нейното няма да ги помни така ли?  ooooh! ooooh! ooooh!Joy Joy Joy
Ей за това викат хората "Бий газенце -да не биеш газище"
Малко си я била май  newsm78 твойта щерка затова . Naughty

# 172
  • София
Тайна,а защо дъщеря ти се държи така?Преди такава ли е била?Каква е причината?
Нее, преди не беше такава.Такава стана откакто се събра с тоя нейния, бащата на детето.Където викат с какъв се събереш, такъв ставаш,та и тя. Той и вдига непрекъснато скандали и я обвинява за всичко, Посягал и е даже, но така и е промил мозъка, че е никоя, та даже не се решава да се разделят, защото друг нямало да я погледне.И понеже с него не може да излезе на глава, си изкарва нервите на детето.А даже не живеят заедно, Ходи за по два-три дни при него да си видел детето, но и там са само скандали.

Последна редакция: чт, 20 мар 2008, 15:23 от Тайна

# 173
  • София
Оф,това е най-лошото робство което познавам.Аз му викам психично робство.....Трудно се помага на такива хора......Защото те самите не искат да им се помогне.....

# 174
  • Пловдив
Ами ще си го изкарва на детето като е кълбо от нерви които е събрала от този .Само едно не разбирам ПО-важен е мъжа и, или ДЕТЕТО.

# 175
  • София
Ами ще си го изкарва на детето като е кълбо от нерви които е събрала от този .Само едно не разбирам ПО-важен е мъжа и, или ДЕТЕТО.
Едва ли тя го осъзнава това......Ако един ден го осъзнае вече ще е късно.....

# 176
  • София

Кафето е сервирано дами....Има и безкофеиново

А това е за Мишето....дето днес ми се губи нещо.....

Мутри се правят на интелигентни:
- Бе ти знаеш ли, че на Маркс имало живот?
- Това е само хипотенуза.
- Не знам, не съм импотентен по въпроса.
- Да, то си има икспреси по въпроса.
-------------------------------------------------
Този е стар,но е готин......

Мравка среща слон.
- Слоне - казва мравката - седни на тая троха. Браво. А тая троха сложи на главата си. Супер. Е на това му викам готин сандвич.

-------------------------------------------------

Една жена родила рижаво бебе. Извикала дежурния в родилното отделение лекар и се замолила:
- Докторе, помогни, детето не е от мъжа ми, рижави няма нито в моя, нито в неговия род, ако разбере ще ме убие!
Докторът казва "Ще оправим положението" и отива при съпруга.
- Честито, имаш син. Само че трябва да те питам нещо: Колко често спиш със жена си?
- Ами, докторе, аз много работя, прибирам се късно, уморявам се много, и да ви кажа, много рядко се случва, има-няма веднъж на два-три месеца.
- Веднъж на два месеца, а? Ела тогава да видиш какво си направил с тоя ръждясал х*й.

Последна редакция: чт, 20 мар 2008, 15:56 от TheNMaster

# 177
Дидка и аз чета и недоумявам дали не съм сбъркала някъде в нещо.  Hug Все акъл , ма понякога дали не бъркам някъде, напоследък попремълчавам и пия 1-2 лъж. майната.  Crazy
Тайна нямам думи миличка , но имам предложение вземи детето и ела се разходи до нас , ако трябва с преспиване. Ще поиграят децата поне. Мъжа ти не взима ли отношение някъкво?