Съмнения за изневяра или параноя?

  • 7 411
  • 52
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 498
Аз съм от Ст. Загора, но Невена не познавам.....
А ти защо си говорила с тази жена?
Дори и да имат връзка очакваш ли да си признаят?
Гледай си живота и не мисли за нея.....ако и занапред така ще си ти ще се поболееш.....

# 31
  • Мнения: 494
Параноя  Peace

# 32
Аз съм от Ст. Загора, но Невена не познавам.....
А ти защо си говорила с тази жена?
Дори и да имат връзка очакваш ли да си признаят?
Гледай си живота и не мисли за нея.....ако и занапред така ще си ти ще се поболееш.....
Добру утро на всички , говорих с невена , защото очаквах да разбера от нея какви са и намеренията , понеже той отрича да има каквото и да е между тях , и твърди че тя му дължи пари . Та аз исках да съм сигурна , че не ме мами , разбира се устанивих едно голямо нищо , тя си отрче , опита се да ме успокои и пр . неща , които може да са били само в нейна защита, като се има предвид , че има семейство , и може би се страхува да не стигна и до там . Знам , че всичко звучи като параноя , но вече сам била свидетел на толкова семейни двойки с двойнствен живот , не исках да ставам част от това. Истината и само истината !По-добре да преживея агонията по една връзка сега , отколкото да ме мамят -това беше идеята ми с цялото "разследване".Въпреки това не постигнах кой знае какъв резултат, говорихме с приятелят ми и той ме помоли да не отварям тази тема , защото е супер излишно , иска да е с мен и истината е че го прави , така че не би трябвало да изпадам в подобни състояния , мислим за дете и ни е хубаво заедно , вече 2 години .
Може пък да поддържа тази връзка , защото мъжете , когато усещат че остаряват стават много суетни и искат непрекъснато да си доказват , че още са актуални . Аз нямам съмнения за физическа изневяра , но не е ли по-лоша емоционалната , онази , която го кара да мисли и за нея.

# 33
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Прощавай,но твоя приятел на колко години е....?

# 34
# 35
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Попитах те защото говориш за остаряване....Мислиш  ли ,че мъж на неговата възраст се чувства по този начин? Laughing

# 36
  • Мнения: 1 820
 ooooh!Ти не си добре,обаче!Какви са тия разследвания,какви са тия работи,бе жена?Как може да пишеш даже и името на жената по някви си форуми?!Що не вземеш да пуснеш една обява по кабелната.Даже ако имаш нейна снимка още по добре....Я си представи какъв скандал може да направиш в неиното семейство че чак и до развод да вземе да стигне жената!Коя си ти че да постъпваш така!Жената може хал хабер да си няма за мъжа ти,а ти да и  вкараш  проблеми.Като нямаш доверие на мъжа си,проблема си е между вас.Намерила един номер на жена и направи егати и световния проблем!Горкия ти мъж,и горкия свят,ако беше намерила тел.номера на още 5-6 жени.Мале,мале...!Стигнала си до извода за изневерява само защото си намерила номера на жената в неговия тел.и той излиза от стаята когато говори с нея?Ами най-малкото ако той има да крие нещо няма да допусне да има такива разговори в твое присъствие.Каква е тая тел.любов и какви са тези серяли не знам,ама това твоето не е параноя,а направо лудост!И като толкова си  притеснена наеми си детектив и действай тайно.Поне като си усложняваш  твоя живот не го прави и с хорския!Да не говорим колко долу си паднала за да звъниш на някоя дето даже не си виждала!Нямаш ли достойнство,принципи?
П.С. една идея-подслушвай мъжа си когато говори с нея и ще разбереш истината! Joy

Последна редакция: ср, 19 мар 2008, 16:55 от paneva_82

# 37
  • Мнения: 122
Виж...... успокой малко топката.
Послушай ме.
  bouquet

# 38
  • Мнения: 1 312
Божееееееее Rolling Eyes

# 39
  • Sofia
  • Мнения: 823
Здравейте Мили дами , отдавна се опитвам да намеря тема именно в този форум , с която вие бихте ми помогнали , но не успях и за това я създадох.Простете ако звучи банално , но наистина имам нужда от помощ.Приятелят ми беше извън страната за известно време и ние леко се отдръпнахме . Когато се прибра , нещата се стабилизираха , дори смея да твърдя че са доста по сполучливи от преди , но у мен се прокраднаха съмнения за изневяра , докато сме били разделени . Открих в телефона му номера на една жена , и по късно разбрах по фактурите , че поддържа връзка с нея (телефонна).Тя е от Стара Загора , т.е достатъчно далеч за да се виждат.Аз , разбира се веднага повдигнах темата и той ми отговори , че тя му дължи пари . Не ми се вярва много , но все пак се съгласих. Истината е че той е много внимателен и любящ, дава ми всичките си пари  : Rolling Eyes, обгрижва ме ,прекарва почти цялото си време с мен , така че аз не би трябвало да имам съмнения , че ме обича и че иска да е точно с мен . Аз говорих и с въпросната жена и тя също ме убеди , че нямат и никога не са имали връзка , че е семейна и пр. Ок , навивам се , но въпреки това ме притеснява факта , че все още поддържат връзка по телефона и той никога не говори с нея в мое присъствие.
Ако все пак някоя от Вас знае нещо за жена с името Невена(около 30 г) от Стара Загора , моля кажете струва ли си да си чукам главата с подобни съмнения.
Благодаря Ви Предварително !
Ти параноичка ли си ма жена? Crazy
Как може да ровиш в телефона на мъжа си. ooooh!
Уважавай личното му пространство.Що за наглост е това.После човекът ти крив!
Заради жени като теб мъжете си хващат любовници.
Че и на жената си се обаждала! Shocked
Що не си вземаш хапчетата редовно.
Комплекси ли имаш?Самочувствие ли нямаш?
Няма за какво да мислиш по цял ден и си вкарваш филни в главата! ooooh!
Горкичкият ти мъж!
Съжалявам за него!
Как не те е изгонил още.....

Егати и грубостта!!!Чак пък и да я гони за това...

# 40
  • Мнения: 750
Абе жено,дай на мъжа си свобода!
Нали знаеш.....имаш ли птичка не я затваряй в клека.Остави вратата отворена,нека излети.Ако се върне,значи е твоя.Ако не,значи никога не е била!
Стига паранои! Crazy
И да има изневяра,сигурна ли си,че искаш да знаеш това?
Вярвай му.Не му ли вярваш,ще тръгнеш да го следиш.Тръгнеш ли да го следиш,ще го хванеш.Хванеш ли го,ще си разбиете семейството.А ти нали неискаш това!
Ей....до къде може да стигне женската фантазия! Mr. Green
Сценарий за филм!Страхотен! Joy

# 41
Съвет. Пойскай да се срещнете тримата тогава ще ти стане най - ясно за какво става въпрос.

# 42
  • Варна
  • Мнения: 1 840
Съвет. Пойскай да се срещнете тримата тогава ще ти стане най - ясно за какво става въпрос.

Да бе да. Страхотен съвет.  Sick

# 43
Развръзката:Понеже всички се включихте активно в темата, искам да споделя и развръзката..не беше параноя, беше си истина на 100 %, последствие от моя грешка ,т.е ответен удар.Много го е заболяло  и е решил , че приключваме (когато се е случило бяхме разделени географски и донякъде емоционално), но не успяхме да се забравим и да спрем да се обичаме.Преди 2 седмици ми каза истината, имало я е тази мадама,но изборът е бил в полза на тази с която иска да остарее(моя милост)След като си разказахме всичко , "заключихме темата", освен че тя все още му дължи пари , но и това ще се намести ( не е вече толкова важно, нали си върнах моя мъж и доверието си в него).Той е поддържал връзка(телефонна), защото е изпитвал скрупули (обвинения от нейна страна , че само я е използвал #Crazy , при условие , че винаги е знаела за мен , и е омъжена newsm78).
Сега КРАЙ, да е жива и здрава и да гледа нейния си живот , ние нашия.
Сега сме спокойни и много влюбени отново , страхотно , защото никой не лъже , никой не  проверява!
Съвет към всички :подобни ситуации трябва да се изяснат на време , иначе лъжата става все по-голяма, съмненията болезнени , и започваме да живеем в сериал-нямаме нужда от това , животът винаги може да е по-хубав!
И все пак , не ви пожелавам да изпаднете в подобна ситуация!

# 44
  • Мнения: 94
Не си трови живота със съмнениящом всичко ти казва защо се притесняваш? newsm78Глупаво е да търсиш и да ровиш,защото така ще си разбиеш връзката.Ако той крие нещо рано или късно ще излезе на яве,нищо не остава покрито.Просто те е обхванала параноя затова че не е бил  до теб Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт