Плодът не се развива

  • 5 215
  • 41
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 016
Миличка, сега ще страдаш верно  ,но има и друго . Представи си да родиш бебето и то да е с  някаква малформация. Тогава щеше  да те боли повече . По -добре рано отколкото късно са казали хората и са прави  .Казвам ти това от опит .Аз родих бебе със сърдечен проблем ,защото аз нямах късмета който си имала ти да открият дефекта и бебето почина след 5 дни .Вярвай много по -тежко е .Да го родиш, да го гушнеш , да го целуваш  и изведнъж -просто го няма .Бъди мн .мн .силна .

# 31
  • Мнения: 27
Не се притеснявай тя природата си знае работата моето бебче в първите месеци вървеше все назад със седмицити а сега даже е напред.Всичко си е божа работа.Най вече трябва да бъдеш спокойна да се храниш добре и да нямаш никакви грижи.Всичко ще бъде наред мисли позитивно.

# 32
  • Мнения: 523
Съжалявам за случилото се .  SadСега само напред , мисли позитивно и съвсем скоро да ни изненадаш с две чертички . Успех и горе главата  Peace Peace Peace

# 33
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Съжалявам за случилото се ,но сега гледай напред и дано скоро да дойде радостното събитие!Кураж от мене  и много успех!

# 34
  • Мнения: 14 133
Съжалявам за това, което се е случило!!! Cry
Кураж, миличка!!!  Praynig  Peace

# 35
  • Мнения: 840
Съжалявам за случилото се с теб  Hug
Мисли позитивно и не се отдавай на отчаянието. Знам, че мъката ти е голяма, но ти пожелавам много скоро отново да видиш  EFP а след това едно здраво и хубаво бебче   bouquet

# 36
  • Пловдив
  • Мнения: 1 263
Съжалявам, че ти се е наложило да минеш през това  Cry Hug Hug Hug
Знам, че много боли, но...гледай напред и вярвай! Там някъде те чака твоето слънчице! Късмет!

# 37
  • Мнения: 961
Искам само да ти пожелая успех и да не се притесняваш.Стискам палци всичко да е наред с беб4ето  Praynig
Praynig

# 38
  • Мнения: 553
Миличка, ако още следиш темата-
искам само да ти напомня че хората имат душа... която слиза от рая за да се въплъти в тялото. и то не в момента на зачеването, а когато добие човешки облик - когато стане ембрион. Казват също, че децата ни ни избират доста преди да поескаме да имаме деца.
Ако нещо не му е "харесало" на твоето човече, може би просто е решило "да хване следващия влак" .
Не се е загубило  Simple Smile. Не тъгувай.

офф, ама и аз как го обясних...   Embarassed Embarassed Embarassed дано да разбереш какво съм имала предвид

# 39
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Много съжалявам, за това което си изживяла. Пожелавам ти скоро да гушкаш здраво и сладко бебенце!

# 40
  • Мнения: 569
   Силна и топла прегръдка и от мен! Не мога да си представя болката ти , но знам че ще бъде заменена с радост , вярвай го силно- заслужаваш най-доброто!

# 41
  • Бургас
  • Мнения: 1 200
Здравейи то мен!Миналия път ти прочетох поста,но не написах нищо,а се помолих всичко  да бъде наред и да се окаже фалшива тревога.
Съжалявам за загубата!
Надявам се и ви стискам палци много скоро след като изтече срока,който е нужен за възстановяване на организма да ни се похвалите с бременност.И най-вече имайте вяра в Бог и в Това,че чудеса съществуват!

Общи условия

Активация на акаунт