H&M--> поръчвал ли е някой от този сайт?

  • 3 694
  • 73
  •   1
Отговори
  • Мнения: 260
От много време харесвам марката H&M(като една фенка на Мадона) и понеже напоследък се запалих доста по on-line  пазаруването, та реших да проверя как е и при тях, направих си регистрация, въобще нямам представа дали доставят до тук, харесах си 3 неща и пробно реших да ги пусна и ми прие поръчката, а най-интересното е, че предлагат 4 начина на плащане, за мен е идеално, защото още нямам карта с която да платя, та избрах този начин MonatsRechnung --> до колкото разбрах трябва да платя до 45 дни  newsm78 сайта е на немски и превеждам с преводача, доставката е 5,75Euro. Ако има по-запозната мама, ще се радвам ако сподели  Hug В момента има хубави намаления, аз поръчах пробно това:


http://shop.hm.com/de/?action=viewoutletshoppingwindow

# 1
  • някъде
  • Мнения: 979
Само да ти кажа,че ако позволява поръчка от България,ще те черпя.Отивам да зяпам,но честно казано,не вярвам да правят доставка,че и за 5евро,но...............
Не ми позволява регистрация SadГрешен пощенски код.

Последна редакция: нд, 16 мар 2008, 08:35 от zhekova

# 2
  • София
  • Мнения: 1 326
Харесаха ми и на мен, но от немски бъкел не разбирам и аз ще очаквам включвания по темата

# 3
  • Мнения: 260
Пощенски код приема само 5 цифри , аз писах 09010, дано мине номера  newsm78 това ми е поръчката:

получих и мейл, само не разбирам кога трябва да я очаквам, ако дойде въобще  Mr. Green И още едно уточнение, поръчката задължително трябва да е над 20евро  Wink

# 4
  • Мнения: 5 313
От къде се регестрираш,че не разбирам немски?

# 5
  • Мнения: 260
https://shop.hm.com/de/?action=viewregistration&checkouttype=registration <--- Това се попълва  Wink после даваш weiter

# 6
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 661
Супер.Дано дойде Laughing

# 7
  • някъде
  • Мнения: 979
Айде да правим поръчки,пък ако не доставят до България,поне ще видят,че има интерес и може да ни включат в списъка

# 8
  • Мнения: 1 655
Ще чакам да пишеш когато пристигне.
Дано дойде скоро и се похвалиш. Peace

# 9
  • Варна,Младост
  • Мнения: 200
A kаталог може ли да се поръча? Аз влязох тук https://shop.hm.com/de/?action=viewordercatalogue и попълнийх тази графа Postwurfsendung. Има ли шанс да съм улучила и да ми пратят каталог на адреса? newsm78

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
И аз пуснах една поръчка сега за 60 евро, но ми я раздели на две незнайно защо, но пък си ми я прие  Laughing
Бедничък ми се вижда асортимента обаче, няма я цялата колекция.

# 11
  • Мнения: 260
Аз също попълних формата за каталог, да се надяваме, че ще дойде  Mr. Green
Valeria в майла пише ли това: You have 14 days after receipt of the goods full approval period (purchase on probation), and 14 more days right , което аз си превеждам, че имам 14 дена да променям всичко по поръчката  newsm78 може би греша  newsm78

# 12
Аз никъде не виждам къде се пише България

Title Ms. Mr.
   
First name
   
Surname
   
Residential street and house.
   
Address Addition
 
   
Zip
   
Hometown
 
    Date of birth (DD.MM.YYYY)
 
   
Phone
 
   
Handy
 
   
E-mail address
 

# 13
  • Мнения: 260
Аз никъде не виждам къде се пише България
...Address Addition ...
на това място написах Бг

# 14
Само че,ако доставя до България трябва да има отделно поле с държави

Общи условия

Активация на акаунт