Непростима ли е грешката ми

  • 9 857
  • 137
  •   1
Отговори
# 15
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Я виж ти! И този човек ти набива комплекса, че ти си виновна да изгуби доверието си в теб?! И то при положение, че той, доколкото разбрах, многократно е злоупотребявал с твоето доверие. Не позволявай да те манипулира с разни глупости от рода на "Що ми ровиш в телефона?!" и тем подобни, а постави въпроса категорично и го запитай, като го гледаш право в очите, как става така, че твоето доверие е излъгано, а излиза, че той е обиденият, защото му били нарушили личното пространство?! Ега ти манипулатора и чудото! На това му се вика "Гузен негонен бяга". А ти, ако смяташ оттук нататък да посветиш живота си на издирване на другите жени и на вечни оправдания пред него за действията си, не мисли, че ще ти е лесно. Говори с него и настоявай за истината, каквато и да е тя, като не му позволяваш да те манипулира. Стигнеш ли веднъж до истината, обстоятелствата ще ти подскажат какво да предприемеш по-нататък. Успех и повече самочувствие и нахаканост! Всяка жена заслужава щастие и най-малкото, което може да направи, е да започне да го изгражда! Още веднъж - успех!   
Благодаря ти,  Veronna.  аз изпитвам истински ужас от срещата за приключване довечера, моля се само да не се самоунижавам да го моля да ми прости и да не ме изоставя. Благодаря ти за подкрепата!  smile3525 smile3525

Повече смелост и вяра в себе си! Не бива да изпитваш ужас от срещата, още по-малко да се унижаваш пред него да молиш за прошка точно ти, която толкова пъти си се опитвала да спасиш връзката! Не се плаши, не трепери, а се изправи спокойна и самоуверена пред него, говори спокойно, но без да мрънкаш или да викаш - монотонно, все едно ти е случаен познат. И много да те боли, за нищо на света не му го показвай. От баба си знам едно нещо - дори вътрешностите ти да се разкъсват, ти пък се усмихвай на света и викай, че ти няма нищо. А като останеш насаме - направи море от сълзи, за да ти олекне. Дръж главата високо, вярвай в себе си, разбери, че една жена може да е щастлива и без мъж до себе си, ако той не е подходящият. С една дума - ЩАСТИЕТО НИ НЕ ЗАВИСИ ОТ МЪЖЕТЕHug

# 16
  • Мнения: 515
Ами, Вики, сега можеш да ме наречеш пълна глупачка, но отговорът е банален, защото много го обичам и защото в миговете, когато сме щастливи, имам чувството, че това е "моят мъж".

Колко са тези мигове.. Абе момиче уважавай себе си. Знам обичаш го трудно е,но ако е такъв с времето ще става по трудно...а и ще го забравиш, ще се поуспокиш, недей да търпиш такова унижение...нооо ти си знаеш най добре..

# 17
Не мисля, че си направила кой знае каква грешка, още повече, че неговото поведение и твоята несигурност те е накарала да правиш това.Ако всичко м/у вас беше наред, ти нямаше да го правиш, нали?Още повече, че си се оказала права в съмненията си Sad.Да, ти наистина го обичаш много, но се съмнявам, че той те обича.Недей да се обвиняваш, ако те обича, той ще търси начин да бъде с теб, особено след като си го хванала в издънка.Би трябвало поне малко  да се притеснява от това, ако държи на теб, а не да изкарва тебе виновна. Sick Мисля, че не те заслужава.

И аз мисля, че просто намери начин да накара мен да се чувствам виновна за края.............

# 18
Колко са тези мигове.. Абе момиче уважавай себе си. Знам обичаш го трудно е,но ако е такъв с времето ще става по трудно...а и ще го забравиш, ще се поуспокиш, недей да търпиш такова унижение...нооо ти си знаеш най добре..
[/quote]

Права си, Вики, наистина с времето ми става по-трудно, май трябва да спра да мисля, че самотата е ужас

# 19
  • Мнения: 19
Мило момиче, едно от малкото неща, които наистина притежаваме в този живот е достойнството. То е едно от нещата, които ни правят личности. Струва ли си да се откажеш от себе си в името на връзка със съмнителна според мен стойност? Този човек няма да се промени, та той е на 37 години! Заслужава ли си да страдаш толкова заради няколко мига мимолетно щастие? Готова ли си да прекараш незнайно каква част от живота си разкъсвана от съмнения? Колко лош ще е животът ти, ако този мъж го напусне? Ами ако някъде те чака някой по-добър, който наистина може да те направи щастлива? Ако имаш отговор на тези въпроси, би трябвало да знаеш как да постъпиш. Пожелавам ти щастие!!!

# 20
  • Мнения: 1 761
колкото и да си влюбена в този комплексар,който използва любовта ти като резервен вариант, в случай,че няма нещо друго за чукане,-зарежи го веднага.Не му се обаждай, не му отговаряй нито на обажданията, нито на молбите, нито на е-мейлите.
Млада си,хубава,с добра работа.Не си губи времето с мъж, който не те обича и те лъже.
Ако мислиш,че ще ти е трудни-смени си номера на телефона.Купи си нови дрехи,иди на фризъор,а защо не и на екскурзия в чужбина-без него.Има толкова много мъже по света, който си мечтаят да те срещнат....

# 21
Мило момиче, едно от малкото неща, които наистина притежаваме в този живот е достойнството. То е едно от нещата, които ни правят личности. Струва ли си да се откажеш от себе си в името на връзка със съмнителна според мен стойност? Този човек няма да се промени, та той е на 37 години! Заслужава ли си да страдаш толкова заради няколко мига мимолетно щастие? Готова ли си да прекараш незнайно каква част от живота си разкъсвана от съмнения? Колко лош ще е животът ти, ако този мъж го напусне? Ами ако някъде те чака някой по-добър, който наистина може да те направи щастлива? Ако имаш отговор на тези въпроси, би трябвало да знаеш как да постъпиш. Пожелавам ти щастие!!!

Благодаря ти, твоят коментар ме разплака. Наистина се надявам да има човек и за мен......... просто толкова исках това да е той... smile3518

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 458
Момиче я се стегни и не се излагай.Те хората хубаво са казали,че любовта е сляпа,ама земи прогледни де.Прочети си поста и ако намериш едно единствено нещо което да те задаржи при тоя мъж вземи,че се унижи довечера.Ама дали ще се почувстваш по-добре отговора е 100% НЕ.

Пускай го да си ходи,а ти си вирни носа и си живей живота.
Аз опит с такъв плазмодии имах и то не 11м,а 6г толкова съм щаслива,че всичко приключи и точно когато ми бяха потънали гемиите срещнах МОЯ МЪЖ,бащата на детете ми и най-добрия ми приятел,любовник и квот се сетиш.
Така че дерзай.

# 23
  • София
  • Мнения: 15 457
asyalein, всичките "лъвове" които познавам отговарят точно на описаното от момичето.

# 24
  • Мнения: 139
Патих си от подобен тип. Чисто приятелски съвет-плюй си на петите, даже му опаковай багажа, ако може завързан с голяма розова панделка, за да е по-тържествено и му дай начална скорост на недосегаемостта.
Виж това, че си му проверявала телефона, не говори никак хубаво за тебе, ама никак.
А за "следващия път" - описваш себе си като дейна и работеща млада жена, все пак помисли дали ти трябва някой домосед, който ти ще знаеш, че си е само за теб, ама и той ще иска да си винаги до него, ще настоява за сватба и деца и всяко твое излизане с колеги, или пък командировка ще е малка световна драма.

# 25
Патих си от подобен тип. Чисто приятелски съвет-плюй си на петите, даже му опаковай багажа, ако може завързан с голяма розова панделка, за да е по-тържествено и му дай начална скорост на недосегаемостта.
Виж това, че си му проверявала телефона, не говори никак хубаво за тебе, ама никак.
А за "следващия път" - описваш себе си като дейна и работеща млада жена, все пак помисли дали ти трябва някой домосед, който ти ще знаеш, че си е само за теб, ама и той ще иска да си винаги до него, ще настоява за сватба и деца и всяко твое излизане с колеги, или пък командировка ще е малка световна драма.

Muneca, знам, че трудно простимо, че му рових в тел., но наистина, аз му простих изневяра, а той не може това да ми прости...... явно е въпрос на това кой иска да даде, да вложи, за да я бъде тази връзка....

# 26
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
Според мен изобщо не е избрал път близък до твоя.....казал го е за да те нарани според мен....не бих му имала и грам доверие, мъже като него винаги ще се пазят като дявол от тамян от ангажираща връзка каквато ти искаш. Пусни го да си ходи като иска, а ти се ориентирай към мъже които искат това което искаш и ти и които са готови да отворят сърцето си на 100 % за теб, без компромиси, без уговорки и без да ти дават подови да им ровичкаш в телефоните.

# 27
  • София
  • Мнения: 6 060
Наистина се надявам да има човек и за мен......... просто толкова исках това да е той... smile3518
Разбирам какво чувстваш, нормално е, всеки се надява да намери половинката си и се страхува от самотата... Но понякога, ако се почувстваш притиснат от този страх, допускаш компромиси и се самоубеждаваш, че си щастлива... Трябва малко смелост и да погледнеш на ситуацията отстрани, за да прецениш обективно как да постъпиш. Не се плаши, не са свършили свестните мъже, по-добре да почакаш "истинския", но да го дочакаш! Simple Smile

# 28
  • Мнения: 576
За мен в теб не е проблема. Проблемът е в мъжа с когото си. От написаното личи, че не те обича.
Бии му дуспата, заминавай на командировка в чужбина и си живей живота. С такъв мъж семейство не се създава...... иначе ще си жената с която е вторият му развод.

# 29
Наистина се надявам да има човек и за мен......... просто толкова исках това да е той... smile3518
Разбирам какво чувстваш, нормално е, всеки се надява да намери половинката си и се страхува от самотата... Но понякога, ако се почувстваш притиснат от този страх, допускаш компромиси и се самоубеждаваш, че си щастлива... Трябва малко смелост и да погледнеш на ситуацията отстрани, за да прецениш обективно как да постъпиш. Не се плаши, не са свършили свестните мъже, по-добре да почакаш "истинския", но да го дочакаш! Simple Smile

Благодаря ти, съзнавам, че явно е дошъл пределът на самоубеждаването ми, че съм щастлива. затова и го направих това с имейла, затова и му казах. Вероятно вътрешно съм стигнала предела на силите си да поддържам връзка, в която той се чувства в капан.

Общи условия

Активация на акаунт