кисело мляко,което мога да давам....

  • 1 586
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 887
В момента давам На баба 4.5%. Не мисля, че е най-истинското кисело мляко, но синът ми само него го харесва.

# 16
  • София
  • Мнения: 15 219
Почти винаги купувам Елена 3,6%.
И аз така.  Simple Smile

# 17
  • Мнения: 60
ок,значи си оставаме и ние на Елена-3.6%

# 18
  • Варна
  • Мнения: 773
Давам Бор Чвор 3.6%, друго не признавам............... Mr. Green

и ние така  Peace

# 19
  • Мнения: 745
В интерес на истината,едва ли има мляко,в което да не добавят нишисте.

# 20
  • Мнения: 523
За марка не мога да препоръчам. Ако нямаш доверие на киселите млека по магазините може да си правиш домашно. Купуваш си прясно мляко от магазина и го подквасваш. Не е казано, че трябва задължително домашното кисело мляко да е от домашно прясно мляко. Тук лекарите препоръчват пълномасленото пред обезмасленото мляко.

# 21
  • Мнения: 781
 Най-вече Бор чвор, Боженци давам от време на време. В началото много ми харесваше Герма, но нещо го развалиха, попадах няколко пъти на едно тричаво и спрях да го купувам.Малкия хапва 3.6%, а на големия давам 2%.

# 22
  • Мнения: 514
В интерес на истината,едва ли има мляко,в което да не добавят нишисте.
И аз смятам така! Peace Peace
Купувам Елена 3,6% и Родопея!!!!

# 23
  • Мнения: 53
И ние папаме розовата Елена 3,6% Hug

# 24
  • Мнения: 2 774
Извинявам се на авторката   bouquet ,но да попитам - а разреждате ли го с вода,защото аз му слагам по малко за да може да минава млякото през бибата/не сме с накрайник,а с биба с 4 дупки/.Та искам да попитам  проблем ли е  newsm78
По темата
и ние сме на Елена 3,6%

# 25
  • Мнения: 60
Polly,да разреждам го с вода и ние сме с биберон,но Avent-3 чертички

# 26
  • София
  • Мнения: 663
елена, бор-чвор и герма Peace

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 891
Извинявам се на авторката   bouquet ,но да попитам - а разреждате ли го с вода,защото аз му слагам по малко за да може да минава млякото през бибата/не сме с накрайник,а с биба с 4 дупки/.Та искам да попитам  проблем ли е  newsm78
По темата
и ние сме на Елена 3,6%

Аз никога не съм го разреждала с вода.Ползвах бибирон на Чико с три дупки и млякото минаваше спокойно,само че преди това малко го разбивах с пасатора.

Сега вече го яде с лъжица.

# 28
  • Мнения: 585
на пазара има био-кисело мляко , гарантира не само че няма нишесте в него , но и че млякото от което се прави е чисто/от свободно гледани на паша крави/, без консерванти и с читава закваска , но е и два пъти по-скъпо от другите , но в къщи когато давам на детето ксело мляко купувам от него

# 29
  • Мнения: 41
на пазара има био-кисело мляко , гарантира не само че няма нишесте в него , но и че млякото от което се прави е чисто/от свободно гледани на паша крави/, без консерванти и с читава закваска , но е и два пъти по-скъпо от другите , но в къщи когато давам на детето ксело мляко купувам от него
Кейт ,и аз го пробвах това биото,но нещо не ми хареса и сега пак давам Бор чвор,много интересно ми стана как се подквасва кисело мляко,като вземете прясно мляко от магазина,не се ли обезмисля правенето му вкъщи при условие че продуктите не са домашни newsm78

Общи условия

Активация на акаунт