Първи бели косми

  • 11 097
  • 52
  •   1
Отговори
  • София, България
  • Мнения: 5 594
Здравейте - както се казва - гледам и не вярвам на ушите си ooooh!

Имам вече 5-6 бели косъма - ама точно на пътя на косата, най-отгоре! Ужас.

Като хипнотизирана съм. Не отделям поглед оттам Cry

Явно ще трябва да започна да се боядисвам. Досега никога не съм го правила.Каква боя за коса ще ми препоръчате? Цената няма значение. В момента естествения ми цвят е тъмно рус. Не бих искала да го променям... То е ясно, че ще ходя на фризьор, сама е изключено да се справя, но поне към марка,която стои максимално естествено, ако можете да ме ориентирате! Ще съм безкрайно благодарна  Hug

И да ви питам - ако ви се казва, естествено  Embarassed  , при вас първите гадове кога се появиха?

Кога започнахте да се боядисвате? И защо - по принуда или за красота?

# 1
  • София
  • Мнения: 4 743


И да ви питам - ако ви се казва, естествено  Embarassed  , при вас първите гадове кога се появиха?

Кога започнахте да се боядисвате? И защо - по принуда или за красота?

Това, че са ти се появили бели коси не виждам защо толкова те депресира, не значи че си стара  Flutter
Имам приятелки, които почнаха да побеляват на 18- просто е ген! Други на 20! Едното от момичетата сега на 20 е с 30 % бяла коса според фризьорката й.
Иначе аз се боядисвам, просто за разнообразие. Wink

# 2
  • Мнения: 3 447
Аз се боядисвах години наред и когато най-сетне реших да си оставя естествения цвят, се оказа, че съм започнала да побелявам, основно отпред по бретона. Понеже не искам да се боядисвам изцяло, минавам отгоре с едър гребен, намазан с боя, малко по-светла от естествения ми цвят. Не седи на кичури, по-скоро като отблясъци, изсветляло от слънцето, и маскира белите косми... засега.

# 3
  • София, България
  • Мнения: 5 594
От това, че е ген още повече ме хваща яд, защото всички жени в семейството си носеха коси, почти без бели косми до преклонна възраст. Само аз - дефектна  Crossing Arms

Сега остава и да оплешивея

# 4
  • Мнения: 3 036
Мони,
аз също искам да те успокоя,че е до ген.
Моят баща е бил с чисто бяла коса на 35 години,а аз от 30 година започнах да побелявам.
Знам,че не е приятно и усещането е направо за паника ,но сега вече имаш поле да действие.
Аз експериментирах и си правих червени и черни кичури.Беше страхотен ефект.

# 5
Ти твърде много се притесняваш. Hug Аз съм на 24 години и от 2 години имам 4-5 бели косъма,точно на пътя и на бритона,все едно казват "вижте ни".... ooooh! Аз,естествено като теб се шокирах,как на 22 ще имам бели косми и най-безкруполно си ги отскубнах  Whistling Вече 2 години си ги имам само тях,други не побеляват.Ако това решение не те устройва,можеш да използваш боите на Лореал,които са трайни,според моя скромен опит и имат много хубаво пепеляво русо,което няма да контрастира на естествената ти коса. Grinning Успех. Peace

# 6
  • София
  • Мнения: 39 741
Аз имах един самотен бял косъм в главата, и един на веждата. Но от няколко месеца забелязах доста в косата си. Снощи си изсветлих косата, поне да не виждам белите косми.

# 7
  • Мнения: 2 388
Аз започнах да се боядисвам на 13 години. Първите бели косми се появиха някъде на 19-20 според мен. Според някои фризьорки били от боядисването, според други е до ген.  Simple Smile
Сменила съм почти всички възможни цветове на косата. Simple Smile
Мисля , че какъвто и цвят да избереш, в самото начало ще се радваш на промяната във визията си. Simple Smile

# 8
  • Мнения: 4 292
Я, сериозно се замислих дали и аз нямам вече бели косми. От години не съм виждала естественият си цвят, а и няма изгледи скоро това да стане. Да живеят боите.  Mr. Green

# 9
  • Мнения: 7 474
Ген е, не си остаряла  Laughing
Аз също открих първият на тези години,
но понеже съм руса не ми се виждат. Laughing

# 10
  • Мнения: 7 201
Ген е, не си остаряла  Laughing
Да,за съжаление!Около 25-та година ми се появиха 1-те издайнически косъмчета,но отскоро(4-5 години) я боядисвам цялата.

# 11
  • Мнения: 262
Да чукна на дърво , още нямам такива проблеми (дано и да нямам скоро)   Praynig

Но една от най-щадящите бои е безамонячната на Лореал - Кастинг  се казва.

Вече предлагат и руси нюанси

# 12
  • Мнения: 446
отскубни ги ако са наистина няколко,защо ще се боядисваш само заради тях  Simple Smile

# 13
  • София, България
  • Мнения: 5 594
отскубни ги ако са наистина няколко,защо ще се боядисваш само заради тях  Simple Smile

Мисля наитина да се пробвам да ги отскубна  newsm78
наистина са 5-6

Ако ли пък не и аз чух добри отзиви за Лореал Кастинг .

Много ви благодаря момичета  Hug

Много сте мили Hug

 

# 14
  • Мнения: 17 407
Ами...честито и със здраве, дет се вика! Grinning
И д азнаеш, че каквато и да е боята- или не покрива добре, или по-бързо с еотмива от белите коси. НЕ знам за ккаъв цвят става въпрос, КАстинг е вичко друго, но не и щадяща з амоята коса поне.
Доволна съм от Елгон, Жалид, Салерм, Индола и Виталитис. Всички, без ЖАлид, имат и безамонячни серии.

Общи условия

Активация на акаунт