Харесах си миална Мидеа - отзиви?

  • 3 740
  • 41
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 006
Момичета, вчера в Технополис си харесах миална за вграждане марка Мидеа. Основен аргумент ми е цената, но това е и основното ми притеснение.
Моля да споделите опит с тази марка, ако имате! Praynig

Благодаря! Heart Eyes

# 1
  • Мнения: 284
Моята е мидея за 12 комплекта-няма забележки,дано да си остане така.
Редактирам да кажа,че я ползвам всеки ден.

Последна редакция: нд, 16 мар 2008, 09:54 от oniks

# 2
  • На село
  • Мнения: 873
Личен опит нямам, но свекърва ми има Мидеа от 2-3 години и е доволна. Досега проблеми не е имала никога. Имай предвид обаче, че я употребява най-много 2 пъти седмично, защото живеят само двамата със свекър ми, а и той често пътува.

# 3
  • Мнения: 282
От три години имам голямата, а майка ми малката Мидеа.
Ползваме  ги през ден, не са мръднали, мият добре, не се развалят, доволни сме.

# 4
  • Мнения: 751
На зълвата миалната и тя е Мидеа,изключително много е доволна.И тя така поразпитваше за миални,и понеже доста нейни приятелки и я хвалеха и си взе Мидея.Въобще не съжалява,ползва си я ежедневно. Peace

# 5
  • София
  • Мнения: 39 744
И аз за сега нямам проблем с тази марка. Почти всеки ден използвам миялната.

# 6
  • София
  • Мнения: 2 437
Нашата е Мидеа, инокс (не сиво покритие), скрити бутони, 45см. Ужасно красива. Позвам я всеки ден, даже  по два пъти.
Спрямо предишната ми миялна (известната марка Морис  Laughing) мие доста по-зле.
Но пък не изключвам и аз нещо да не мога да улуча препарат за миене.
Тъпото й е, както на всички с електронно управление, че не може да превърташ програмите. Спря ни тока два пъти и тя просто светна с някаква грешка и до там. Остана си пълна, с чиниите вътре и тази грешка спря да свети чак след три дена, точно, преди да дойде техник.
Старата миялна спираше и щом дойде тока пак започваше да си работи. Или ако зациклеше някъде, просто превъртах сама копчето и после виках техник.
Общо взето...не съм особено доволна, но мисля, че не само от марката, знам ли  newsm78

Като цяло съм доволна, обаче. Кусурите й са пренебрежимо малки, като знам, че я купихме за 599лв. Само за сравнение, останалите миялни боядисани във сиво (изобщо не говорим за инокс) бяха от 700лв нагоре.

# 7
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
На наши приятели съдомиалната е Мидея. Доволни са! Не винаги цената е определяща за качеството.

# 8
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
не, не и не.
Но то и няма и какво друго да си купи човек... Освен ако не е приготвил повечко парици. И пак няма гаранция...
Абе..  Whistling

 Diana_T - Морис-ите са едни от най-читавите миялни. Производство на съседна Гърция, просто железни машинки.
А друг път, като ти спре тока, си измий посудата на ръка, пусни отходния маркуч ниско долу, да се замоизточи уреда ти и го изключи от ел. мртежата за поне 30 мин. После е готов за позлване. Естествено с ток.

# 9
  • София
  • Мнения: 642
Категорично не Мидеа. Не изкара дори и една година.  Може и да е малшанс, но не повтарям.  Crossing Arms

# 10
  • Мнения: 337
Майка ми има Мидеа от 3 години и е много доволна, кото чета повечето отзиви, виждам че е качествена стока на поносими цени. Може би е въпрос на късмет нещо да не се уцели, но те си имат гаранция за това все пак. И аз бих си купила такава, ако ми потрябва. Peace

# 11
  • Мнения: 8 999
И моята е Мидея, от големите, инокс. Честно казано не мие по-лошо от старата, коята беше Канди. Имам я от 1 година и засега нямам проблеми с нея. Ако не друго, то поне е много красива.

# 12
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 535
Нямам база за сравнение, но не мога да кажа , че съм особено доволна. Още в гаранция я носехме два пъти на ремонт (от малките е), защото нивомера за водата се замърсявал и преливаше (течеше на пода) Сега мъжът ми си я прави сам. Понякога се случва да изплакне съдовете със студена вода, не ги измива добре. Не знам каква е причината, във всеки случай не е защото съм забравила да включа копчето. Копчето на програматора от време на време заяжда и се върти адски трудно. Ползвам я всеки ден, почивните дни и по два пъти понякога. Ако изключим тези дребни детайли Wink мога да кажа, че ми върши добра работа.

# 13
  • София
  • Мнения: 39 744
Като чета някои мнения си мисля, че съм късметлийка Simple Smile Нашата миялна я купува мъж ми, заедно с кума. Мъж ми тогава искал да купува някаква друга, даже не помня марка, кума му рекъл "няма да ти дам да дадеш толкова много пари" Simple Smile За сега съм предоволна. Даже и 5г да изкара, пак е нещо.

# 14
  • Мнения: 2 926
Майка ми има горчив опит с миялна Мидея.
Беше на ремонт 6 пъти и пак не проработи.Сега прашасва в мазето.

Общи условия

Активация на акаунт