ВарненкИ закичват марненички червено-бели, а децата за игри са пощурели - 39

  • 14 757
  • 290
  •   1
Отговори
# 285
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
begbie -мацко я не го мисли тоя бана.Днеска Влади изплющя ЦЯЛ Peace
аз му давам от  4 дена Нищо му няма.Щом и ти си дала няма смисъл д аго спираш щом нищо не му е станало на детето
тъй че давай,моя синковец   го захраних с банан на майтап
аз си обелих д аям и той ма зяпнал ей така Shocked Shockedкато гладно  сираче и а зму дадох да посмуче   смука,смука,смука и изваждам банана и ко да видя той го изял Shocked Shocked
той реван  за още .Принудих с ед аму намачкам.Изяде го и пак ревна
аз се притесних защото точно него ден му бях дала  малко обезсолено сирене  понеже ще въвеждам попара  и глутен демек чрез сухарите и викам д адам  сирене предварително
Нищо му няма  на моя.Той куча марка Joy Joy

а и вчера и домат съм въвела в едно от пюретатат на сънвал имало  в пуешкото с зеленчуци 1 % домат
Аз взех да не се  шашкам толкоз за туй ядене и хранене и т.н.Щото ми се струва че сега малко  се пооопрекалява с тва захранване.ЗА късното захранване съм  да ама да седи и да ма зяпа в устата детето без д аму дам да си куса немога Sick

# 286
  • Мнения: 317
Аз взех да не се  шашкам толкоз за туй ядене и хранене и т.н.Щото ми се струва че сега малко  се пооопрекалява с тва захранване.ЗА късното захранване съм  да ама да седи и да ма зяпа в устата детето без д аму дам да си куса немога Sick
smile3521 ааааааами то и аз така май, щото колкото повече ровя и питам, толкоз по различни акъли  #Crazy #Crazy и си викам айде аман-бактън-от тука=рабийш ли. Joy сега съм си накупила пюренца .имам за 15 дни  smile3508

# 287
  • Мнения: 745
Ани,ами доста се посмях с последния ти пост!!!!Много си забавна.
За туб диспансера се процедира така:Педито трябва да ти даде бележка ,че трябва да ви се сложи манту.Можеш да посетиш въпросното заведение в понеделник,вторник или петък от 8 до 12.
Отивате значи,плащаш 2 лева и аз не знам за какво и влизаш в 101 стая.Там на входа си е написано,коя е стаята.На нас ни я биха в дясната ръчичка,заведох го в петък.Днес (понеделник) ходихме да му отчетат пробата,станала е.Стаята е 109 ,в която ни гледаха,няма и минута стояхме.Когато ви бият мантуто ,не трябва да мокриш мястото или да залепяш лепенки,там ще ти кажат.Ами това е,ако има още нещо питай Hug

# 288
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
Вузпрете се малко ши напълните темата, след час най много пускам другата, обновена и пролетно преоблечена  Peace

# 289
  • Мнения: 1 554
искаме нова тема...... Whistling

# 290
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
Айде готови сте, ето новата тема  Wink КЛИК

Общи условия

Активация на акаунт