Какво да си поискам от Канада?

  • 660
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 170
Една моя близка ще си идва оттам след някой друг месец. Чудя се има ли нещо, което да си струва да се донесе оттам? Нещо по- евтино, по- различно или.. де да знам и аз какво Rolling Eyes . Ако някой има наблюдения да помага- приемам идеи всякакви Hug
... И благодаря предварително Grinning

# 1
  • Мнения: 847
Ами ,няма нищо по разли4но...дрехите не са с особенно голямо ка4ество ,поне аз не забелязах...може би марковите са евтини ,но зависи...козметика ако искаш,парфюми...за ядене няма смисъл,даже и специалитети им (канадски сладки и тям подобни) са наблъякани с какви ли не неща...та 4ак страх да те хване ...Но това е мое мнение...Когато ходих при сестра ми , си купих неща ,но май нищо същесвтено...по-скоро пообиколих насам натам и това си ми и остана...
Пусни тема в 4ужбинския , там мамите от Канада могат да се изкажат ,по добре от мен ... Peace

# 2
  • Мнения: 1 650
Xenonovi Фарове за Додж/Крайслер, гарантирам ти че никой в БГ нема да има !!
Аз поне се опитвам от 2 месеца да ги докопам ...

# 3
  • Мнения: 1 650
Сега сериозно
Да мине покрай Wallmart - всичко на Fisher Price e адски евтино
Прословутото Jumpero e 75-85 dolara срещу 300 лв тук. Столче за кола няма смисъсъл
От марковите - Gymbore, но ако е на разпродажба, ще ти излезе 2 пъти по евтино от колкото тук и 2 пъти по качествено
Погледни темата за The Carters - те са евтини - 6 бодита или 2 пижами за 10 долара примерно
Дисни е евтино - Колите които (Макуин) в Европа са 24 евро, там са 14 долара

# 4
  • Мнения: 1 465
Погледни в нета какви магазини има в града, от който тя ще пристигне и даже би могла и да си избереш "подаръка" от някой сайт.

# 5
  • Мнения: 1 170
Благодарности за отговорите, джанти ще са  Wink
Наистина, ще пусна тема в Чужбинския, не се бях сетила за това Rolling Eyes . И при Картър'с- ите ще погледна Peace
Мерси ви  bouquet

# 6
  • Мнения: 1 650
ФАРОВЕ
Джанти има
там са 185 долара 18", в БГ са 640 лв, ама ги има, а фарове няма ....

# 7
  • някъде
  • Мнения: 979
Кленов сироп.Аз такова бих си поръчала,понеже ми е много любопитно как се съчетава на вкус с палачинки.

# 8
  • Мнения: 417
Канадец  Laughing

# 9
  • София
  • Мнения: 979
имай в предвид за електрически уреди - че са различни - на по нисък волтаж и не винаги стават с адаптер за бг

Общи условия

Активация на акаунт