за мамите от ПЛОВДИВ 14

  • 13 716
  • 283
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 1 592
Доника аз искам плакат Peace имаш ли още?

Освен това при нас в кварталния магазин има плюшено куче - доста голямо - мога да проверя за цена и да ти пиша - търсиш ли още?

А за Теменужка ако нищо не пише никой какво да й взема да импровизирам ли ?

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 706
Ей, я не ми крадете обувките Cry.Мили ,нали се разбрахме аз да ги купя?!!
Аз залепих плакат на склада за детски храни и оставих на всяко табло на групите в гладината и яслата по един флаър.Отделно съм оставила на приятели и съм информирала всичките си абоната в скайпа.Усещам че стаята ще ни е тясна,за това което ще съберем.
Хайде приготвяйте бусовете и да товарим Mr. Green

Като е тясна ще прехвърляме в комшиите.  Mr. Green

# 17
  • Мнения: 82
Относно Минка си мисля, че трябва да спре това безразборно обикаляне на децата по улиците, особено на по-малките. В Мария Луиза е абсолютно забранено на малките да излизат от дома. Там се и заключва и е с постоянна охрана. Докато Асеновградския е без никакъв контрол в това отношение. Но първо трябва да им направят подходяща база и занимания вътре, иначе ще са като в затвор. Незнам пред кой и как може да се постави този въпрос. Може би пред кмета. Самоче в Асеновград обществото е прекалено заспало за тези проблеми и няма кой да го повдигне. А вие сте от Пловдив. Друго е каточели да има писмо-подписка от Асеновградски граждани. Общо взето май става един омъгьосан кръг пак.
Дано всичко е наред с момичето, и ако е верно това в линка за групата цигани, това си е направо тежко престъпление, което най-вероятно ще бъде подминато ей така.
Тина ми каза, че в четвъртък ще имат някакво представление. От 5 или от 5:30 беше мисля. Ако някой желае може да се поинтересувам и да ви уведомя.

# 18
  • Мнения: 903

Ок! За Елена обаче не знам какво иска, понеже и двата пъти като ходихме нея е нямаше. Ако може Ели като говори с Теменужка да е помоли да е пита ще е супер.
Аз чак сега прочетох. Звъня на Теменужка , но не ми вдигна... може да почива. След малко пак ще звънна и веднага ще пиша.

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
blue_flower , тя директорката е предприела стъпки в тази посока. Проекта с който е участвала за финансиране, не е проста за боядисване и смяна на дограмата, а цялостно обновяване на дома и социалната услуга.Иска индивидуални помещения, собствени стаи за хранене, такива които децата сами да си почистват и да грижат за тях. Индивидуална работа с децата, помещения за различни видове занимания и т.н., но дали ще стане кой знае. По принцип каза че има надежда и до няколко месеца очаква окончателен резултат. Дано Praynig

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 1 592
Доника - проверих за кучета. Има два вида по-малките са по 28лв и като ги почукаш - пеят.
А голямото е хъски и е 48лв.

# 21
  • Мнения: 6 206
Вяра, пък като са ти на сърце обувките на Минка, вземи ги... Simple Smile
Аз ще взема обички комплектчета и детски лакове комплектчета и ще ги пакетираме заедно.
За дата ще стане или 28 или 31.
На 26 ще идват пак мъниците от Пазарджик, така че не става.
А за Мария Луиза кога ще остане време, не знам.
Може би 24-ти. Няма как иначе, много време загубихме...
Утре ще се обадя и ще предложа.

А че децата от Мария Луиза не излизат сами, не е вярно. Излизат и още как. Обаче винаги на групи по пет шест и има едно от големите, което е отговорник. И на мен ми се стори странно първия път, обаче отговорниците ми се виждат младежи на място.  Simple Smile

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 2 202
Джони, благодаря ти за предложението, но преди малко се прибрах с кафяво куче, хъскито го видях, но е бяло и много ще се цапа!
Пускам ти тел си на лични да се разберем за плакатите!
За тържеството им в четвъртък, ако има желаещи аз бих отишла с удоволствие! newsm10

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 652
Днес купихме с една приятелка подаръка на Божидара - дискмен Панасоник. Взех и опаковка и картичка (за картичката дано не съм се издънила, но разбрах, че става на 8 години и картичката е за 8ми рожден ден).  Тази седмица ще ги дам на Миленчето, защото няма да съм тук за тържеството. За съжаление  Sad Предала съм на всичките си приятелки и познати за акцията. Имам познати, които работят в детски градини, та кой казвате имаше флаери и плакати, за да взема утре няколко  Laughing

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Джони, флаерите са при мен. Обади ми се утре и ще се уговорим нещо да се видим да ти дам.
За тържеството, ще говоря с директорката, тъй като ще е в малката зала и не знам с какви места разполагат.

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Говорих с директорката за тържеството. Ще могат 2 максимум 3 от нас да присъстват, тъй като ще е в малката зала и няма достатъчно места.

За акцията съм пуснала имейли до всички възможни медии, надявам се да откликнат. Говорих и с журналистката от радио Пловдив, обеща ми периодично да пуска инфо по радиото.
Обаче какво ще правим с времето newsm78

# 26
  • Мнения: 484
Мисля, че в събота при нас ще е хубаво, не се тревожи.
Макар,че може би е добре да имаме резервен вариант. Вътре в централна поща дали може да се направи:-)

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Мисля, че в събота при нас ще е хубаво, не се тревожи.
Макар,че може би е добре да имаме резервен вариант. Вътре в централна поща дали може да се направи:-)
Ами случвало се е и дъждовно време и сме влизали вътре в р-нт  Сентръл парк.

# 28
  • Пловдив, но иначе от Бургас
  • Мнения: 360
дали ще ни се зарадват newsm78

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
дали ще ни се зарадват newsm78
На такива красавици като нас, кой не би се зарадвал Laughing



пп. Решавайте за утре кой ще ходи в Асеновград.

Общи условия

Активация на акаунт