Споделете 56

  • 22 576
  • 995
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 783
Кой смее, Лисо?

# 16
  • Мнения: 2 237
Споделям,че  днес в яслата на Калина я прие нова лелка.Както се изрази съпругът ми - "Бурсук и половина"  Sad  Беше адски намусена и нелюбезна,вместо да прегърне Калина (или поне да я хване за ръчичка) я взе под мишница,както се носи торба с боклук.Детето се разплака а аз се изнесох бързо-бързо..... Confused
Цъфнах в офиса в 8,30 сутринта,но до този момент никой от колегите ми още не еблаговолил да се яви на работа.Питам се - има ли смисъл тогава и аз да съм толкова стриктна и да идвам на време ? Thinking Изобщо днеска ми е кофти ден,не ми се работи,не ми се яде,не ми се излиза,не ми се говори...абе нищо не ми се прави.Приемам идеи за справяне с кофтито настроение .......

# 17
  • Майничка
  • Мнения: 12 581
Споделям, че преди малко си комуникирах с много красива французойка.
Дали ако бях мъж удоволствието щеше да е по-голямо?

# 18
  • Sf
  • Мнения: 808
Цитат
е (yolk), махна си блог постинга, и въобще малко напомпано излезе. а, да, помоли ме да предам извинения на авторката.

еди.
ПС излезе разбран човек, един от редките случаи, когато копираното НЕ е с цел претакане на 'уеб трафик'.

Това е цитат на Еди от предната тема Simple Smile

Благодаря за съдействието и благодаря на yolk Simple Smile

И Еди, не е било в никакъв случай напомпано или претакване на  трафик, беше ни чудно, смешно, забавно и нито аз, нито момичетата тук са вложили нещо друго освен хумор и обикновено разискване Simple Smile Айде да не търсим от птиче мляко или под пчелата мармалад, или каквото там беше...

Благодаря още веднъж на еди и yolk!!!

П.П И аз отказвам цигарите и да споделя, че наистина не е лесно...

# 19
  • Мнения: 4 585
Да спориш с Т3-М4
е все едно да спориш с Т-34М.

# 20
  • Sf
  • Мнения: 808
Изкуството на спора или изкуството на разговора Simple Smile И особено мълчанието или четенето между редовете казват много повече, ако умеем да се вслушаме или прочетем всичко Simple Smile

# 21
  • Мнения: 17 546
Споделям: Намерих къщата си цяла и никой от съседите не ме чакаше с пушка пред вратата след когато се прибрах в 7 часА сутринта подир целонощния купон послучай осемнадесетия рожден ден на сина ми. Знаех си, че е свестно дете и има готини приятели! Но честно - не очаквах, че са чак толкова готини хлапетата! Hug

# 22
  • Мнения: 2 032
Селинджър, специален поздрав.



ПС. Не е нужно да отговаряш, ако са ти заети ръцете.

# 23
  • Мнения: 1 072
Днес бях дежурна по басейн. За около час разбрах какво е да имаш 7 дъщери с много, много дълги коси и да решиш да ги изкъпеш едновременно.  Grinning
Реших следващото да е момче.

# 24
  • Мнения: 101
П.П И аз отказвам цигарите и да споделя, че наистина не е лесно...



И аз отказвам цигарите и споделям, че и на мен не ми е лесно, само зяпам в цигарите на колежката, а колко съм крива и кисела......

Последна редакция: пн, 17 мар 2008, 12:45 от Гарга рошава

# 25
  • Мнения: 2 032
ЛК, да не си участвала във филма, Седем дъщери за Седем Братя.
Затова са изобретени плувките, бе душа.  

# 26
  • Мнения: 2 891
Всеки понеделник установявам, колко много не ми харесва понеделника   Crossing Arms Разбрах го още първия път, нужно ли е да ми се повтаря всяка седмица?

# 27
  • Мнения: 6 992
Хм, идва обедната почивка, а не знам какво да ям. Не ми се яде нищо от всичко, което предлагат тук. И от горе на всичко - сама.
Дали да не си стоя тук до довечера с двата банана от вкъщи...И някакъв джънк фууд от машината, която така и не мога да разбера как работи. newsm78

# 28
  • Мнения: 5 026
Споделям хойкане по магазините и трошене на пари. Пих кафе и с Дикси  bowuu  Споделих !

# 29
  • Мнения: 2 792
 Споделям, че четох снощния чат в Споделете 55 и нищо не разбрах, хубаво и недоизказаното да го оформяте малко по разбираемо за кибиците, имайте поне малко милост.
 п.п. Плетяща питая симпатии към вашата особа и във физически и в интелектуален аспект, да си знаете  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт