нощна птица ли си

  • 3 062
  • 61
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 17 546
...........
аз мислех да пусна още една тема,но ето вече не ми е кеф,защото някак си ми счупи мерака no
Нищо им няма на кефа и на мерака ти! Само споменавам, че пребиваването в този форум не означава непременно бълване на теми. Ма пускай си, щом ти харесва Peace ако не съм аз, друг ще ти го каже, че и по-болезнено.

# 46
  • Мнения: 1 168
 Аз пък не мога да разбера, защо някои хора, които са по отдавна във форума си мислят, че са с повече привилегии от тези, които са от скоро!? Всички сме равни и на който не му се пише в дадена тема, да я подминава Peace.

# 47
  • Мнения: 139
ами да ,за всички има място в нета  Grinning
обаче изчетох какви ли не теми и никъде не можах да се намеря,а уж гледах по някакви сродни интереси да ги избирам

# 48
  • Мнения: 17 546
Лейди Ди, anna i mamma, дерзайте милички! Peace

# 49
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 660
И аз съм нощна, ама мъжът ми ми се сърди... по-добре да си лягам.

# 50
  • Мнения: 139
мъжа ти се сърди?ти да не си му домашния любимец без които не може да заспи Joy

# 51
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 660
Ами не му е приятно, да не ме е гушнал като си легнем вечер, а да се промъквам като крадец в потайни доби.
Айде по-леко с определенията, ако обичаш.

# 52
  • Мнения: 139
приятно гушкане и сладки сънища!колкото до домашните любимци аз ги обожавам и е много приятно да се спи с тях,само че за съжаление моя съпруг не ми позволи да си взема кучето у нас и то милото си остана в старата ни къща на двора Sad

# 53
  • Мнения: 2 388
Определено нощна, рядко успявам дори и да и съм вкъщи да заспя пред два и половина - три.

# 54
  • Мнения: 2 448

обаче изчетох какви ли не теми и никъде не можах да се намеря,а уж гледах по някакви сродни интереси да ги избирам

Е, ако за сродни интереси имаш предвид да са нощни птици, няма да предлагам приятелство. Ще ме отхвърлиш веднага - аз определено съм от ранните пилета. Simple Smile
Не се връзвай, ако някой не харесва темата ти и пише неща , с които не си съгласна, нали нямаше да е интересно, ако прочетеш само еднакви отговори "и аз, и аз".Подминавай с усмивка и си пиши с тез, които те кефят.Simple Smile

# 55
# 56
  • Мнения: 417
Оооо да нощтна птица съм

# 57
  • Мнения: 3 674
Да определено съм  нощна птица.... Laughing Ако ми се налага да ствам много рано сутрин съм така... Tired ...а вечер съм свежарка ... newsm44

# 58
  • Мнения: 19 284
аз очевидно съм и не си лягам докато не стана тотално гроги
аз също съм така .

# 59

Общи условия

Активация на акаунт