преварена вода с бързовар

  • 3 382
  • 27
  •   1
Отговори
  • Мнения: 166
Ей туй му хрумна снощи на моя мъж. Не ползваме микровълнова и доста време ни отнема преваряването на вода за бебока. Та той реши,че можело и с бързовар. На мен не ми се нрави идеята съвсем, та реших да се допитам до allmighty bg-mamma  Grinning Има ли някой който да процедира по този начин.  newsm78

# 1
  • Мнения: 545
не би трябвало да има никаква разлика как топлиш водата, стига да не я замърсява и да е същото време? На нас ни се е случвало да се преваряваме на малка туристическа бутилка газ.

# 2
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 199
Предполагам, че няма проблем, но честно казано, не би ми хрумнало  Peace

# 3
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Едва ли ще има някакъв проблем  Thinking

# 4
  • Мнения: 4 111
Принципът на бързозагряващата кана е като на бързовара, няма проблем.

# 5
  • Мнения: 124
Преварявам водата с бързовар ,става доста по-бързо ,не сме имали проблеми.

# 6
  • Мнения: 610
Преваряваме водата като се наспим,а после я държа в термос.Това е одачно и по0лесно.Мисля че не би трябвало да има проблем и с бързовар.

# 7
  • Мнения: 172
Предполагам,че няма да има проблем Peace

# 8
  • Мнения: 1 763
Чудесна идея! И аз вече така ще правя.

# 9
  • Мнения: 931
И аз съм на мнение че бързонагряващите кани действат на принципа на бързовара.Така че не би трябвало да има проблем стига да не замърсяваш водата.

# 10
  • Мнения: 8 999
Яд ме е, че не ми е хрумнало!
Едва ли има значение как се преварява водата.

# 11
  • Мнения: 9 973
 Laughing умен татко

# 12
  • Мнения: 166
Благодаря! Разсеяхте ми съмненията  Hug

# 13
  • Мнения: 2 171
На нашите бързовари се натрупва котлен камък newsm78. Дори и на този, който сме ползвали не повече от 10 пъти. Затова не бих преварявала вода за бебе с него. Не знам на какво се дължи, на твърдостта на водата или на покритието на бързовара, но е факт Thinking. А откритите реотани на бързонагряващата кана си остават чисти и блестящи. Нямам обяснение защо се получава така, но в моя случай използването на бързовар и кана не е едно и също Peace.

# 14
  • Мнения: 4 111
На нашите бързовари се натрупва котлен камък newsm78. Дори и на този, който сме ползвали не повече от 10 пъти. Затова не бих преварявала вода за бебе с него. Не знам на какво се дължи, на твърдостта на водата или на покритието на бързовара, но е факт Thinking. А откритите реотани на бързонагряващата кана си остават чисти и блестящи. Нямам обяснение защо се получава така, но в моя случай използването на бързовар и кана не е едно и също Peace.

А на нашата кана се образува котлен камък. Контакта на водата с нагряващата част е на същия принцип, нали и при двата случая водата се прецежда, затова не виждам проблем.

Общи условия

Активация на акаунт