течност в тръбата

  • 2 088
  • 9
  •   1
Отговори
МОЖЕ ЛИ ВЪЗПАЛЕН ХРОНИЧЕН АПИНДИКС ДА ВЪЗПАЛИ ДЕСНИЯ ЯЙЧНИК И ИЗОБЩО МОЖЕ ЛИ ДА ИМА НЕЩО ОБЩО С ТЕЧНОСТА В ТАЗИ ТРЪБА НЕЩО УБИВА ЕМБРИОМИТЕ МИ А ВСИЧКИ ИЗСЛЕДВАНИЯ СА ОК ТЪРСИЯ ПРИЧИНАТА МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ ?

# 1
  • Мнения: 524
Na-dia на този въпрос най-точен отговор ще даде лекарят ти. Ние само може да даваме предположения за това, има ли връзка между двете неща и да ти споделим нашия опит. Вероятно има някаква зависимост, все пак тези органи са в коремната кухина и по един или друг начин си влияят особено когато става дума за възпалителен процес. Аз съм преживяла извънматочна бременност от дясно, където е апендисита. Лекарите я свързваха именно с операцията ми за отстраняването му, когато бях 10 годишна. Факт е, че тогава имах флегмозен апендисит и имаше известни усложнения, които по някакъв начин са засегнали и тръбата.
В твоя случай може да става дума за хидросалпинг, но не мога да ти дам повече информация за него. потърси из темите, но моя съвет е да се консултираш със специалист. Късмет ти желая и дано всичко да се оправи Hug

# 2
  • Мнения: 7 716
Възможно е.

# 3
благодария за отговора ще питам и док но и аз мисля че може трябва да открия защо умира след имплантация

# 4
  • Мнения: 7 716
Откъде знаеш, че умират след имплантация?

Последна редакция: нд, 16 мар 2008, 17:35 от Lali

# 5
ИМАМ 2 АБОРТА В 4 ,5 Г.С.И ЕДНО ИНВИТРО С ПОЛ ТЕСТ НО И НЕГО ИЗХВЪРЛИХ ЗАТОВА ТЪРСЯ ПРИЧИНАТА КОЯТО ГИ УБИВА

# 6
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 777
Na-dia  Cry   Hug Praynig

# 7
  • Мнения: 7 716
Имунологични и генетични правила ли си?

# 8
  • Мнения: 4 324
За течност във фалопиевите тръби ли питаш?
Опасна е и може да причини абортите, за съжаление Sad

# 9
  • велико търново
  • Мнения: 139
здравейте,
вчера и аз получих тази диагноза течност в едната тръба и ми предложиха лапароскопия. Защо навсякъде пише че е невъзможно да се забременее. А едната тръба нали е наред. Защо да не може да се забременее като тя е здрава? А другия ми въпрос е след такава операция, изчистване на течността и на тръбата, не се ли разрешава проблема и да е възможно забременяването? Моя доктор-д-р Филипов по принцип ми каза че ако искам да имам дете с тази лапароскопия ще се разрешат проблемите. Моля споделете вашия опит? Надявам се че не е толкова отчайващо положението.
На всичкото отгоре съм оперирана за киста на яйчника и доктора смята че с тази операция са ми увредили тръбата. А досега ме лекуваха за кисти само.

Общи условия

Активация на акаунт