В РАЗГРАД иде пролетта с птици, слънце и цветя!

  • 10 424
  • 295
  •   1
Отговори
# 15
ха здравейте и от мен newsm44

# 16
  • София
  • Мнения: 100
Аз, май ще ви оставям.Ще ходя да спя, че утре съм на работа.
А, от вторник съм болничен да се лекуваме.

# 17
  • Мнения: 500
Моя сериал почна.(бойна звезда... Crazy)Ще ме прощавате за известно време........ Mr. Green

# 18
кога идва Поли,уж там седя.

# 19
  • Мнения: 2 774
Матрицата почна ....
Чао и от мен ,аз отивам да гледам
Или на 7-ми или на  8-ми идвах ,и преди това 2 пъти ...все те няма .

# 20
# 21
  • ....от ляво до десния завой...
  • Мнения: 273
Привет и от мен! Peace
Гледам, че съм кръстница! Hug
По тоя повод да почерпя за десерт на вкуснотиите, които сме похапнали на вечеря и преди сън по едно парченце.... Grinning
Заповядайте :


Отивам, обаче, да спинкам че моето сладурче не можело да заспи самичко и ще четем приказки не знам до кога..... Rolling Eyes
Хайде лека от мен!
бен, поздравления, страхотно си се справила! Hug

# 22
  • Мнения: 3 219
Оффф,докато дода....на втора страница съм. Бравос за оформлението, перфектно е както винаги.  bouquet
Днеска цял ден човъркам в градината, изчистих, копах, аман вече, като парцал съм ....
Ще почета малко из форума и ще лягам.
На всичкото отгоре вчера от големия вятър очите нещо са ми се напрашили и лявото ми е възпалено. Наложи се да си махна лещата и сега Дани ме гледа странно, щото съм очила  Joy Joy Joy

Ели, мерси за тортата, па макар и виртуална  bouquet

# 23
  • Мнения: 201
Много е хубава новата темичка. И оформлението, и заглавието.   bouquet за Бен и sindarella!

# 24
  • Мнения: 124
Добро утро   food010 от мен!
Вчера се чудих коя точно снимка на градчето ни да сложа и реших да е направо клипче!
Момичета,моля ви помислете за име на движението,че никак няма време.До края на седмицата трябва да сме подали молбата!Нямам никаква идея и колко време ще чакаме за отговор.
Освен това никой не казва какво мисли да прави(като стока за базара).Хайде вече помислете!А,и последно:колко дни и на кои дати да е базара?

# 25
  • Мнения: 500
Добро утро и от мен!Лека и спорна седмица!
Относно базара,предлагам да се направи седмицата преди Великден,т.е. на 18,19,20...А за името на движението,Светла беше дала страхотни идеи:"Протегната ръка"беше едното ,което най-ми хареса и за това другите не си ги спомням... Embarassed
Жалко,че тази седмица го дават лошо времето...Беше хубаво да се съберем и да го обсъдим на живо...
Айде аз ви оставям за сега.

# 26
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Добро утро и от мен! Аз докато стигна до компютъра, то вече има нова тема. Че и на втора страница сте, бе. Браво!

# 27
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Запис и от мен. Mr. Green
 Нямам време да пиша,ама поне да чета. Peace

# 28
  • Мнения: 51
Добро утро красиви разградски мами!Желая ви лек и успешен ден!
Аз както винаги пак не съм в час и писах и в другата тема..... Embarassed

# 29
  • Мнения: 25
Здравейте и от мен,хубава тема сте избарали пак.Аз излизах на разходка с малкия и се прибрахме за обяд.Днес пак времето е страхотно и става за разходка.Ето ви по едно кафе и от мен Coffee и изчезвам .

Общи условия

Активация на акаунт