Nivea nice silhouette

  • 2 430
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 224
Хаха , да. Хем ядеш , хем спиш , хем слабееш  Joy

# 16
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
Хем си стоиш цял ден в бг.мамма, хем си отслабваш. Simple Smile

еееееехххххх  мечтииииии Rolling Eyes

# 17
  • Мнения: 2 388
Хаха , да. Хем ядеш , хем спиш , хем слабееш  Joy

Joy Joy Joy ей това е перфектната комбинация.

# 18
  • Мнения: 5 647
Поредната зарибявка,за тези,които ги мързи да отидат на фитнес или просто нямат време за това.

Дори и да ходиш на фитнес, тези боклуци не помагат.

# 19
  • Мнения: 222
Според мен този продукт е само за поддържане,естествено,че не може да замени липосукциите,не му е  това целта.

# 20
  • Мнения: 7 723
Прочетох цяла страница и нито едно адекватно мнение по темата не видях.
Тук въпроса не е да гадаеме дали има резултат
или не, нито НИВЕА колко пари влага в реклами.
Момичето пита дали някой го е ползвал
и дали има резултат. Това е. Whistling
Доста простичко зададен въпрос при това Wink

# 21
  • Мнения: 1 318
Добре че с това става... Не съм ползвала, но като цяло не съм доволна от продуктите на Нивеа.

# 22
Видях рекламата в едно списание и си го купих преди 2 дни, струваше 20 лв. Ще споделя дали има ефект, но нека да минат поне 2 седмици, дано действа, имам да свалям още няколко килограма.  Praynig

# 23
  • Sofia
  • Мнения: 779
Прочетох цяла страница и нито едно адекватно мнение по темата не видях.
Тук въпроса не е да гадаеме дали има резултат
или не, нито НИВЕА колко пари влага в реклами.
Момичето пита дали някой го е ползвал
и дали има резултат. Това е. Whistling
Доста простичко зададен въпрос при това Wink

Много точно го казваш, ама нали се сещаш, че ако се спазваше това във форума половината теми нямаше да ги има, а другата половина щяха да с 20 страници по-кратки.. ама всеки да се изкаже трябва Tired
За да не ми излезе като спам мнението , ще кажа, че съм ползвала предишното goodbye cellulite и нямаше ефект, също така миризмата не е лоша, но е много силна и консистенцията е много лепкава и лигава.. не ми хареса особено. Затова не възлагам никакви надежди и на това мазило.

# 24
P1LNI GLUPOSTI GOVORITE.sled kato ne ste go probvali nqma kak da znaete. Az si go kupih predi 1 sedmica. polzvam go v s14etanie s dieta i mislq 4e 6te ima efekt,( vie kakVOto iskate mislete ama v nikak1v slu4ai tova nemoje da se sravni s eVtinite  glupostite na DEVA

# 25
  • Мнения: 1 224
Анинцетоооооооооооооооооооооооооооооооооооооооо , то, че това е много скъпо все едно..  ooooh!
И казваш "споредн мен ЩЕ има ефект" , но не казваш,че има.. Значи ?  Laughing

# 26
  • Мнения: 2 211
Не съм ползвала продукта. Нивеа е масова козметика и силно се съмнявам в ефекта от кремчето.

# 27
  • Мнения: 649
То ако беше така ефикасно нямаше да ходим и на масажи, целутрон, да спазваме хранителен режим и да спортуваме. Стига с тия глупости, давате си парите на вятъра.

# 28
Диета и спорт му е майката, но е важно да се маже нещо за поддържане на кожата. По принцип не харесвам продуктите на Нивея, но със сигурност ще го избера пред Дева.

# 29
  • Мнения: 1 236
Цената му е 19 лева,втора опаковка ползвам ве4е,засега свалените сантиметри са 3 от бедрата,но със сигурност се дължи и на спорта и на диетата.не вярвам само от него да съм намалила сантиметрите,а ина4е се усеща затоплящото му действие,а мирише невероятно,за разлика от другите продукти,които съм ползвала!Има и антицелулитно действие,освен отслабващото! Peace

Общи условия

Активация на акаунт