Какъв крем против стрии ползвате?

  • 6 274
  • 36
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 682
Mustela и Phytolastil - Lerac. От Мустелата не ми допада много, защото трудно попива и стои лепкаво. Гела на Lierac е страхотен - попива бързо и е на билкова основа.

# 31
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Аз се мажех с Avent и Дева, нямам стрии.

# 32
  • Мнения: 1 259
А има ли такива които не са раждали а имат стрии! Имам приятелка,която е със супер телосложение, а има стрии на дупето, от които се оплаква и незнае какво да прави. Та като видях темичката да питам!

# 33
  • Мнения: 143
Ще използвам темата, за да не пиша нова, та искам да Ви попитам как са кремовете на Виши, Мустела и на Чико откъм мирис?
Почти не издържам на миризмите, които имат всичките ми кремчета.Тези, които доскоро съм харесвала сега са ми неприятни и ми се гади като усетя миризмата им.При предишна бременност по тази причина не се мазах постоянно, адски ми миришеше крема, та ако ми кажете кой от тези трите е без аромат, ще съм благодарна.Чао!

# 34
  • Мнения: 3 830
Записвам се!  Peace

Все още нямам такива проблеми със стрии и целулит, но не се знае кога ще ми се появят първите Rolling Eyes

# 35
  • София
  • Мнения: 2 381
Ползвам Мустела.
Mustela и Phytolastil - Lerac. От Мустелата не ми допада много, защото трудно попива и стои лепкаво. Гела на Lierac е страхотен - попива бързо и е на билкова основа.
Това, че Мустелата трудно попива е вярно.  Peace

# 36
  • Мнения: 2 489
Аз си взех на Евелин серума за стрии Simple Smile. Ще докладвам за резултатпоне след 4 седмици Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт